لوکس هتل های آگرا هند

[ad_1]

لذت را در دیدن فریبنده تاج محل و جاذبه های توریستی آگرا در حالی که ساکن در sumptuousness هتل در آگرا است. برجسته لوکس هتل در آگرا به شما ارائه عالی ترین محیط برای باز کردن از پیچ و لذت بردن از سفر خود را به این شهر تاریخی از آگرا به خانه خیره کننده از تاج محل. تجسم تاج در یک شب ماه کامل است که قرار است به یکی از آرمانی ترین چشم های جهان است. به اشتراک گذاری احساس سقوط در عشق…با تاج محل در حالی که اقامت در یک هتل باشکوه در آگرا است.

موقعیت

The Oberoi Amarvilas هتل در آگرا کاملا نزدیک به تاج محل و متعلق به Oberoi گروه از هتل ها. این انبوه مغول باغ زیبا, چمن, چشمه, غرفه و حوضچه های کوچک در سراسر غالب معماری سنتی هتل. The Oberoi Amar Vilas hotel قرار است حدود 600 متر دورتر از آیکون تاج.

محل اقامت

The Oberoi Amar Vilas نزدیک به 105 اتاق برای اسکان گردشگران در بازدید از آگرا است. این هتل دارای 7 سوئیت که زیبایی برنامه ریزی شده و به خوبی منصوب کرد. اتاق در هتل Amarvilas به خوبی مجهز معاصر امکانات رفاهی. برخی از اتاق ها در هتل شامل رنگ تلویزیون با کابل اتصال و دی وی دی, الکترونیکی, امن برای نگه داشتن اشیاء با ارزش از مهمانان امن مینی بار و چای/قهوه ساخت ارائه. این هتل دارای متصل جذاب سنگ مرمر washrooms که به طور کامل مجهز به وان و دوش مختلف اطاقک.

برای کسانی که لذت بردن از زندگی به دسته شمشیر هتل Kohinoor مجموعه است که متفاوت زندگی و اتاق ناهار خوری. این مجموعه نیز ارائه می دهد یک مطالعه جداگانه ، اتاق خواب در Kohinoor سوئیت دارای یک اتاق پانسمان بیش از حد. حمام از Kohinoor مجموعه چهره های تاج محل.

مرکز ناهار خوری

Esphahan است رستوران هندی است که نمایش یک نشاط میراث و فوق العاده صنعتگری دوره مغول است. Bellevue رستوران که غذاهای کردن غذاهای مدیترانه ای و آسیایی. ارائه ناهار خوری نیز وجود دارد در سالن و ایوان. The Oberoi Amarvilas همچنین دارای یک نوار است که در خدمت بهترین شراب و کوکتل.

تفریح و امکانات آبگرم

The Oberoi Amarvilas آگرا فراهم می کند انواع زیادی از امکانات تفریحی که شامل استخر شنا و مرکز تناسب اندام. آبگرم در Oberoi Amarvilas آگرا تسهیلات مختلف ماساژ درمانی و درمان است.

لوکس و لوکس هتل های آگرا هتل تاج مشاهده آگرا هتل مغول سبک مبل سازی ساده وسبک هتل Jaypee Palace آگرا هتل آگرا Ashok آگرا و بسیاری دیگر.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment