محبوب روسیه دستور – Basturma (راسته گوساله مزه دار شده)

[ad_1]

The world's بزرگترین کشور به خود می بالد نه فقط در تاریخ غنی خود (و ودکا) بلکه در آن غنی و سنت های آشپزی. کشور متنوع آشپزی بود گذاشته شده توسط دهقان مواد غذایی از مناطق روستایی که آموخته اند برای زنده ماندن در شرایط سخت آب و هوایی. انتخاب های غذایی بودند ترکیبی از مرغ بازی, انواع توت ها و قارچ, عسل, ماهی و گندم و جو و ارزن و بیشتر.

خوش طعم, سوپ و خورش نیز محور در گوشت ماهی و دیگر فصلی یا انبار کردنی مواد غذایی. اما امروز روسیه,'s آشپزی انتخاب تبدیل شده اند بیشتر مبتکر و خلاق به عنوان بیشتر و بیشتر مردم گله به مناطق شهری است. در اینجا's نگاهی به یکی از معروف ترین روسیه دستور Basturma یا راسته گوساله مزه دار شده.

چه مواد تشکیل دهنده استفاده می شود ؟

به Basturma شما خواهد شد نیاز به این مواد:

• یک چهارم فنجان پیاز ریز خرد شده
• 2 قاشق غذا خوری ریحان تازه یا یک قاشق غذاخوری ریحان خشک شده
• 1/2 قاشق غذا خوری فلفل سیاه تازه زمین
• ¼ فنجان سرکه شراب قرمز
• 2-پوند گوشت فیله که's برش را به مکعب

دستورالعمل های پخت و پز

برای پخت و پز Basturma ابتدا شما نیاز به ترکیب ریحان و پیاز رنده شده و سرکه و نمک و فلفل را در یک کاسه بزرگ. بعد, اضافه کردن گوشت بریزید و آن را به سرکه به طوری که آن را به طور مساوی پوشش داده شود. و در آن بخیسانید و سپس آن را در دمای اتاق حدود پنج تا شش ساعت. بعد شیر یا خط مکعب در اطراف ترشی در هر ساعت به نگه داشتن آنها را به خوبی مرطوب و به طور مساوی با طعم. بعدی نور یک لایه زغال سنگ در زغال گوشتی و رایت تا خاکستر سفید به نظر می رسد بر روی سطح. شما همچنین می تواند قبل از حرارت خود را مادر گوشتی به بالاترین تنظیمات و حذف گوشت از ترشی و رشته گوشت مکعب در 4 طولانی کباب و همچنین مطبوعات آنها را مرتب و محکم در کنار هم.

گام بعدی خواهد بود به داد و بیداد مخلوط گوشت حداقل چهار اینچ از اصلی منبع حرارت را روشن کنید و سیخ گاهی اوقات تا زمانی که گوشت به طور مساوی پخته شده و یا انجام شود با توجه به تنظیمات خود را. اگر شما ترجیح می دهید نادر گوشت اجازه می دهد حداقل 10 دقیقه پخت و پز در همه. به خوبی انجام می شود و گوشت و طبخ آنها را برای حدود پانزده دقیقه.

بعد اسلاید کردن گوشت به سیخ کشیده و گرما به صورت جداگانه آنها را در صفحات و چاشنی زدن آنها را با گشنیز quartered لیمو و پیازچه. برای پیدا کردن روسیه دستور العمل با عکس مانند Basturma ورود به پخت و پز محبوب وب سایت های آنلاین نوع “Basturma” و شما را پیدا خواهد کرد هر دو دستور العمل ها و عکس.

Basturma نیز معروف است در مکان هایی مانند گرجستان (که به دلیل داشتن مرز مشترک با روسیه ، ارمنستان و لبنان. امروز شما می توانید لذت بردن از basturma و basturma صدر پیتزا در ارمنستان گرجستان و روسیه و متعلق به رستوران ها در سراسر جهان است.

در ایالات متحده برای مثال Basturma و basturma صدر ساندویچ رایج در بسیاری از شهرستانها و شما همچنین می توانید پیدا کردن یکی در شهرستانها مانند بوئنوس آیرس, سیدنی, مونته ویدئو تهران ،

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment