منشاء آبگرم – تاریخچه

[ad_1]

یک اسپا به عنوان شناخته شده به ما امروز یک مرکز برای درمان های جایگزین داروها و رشد کرده است که شامل آرامش انهدام و گرفتن pampered. اما آنچه باعث می شود برای خواندن جالب است که منشاء این فرهنگ و پیدایش کلمه اسپا. هنگامی که مفهوم آبگرم آرامش بخش و برای درمان بیماری ها از طریق آب آمد ؟ از کجا آن را دریافت نام حال حاضر خود را? بی شمار وجود دارد پاسخ به این پرسش اما همه در هم تنیده در همان نظریه است.

پیدایش آبگرم

باور عمومی آن است که منشاء آبگرم قدمت آن به دوران روم زمانی که سربازان خود را از سپاه خسته از جنگ را به جوانسازی آرامش و درمان زخم زخم از طریق آب. داغ آب چشمه طبیعی در نظر گرفته می شود بهترین درمان برای زخم و خستگی عضلات. Legionnaires در, از این رو شروع به ساخت حمام در اطراف به طور طبیعی یافت می شود چشمه های آب گرم و یا آب چاه. این حمام شد محبوب شناخته شده به عنوان ‘aquae’ در حالی که درمان های انجام شده در این aquae شد به نام “Sanus هر Aquam’ – که آبگرم در نظر گرفته شده است به یک مخفف – معنی سلامت و یا از طریق آب. دیگران بر این باورند که آبگرم حذف از عبارت ” Sanitas هر Aquas معنی همان است. بلژیک شهر آبگرم که رز به شهرت در قرن 14 در این زمینه بدین ترتیب نام خود را از داشتن چشمه های شفابخش و خواص حرارتی وجود دارد کشف شد.

یکی دیگر از پذیرفته اعتبار است که کلمه اسپا مشتق شده است والونی (گویش مردم Wallonia در جنوب بلژیک) کلمه espa به معنی چشمه است. متناوبا منشاء کلمه نیز می توان به کلمه لاتین ‘spagere’ که به معنی پراکنده نم نم و یا مرطوب.

تاریخ آبگرم

اجتماعی, حمام کردن بود و مذهبی پایبند به عنوان یک فرهنگ باستانی بین النهرین, مصر Minoan یونانی و رومی تمدن. در میان اولین به استفاده از انواع حمام یونانیان پیشگام مفهوم laconica (آب داغ وان و هوای گرم حمام). رومی ها به تصویب رسید و اصلاح آن را به تدریج به balneum و سپس thermae (یونانی برای گرما).این طلایه داران فرهنگ اجتماعی, حمام که به دست اورد محبوبیت بسیار زیاد در سال های پس از. حتی اگر اولین thermae می توان به 25 سال قبل از میلاد balneum وجود داشته در روم و جامعه تقریبا 200 سال قبل از ظهور thermae. هر موفقیت امپراتور روم تاج و تخت outdid پیشرو خود در ساختمان بزرگ تر و لوکس حمام. برخی از حمام به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری حدود 6000 bathers در یک زمان.

رشد فرهنگ آبگرم

پس از آن سال دیدم thermae به رشد سالم و سرگرمی مجتمع که در آن bathers می تواند به افراط در ورزش, تفریح و رستوران جدا از متنوع حمام در دسترس است. مشخصه حمام متشکل از بازدید اتاق های مختلف برای تکمیل روال آرامش. استحمام در مراسم آغاز تمرینات در palestra و پس از یک ساعت جلسه در سه به طور فزاینده ای گرمتر اتاق ابتدا با tepidarium که در آن استحمام کننده بدن خواهد بود آغشته با روغن ها و عصاره های گیاهی دیگر. خصوصی, حمام کردن اتاق به نام caldariums که ارائه انتخاب از آب گرم و یا سرد خواهد بود که در خط بعدی. از استحمام کننده سپس با انتقال به laconicum, داغترین مجلسی از thermae که در آن شدید ماساژ و مرده پوست تراشیدن انجام خواهد شد با کمک یک شی به نام strigil. حمام را تا پایان با یک شیب در استخر آب سرد شناخته شده به عنوان frigidarium. پس از این مراسم از استحمام کننده می تواند استراحت در سایر نقاط thermae غرقه شدن در یک وعده غذایی مجلل و یا بازنشستگی به کتابخانه. پس از حمام واقع شده در مجاورت نزدیک به طبیعی یا معدنی چشمه رنسانس شاهد شهرهای فراوان در چشمه های طبیعی فارغ التحصیلی به آبگرم مقصد. برخی از نمونه هایی هستند که از آبگرم, بلژیک; Paeffers سوئیس; بادن-بادن آلمان; و داخل Engalnd. اغلب این آبهای طبیعی در نظر گرفته شد که خواص دارویی و درمانی ارزش.

سقوط و کشف دوباره آبگرم

سقوط امپراتوری روم منجر به کاهش محبوبیت thrmae مفهوم جهان بیش از. تمام چشمه های معدنی موجود سقوط طعمه به چرخهای منظور از در حال کشف فراموش شده و پس از آن که کشف. اما اگر چه چشمه های معدنی و آب گرم درمان در رفت و از رواج آنجا که انسان برای اولین بار تصادفا بیش از مفهوم آب به عنوان یک شفا مایع هرگز از دست شین. با نوآوری در علوم پزشکی, علاج بضد در زمان بیش از تقریبا در هر شاخه ای از پزشکی و رفاه در اوایل قرن 20th. درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی آغاز شده به عنوان یک جایگزین برای درمان طبیعی فرآیندهای. این انداخت موجود در چشمه های معدنی از دنده های آنها تبدیل به تعطیلات هاب از دست دادن هدف اصلی خود و غذا تنها به ثروتمندان است. دیگر چشمه های معدنی در پاسخ به تمرکز بر روی کسب و کار زیبایی ارائه ترکیبی از تناسب اندام و زیبایی در ستایش سالن به نام روز چشمه های معدنی.

اما به لطف زیاده و سلامت آگاهانه مردم است که به نظر می رسد در آرامش بیشتر به عنوان یک راه زندگی به جای فعالیت های اوقات فراغت, آبگرم فرهنگ فنر بازگشت به زندگی در اکثر نقاط جهان است. مدرن چشمه های معدنی هر چند داشتن دستخوش یک تغییر پارادایم در راه خود را از درمان هنوز هم حفظ آب درمانی به عنوان هسته و دنبال یک روال تمیز کردن گرمایش درمان و استراحت شبیه به همتایان بزرگتر خود.

آبگرم از امروز

تماس با آن آب های حرارتی و یا آبگرم مفهوم شفا از طریق آب نیز شناخته شده توسط فراوان دیگر شرایط مانند مصرف آب, آبگرم, درمانی, balenotherapy یا آب درمانی. معنای آبگرم به طور مداوم تکامل یافته از طریق سنین به جای چندین نوع دیگر از درمان است. در حال حاضر درمان های آبگرم می تواند طیف وسیعی از مرطوب و خشک درمان به سلامتی درمان و درمان های زیبایی. درمان در آبگرم شامل thalassotherapy و مدیتیشن و یوگا و آیورودا شناوری درمان watsu, wassertanzen آب, رقص, مایع, صدا, سوئدی ماساژ شياتسو ماساژ تایلندی, اروپایی, فیشال, طب سوزنی, مرده, نمک دریا, مالش, Moor گل پیچد و آروماتراپی و رفلکسولوژی microdermabrasion endermologie ریکی اورا تصویربرداری رسول هیپنوتیزم, تای چی, رویای درمان و خیلی بیشتر. دستگاه های مکانیکی از قبیل جکوزی گرداب آب درمانی وان سوئیس دوش اسکاچ شیلنگ و ویشی دوش طراحی شده است برای کمک به این درمان موثر و جمعی ساخته آبگرم تجربه یک بهتر است. امروز آبگرم با موفقیت به گیر هسته آن سنت به طور همزمان نوآوری تفسیر و بیان آنها را در راه خود را.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment