لندن گاتویک فرودگاه, راهنمای

[ad_1]

این فرودگاه دارای دو ترمینال شمال و جنوب متصل است و با یک اینتر-ترمینال شاتل 24 ساعت در روز. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد از فرودگاه آن است که تنها فرودگاه در لندن در خدمت شرکت های هواپیمایی از همه دسته بندی ها از کسب و کار هواپیمایی از قبیل سرویس کامل بودجه کم و منشور.

فرودگاه قرار گرفت به تحولات پس از سال 1931 و در سال 1936 اولین ترمینال باز شد همراه با taxiways و پیش بند. فرودگاه رسما بازگشایی شد در سال 1956 پس از خدمت به عنوان یک سلطنتی پایگاه نیروی هوایی در طول جنگ. آن را به یک مرکز مدرن با 2000ft باند فرودگاه و ترمینال با یک ایستگاه راه آهن. در زیر چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما لذت بردن از خود را به حمل و نقل در گاتویک.

• حمل و نقل: وجود دارد مقدار زیادی از مربیان و قطار به طور منظم از جمله گاتویک بیان که نقل و انتقال مسافران به شهر از فرودگاه. گاتویک اکسپرس اجرا می شود هر 15 دقیقه و در آن طول می کشد حدود 30 دقیقه برای رسیدن به مرکز لندن. هر دو ترمینال دسترسی به مجوز خدمات تاکسی. ملی بیان مسافران را از گاتویک به ایستگاه ویکتوریا در حدود 90 دقیقه است. متناوبا فرودگاه نیز فراهم می کند ارزان بلند مدت و کوتاه مدت پارکینگ.

• امکانات: هر دو ترمینال مجهز با تمام امکانات اولیه. امکانات رفاهی برای مسافران معلول و نوزادان دستشویی و ارز در حال حاضر در هر دو پایانه است. این فرودگاه همچنین دارای چند ایمان دعا اتاق کنفرانس و مرکز کسب و کار و پرداخت مسافری سالن.

• سالن فرودگاه: سالن در گاتویک می توان برای یک قیمت 18 پوند است. این سالن ها به خانه های لوکس, امکانات, رایگان های Wi-Fi صفحه نمایش فیلم رایگان, مواد غذایی و نوشیدنی ها و چشمه های معدنی.

• خرید در گاتویک: دو پایانه های ارائه طیف گسترده ای از مغازه ها است. رسانه ها در گاتویک ارائه همه چیز را از برچسب طراح آشنا به خیابان بالا محصولات. مسافران می توانند فایده, لوازم آرایشی, عینک آفتابی, عطر, لوازم سفر و طیف گسترده ای از توتون و تنباکو و الکل در ارائه قیمت ها.

• خوردن-Outs: برای قبل از پرواز سوختگیری گزینه گاتویک همه چیز از قهوه میله به چند رستوران غذاهای.

• خدمات اینترنت: مسافران دریافت 15 دقیقه رایگان Wi-Fi پس از آن می توانید شارژ بین 30-90 دقیقه است. سیمی اینترنت کیوسک و چاپ امکانات موجود در طول و شارژ هستند.

• هتل های نزدیک به گاتویک: چندین گزینه های مسکن در دسترس هستند در مجاورت نزدیک به فرودگاه. ترمینال جنوب واقع شده است در 2 دقیقه پیاده روی از هیلتون و شمال ترمینال متصل به هتل Sofitel از طریق منزوی گردشگاه. دیگر هتل های نزدیک به فرودگاه در تعطیلات مسافرخانه, حياط, Crowne پلازا و Ramada Plaza.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment