مجوز برای تولید مثل

[ad_1]

بیایید شروع با در نظر گرفتن که چرا برخی فعالیت ها تلقی نیاز به یک مجوز. چگونه است که مقامات در این جهان آن را احساس می کنید لازم است برای شما برای واجد شرایط برای مجوز قبل از اینکه شما رانندگی یک ماشین (بله, من که یکی) اما شما همچنین نیاز به یک گواهینامه خود را به یک تلویزیون مطمئنا که فقط بهانه ای برای جمع اوری پول از شما, چرا کسی باید به شما اجازه خود را به یک تلویزیون است ؟ به عنوان برای سگ مجوز – خوب است که یک میدان مین از تناقضات با تعداد نگران کننده ای از کشورها با داشتن ایده های مختلف از آنچه که مهم است در مورد مالکیت سگ. و اجازه دهید شروع جنجال و اعتبار گواهینامه ازدواج در سراسر جهان است. تمام مناطق با مسائل خود را, اما سوال من این است که اگر زمان و رفته اعطای این مجوز چرا هر سازمان تا کنون در نظر گرفته منافع بلند مدت برای همه نگران اگر مردم تا به حال به مجوز قبل از گام گذاشتن در زایش. باید دولت آن را الزامی برای پرداخت مالیات/سود این ادعا به کسب یک زایش گواهینامه های اول و با توجه به اثبات اگر آنها آماده هستند یا حتی مناسب برای یک پدر و مادر ؟

من کامل مورد مطالعه است. با خجالت اعتراف میکنم من صرف زمان بیشتری را با توجه به گزینه های منو در محلی رستوران هندی و کفش در فروش قفسه از من به تصمیم گیری برای شروع تولید مثل. من به سختی در نظر گرفته برخی از پرسش های بزرگ در چه پدر یا مادر بودن واقعا معنی است و چگونه آن را تحت تاثیر قرار شما برای بقیه عمر خود را – نه فقط بعد از 20 سال یا بیشتر در حالی که شما به طور جدی به پدر و مادر اما اثرات طولانی مدت اگر خواهد که خود را در بدن و ذهن و وضعیت. من نظر خودم را به عملی منطقی و منطقی هوشمند, بنابراین من فقط می تواند از فکر می کنم وجود دارد هورمونی اشکال messing با تفکر منطقی. من هم نظر خودم منطقی فرد محبوب با گسترده و تا حدودی التقاطی دایره دوستان – پس چرا نمی هر یک از آنها فکر می کنم آن را مناسب برای از من بپرسید اگر من واقعا فکر کردم این طریق ؟ درخواست هر یک از آنها در حال حاضر در مورد این واقعیت است که من دو بچه ها و بدون استثنا همه آنها شگفت زده – من همیشه بسیار باز در مورد عدم علاقه به ادامه نسب. این مردم هوشمند و برخی بسیار لجوج که همیشه به جلو دعوت شده و یا در غیر این صورت نظرات خود را بر روی چیزهایی که نگران آنها و یا نه. پس چرا هر کسی گام تا نگاه من در چشم و بپرسید “آیا شما مطمئن”, “این می تواند یک تصمیم بر اساس هورمون و عادی خود را از تنظیمات”?

هنگامی که من باردار بود من تحقیق جهنم از کل کودک روند رو به رشد. اوه بله. من با خواندن هر کتاب در موضوع بارداری و زایمان و کسانی که در اوایل هفته و ماه. من به عنوان خوانده شده واقعی هستند. من با خواندن این طنز آنهایی که “راه خارج وجود دارد دور با پریا” آنهایی که. من به طور کامل آگاه در مورد چگونه به “زمزمه به من کودک” چگونه به اعمال نظم و انضباط نظامی در این نهاد است که حتی نمی تواند آماده برای راه رفتن, اما ظاهرا پایبند به من از قبل طراحی شده معمول است. من حتی به عنوان خوانده شده پیش رو چگونه به اهلی کودک نو پا در “Twos وحشتناک” مجموعه ای در محل رشته در آماده سازی برای “خسته کننده Threes”… جالب هیچ کس استفاده کرده است تجانس برای “چهار دست و پا”… اما من پرت شدن.

من تحقیق فقط در مورد هر جنبه ای از این بارداری و پدر و مادر اولیه ورزش – من با خواندن این کتاب من امضا برای دریافت خبرنامه شدم عضو فعال در وب سایت ها و انجمن ها. در طول تمام این کامل تحقیقی پیدا کنم آن را کاملا در ذهن باد است که در هیچ نقطه من تلو تلو خوردن در سراسر مجموعهای از اطلاعات را در نظر بگیرید قبل از گام گذاشتن در واقع در حال تبدیل شدن به یک پدر و مادر واقعی و صادقانه “شما واقعا مطمئن هستید که می خواهید به انجام این کار” اطلاعات است. کجا بود Cosmo سبک مسابقه که پرسید اگر شما واقعا آماده به رها کردن (بله را به عنوان در آن را هرگز خواهد بود که دوباره همان) خود را تصویر بدن, سلامت روان و اعتماد به نفس. آیا شما واقعا مجهز ذهنی به مبارزه با این حال احساس گناه در مقابل خود توجیه? به نظر می رسد توجه رسانه ها تنها تا کنون skims سطح این تصمیم منجر خواهد شد – بی خوابی شبانه, فشار بر روی امور مالی خود را. چرا آنها را منوط به تمامیت آن – همه چیز در ذهن و بدن شما را برای همیشه تغییر این تصمیم.

شاید وجود یک بازار بکر وجود دارد خارج وجود دارد, دوره های آنلاین به پایان خواهد رسید در طول دوره حداقل نه ماه برای به چالش کشیدن تفکر خود را و شما را به خود صادقانه تصمیم گیری است. به عنوان مثال:

ماژول 1 – بارداری ماه

موضوعات شامل:

نحوه ادامه به عملکرد خود در زمان اشتغال در حالی که احساس مرگ و در عین حال اجازه دادن به هر کسی که شما “تا داف” تا زمانی که پیش شرط اتمام سه ماهه اول

اجرا راننده تعیین شده وضعیت برای نه ماه از جمله نحوه مدیریت شاهد شرم آور رفتار با دوستان و خانواده

یادگیری باقی می ماند مودب و مکالمه با غریبه کامل است که باور آن است که قابل قبول برای سوال خود انتخاب کفش و یا رژیم غذایی در حالی که از نظر جسمی خود را لمس معده

ماژول 2 – از دست دادن شأن و منزلت خود را

موضوعات شامل:

جیغ بچه ها را به شما نشان می دهد به مراتب بیشتر غیرجذاب گوشت در اماکن عمومی از شما تا به حال در نظر گرفته شده در تعطیلات ساحل مدیترانه

ارزیابی سطح کودک زیر بغل بر روی لباس خود را که در واقع نیاز به تغییر ساز و برگ خود را

ماژول 3 – پذیرش

موضوعات شامل:

شما نمی قادر خواهد بود به استفاده از یک حمام بدون اینکه همراه و یا سوال برای حداقل بعد از شش سال از زندگی خود را

شما خواهد بود قادر به نگه داشتن یک گفتگو با عقیم بزرگسالان بدون احساس شما چیزی جالب برای کمک به بحث

از بین رفتن اعتماد به نفس شما

رابطه خود را رنج می برند در حال حرکت در

ماژول 4 – مسیر تبدیل شدن به یک فرد دوباره

موضوعات شامل:

توجیه این زمان شما نیاز به صرف به سادگی کشف آنچه شما می خواهید با زندگی خود را

شما بیش از یک پدر و مادر شما بیش از حد یک شخصیت

بدیهی است که من باید به سختی لمس سطح در اینجا. من می دانم که من نه تنها در این تفکر پس چرا آن را به من به نظر می رسد در یک ماموریت انفرادی به اطلاع جهان است که شاید نه همه باید به پدر و مادر است. آن را باید از نظر اجتماعی قابل قبول است که شما می توانید انتخاب چسبیده با زندگی شما در حال حاضر لذت بردن و قبول است که زایش ممکن است شادی بازاریابی عامیانه پیش بینی خود را با تصاویر شاد و پابرهنه خانواده در شلوار جین و پیراهن سفید نورد در اطراف با هم.

من خود ماموریت اختصاص داده شده است برای دریافت بیشتر صداقت به عرصه عمومی. اگر شما پدر و مادر باید آن را وظیفه خود را به کسی بگویید حقیقت قبل از اینکه هورمون-اریب زندگی در حال تغییر تصمیم گیری است. حقیقت این است که هر کس نمی خواهد لذت بردن از بودن پدر و مادر و مردم وجود دارد خارج وجود دارد که آرزو می کنم کسی تا به حال سیلی آنها را در سراسر چهره با bucketful از حقایق. بد را انتخاب شغل زندگی خود را. اگر سگ اعتماد کمپین “یک سگ برای زندگی نه فقط برای کریسمس” کار می کرد و سپس قطعا سلامت عقل و شناسایی هزاران بارور مردم می تواند ذخیره شود.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment