لندن اطلاعات سفر

[ad_1]

لندن یک محل که در آن گذشته تاریخی و پر جنب و جوش در حال حاضر زنده است. ترکیبی از تاریخ زمین شکستن معماری و فرهنگ ایجاد کرده و به طور مداوم در حال تحول شهر.

لندن یکی از ترین در جهان قابل توجه و هیجان انگیز شهرستانها و چیزی برای ارائه هر نوع مسافر. تقسیم به پنج حوزه مشخص لندن شرق و غرب و شمال و جنوب و نواحی مرکزی تمام ارائه یک چشم انداز بسیار متفاوت در این کلان شهر پر جنب و جوش است که پذیرای فرهنگ های گوناگون از جمعیت آن منعکس شده از طریق غذاهای, فروشگاه, موسیقی و جشنواره های رنگارنگ.

غرب لندن جذب میلیون ها نفر از بازدید کننده هر سال با آن موسیقی زنده سالن پارک و کنار رودخانه روستا. آن را مشهور خود را با شکوه و گران قیمت در مناطقی مانند Kensington and Belgravia و خانه بسیاری از جاذبه های اصلی از رویال آلبرت هال به باغ کیو و بسیار عالی در زمینه خرید و معماری زیبا. برخی از کشور سرآشپزها بالا باز خوب رستوران ها و کافه ها در Hammersmith, Chiswick و پر جمعیت و این که آیا شما ترجیح کارائیب هندی یا شرقی – سعی کنید ادگور جاده شرقی شهر foodhall – شما در پیدا کردن چیزی به کسی را دست انداختن جوانه های چشایی خود را. معروف برای چلسی و فولهام باشگاه های فوتبال و جدید استادیوم ملی ساخته شده به جای ورزشگاه ومبلی غرب لندن نیز به Wembley Arena, Hammersmith Apollo و این ستاد در سفید شهر. لندن شهرت به عنوان یک مقصد برای خوب غذا همچنان به رشد و امتیاز شده به عنوان “بهترین مکان برای خوردن” کرسی این واقعیت است که آن را تبدیل به یکی از لذیذ پایتختهای جهان است.

در قلب مرکز لندن شما را پیدا خواهد کرد همه چیز را معمولا همراه با سفر به لندن از خیابان پر جنب و جوش از پایان غرب و Theatreland به سایت های تاریخی از پارلمان و کاخ باکینگهام. ترین مکان در این منطقه هستند و در راه رفتن فاصله از یکدیگر به طوری که با یک پایه city map, شما قادر خواهید بود پیدا کردن راه خود را در اطراف به راحتی و در برخی از مناظر در راه است. یک مطلب مهم اخیر در جهان بزرگترین مشاهدات چرخ با چشم لندن ایستاده 135m بالا در کنار رودخانه تیمز و در این کشور محبوب شده جاذبه استقبال 3.7 میلیون بازدید کننده در سال است. همچنین به گالری ملی لذت بخش جنوبی بانک چینی و فضای منحصر به فرد از سوهو. رودخانه تیمز تقسیم شهر به شمال و جنوب نیمه مرکزی لندن آزادانه به عنوان درون حلقه از زیر زمین را خط دایره به شمال رودخانه. طراز در حال حاضر می آید از هند و مشرق زمین (سعی کنید Yauatcha پایتخت اولین رستوران مجموع کم) و همچنین از اروپا و انگلیس (سر به لیندسی خانه مدرن انگلیسی و یا قوانین سنتی انگلیسی). انگار همه چیز را از بالا پایان, رستوران پنج ستاره به کافه سبک و گزینه های زیادی در میان است. چه چیزی می تواند بیشتر زبان انگلیسی بعد از ظهر چای ؟ هنر دکو نخل دادگاه در لندن پارک لین هتل تبدیل شدن به یک عضو از انگلستان چای صنفی که به ترویج استانداردهای بالا در هنر چای بعد از ظهر. آن مشهور ظریف چای از سال 1930 آن را کامل فرار از شلوغی از خیابان های پایتخت. این هتل نیز در برجسته شناخته شده فیلم از جیمز باند چشم طلایی به Poseidon Adventure. مانند تمام شهرهای بزرگ لندن می ایستد و هنوز هم. با نزدیک شدن به باشکوه گالری ملی شما دیگر طفره رفتن لندن ترافیک به سمت شمال از میدان ترافالگار است pedestrianised – و سایت فضای باز کافه و سرگرمی و منظم. (و کمتر وجود دارد ترافیک در این شهر در دسترس نباشد پس از یک اتهام در حال حاضر £8 شده است وضع به رانندگی در مرکز).

خریداران می توانید تمام بهترین کفش-نام خیابان در شمال لندن با مراجعه به Brent Cross, به علاوه بوتیک ها و رستوران ها در روستاهای Islington, Crouch End, Walthamstow, Hampstead و Muswell Hill. کسانی که در جستجوی طعم بین المللی باید سر به ترکیه محاصره از خطوط سبز – اگر شما آن زمان حق شما ممکن است گرفتن یک جشنواره موسیقی در Finsbury Park. و بیشتر به شمال است که در قرن 19 Alexandra Palace مجموعه در 196 هکتار از پارک و ارائه-یخ در زمستان و هوای حوادث در تابستان. نه دور است Epping Forest یک 10,000 سال وودلند بود که یک بار در شکارگاه از Henry VIII, RAF موزه در هندون که دارای بیش از 100 هواپیما و موزه اختصاص داده شده به ویلیام موریس بنیانگذار انگلیسی هنر و صنایع دستی و جنبش است. از Richmond upon Thames در غرب به Bromley در شرق لندن بسته بندی شده است پر از تاریخ و فرهنگ جذاب محلات. منظره رودخانه تنظیمات ارائه فرصت مناسبی برای رول کردن پتو پیک نیک. عمومی, جاذبه های شامل Royal Botanic Gardens at Kew در لندن مرکز تالاب – 100 هکتار از تالاب ها در بارنز و ریچموند پارک لندن بزرگترین فضای باز که در آن گوزن پرسه زدن رایگان. ساختمان های تاریخی از جمله خانه را – که در آن چارلز داروین نوشت منشاء گونه ها و کاخ همپتون دادگاه ها پر از قصه های رنگارنگ. خریداران را حیرت زده خواهد کرد در انتخاب خرید در مکان هایی مانند کلفم بارنز کینگستون یوپن تامس و کریدن. کودکان پیدا کردن سرمایه به خصوص هیجان انگیز و بسیار وجود دارد برای خانواده ها به انجام از سوار شدن بر روی یکی از رودخانه تیمز کروز قایق برای بازدید از یک موزه و یا سفر به یک پارک.

هیچ جا نیست, پیر نشستن راحت تر کنار جدید در شرق لندن که در آن فرهنگ های گوناگون و دریانوردی میراث را برای کاوش. این است که در لندن سریعترین رشد منطقه آن را به عنوان آماده برای 2012 المپیک و پاراالمپیک است. سر به بنگلادشی و هندی رستوران در Brick Lane برای خوشمزه و طعم واقعی از قاره و یا بازدید از یک بار مختصر و مفید مناطق Hoxton و Hackney در حال حاضر تبدیل به وزوز صحنه مباهات بزرگ شب زنده داری و التقاطی بازارهای مانند Spitalfields و کلمبیا جاده ها است. لندن دارای یک جمعه بازار در قلب مرسوم و قومی Brick Lane منطقه شرق به پایان رسید. یکشنبه (تا) بازار است که در 11 هکتار سایت از Truman Brewery در داخل راه رفتن فاصله از ایستگاه خیابان لیورپول. محصولات در فروش از طیف گسترده ای از معامله گران, شامل, قدیمی, لباس و کفش دست ساخته شده و کیف و جواهرات, هنر, روشنایی صفحه اصلی-اجناس و لوازم جانبی, مواد غذایی و نوشیدنی. بازار هدف به یک پلت فرم برای طراح سازان و تنظیم شده است برای پیوستن به پایتخت بازارهای دیگر از جمله Spitalfields E1; کمدن قفل NW1; گرینویچ SE10 و Portobello Road W10 به عنوان ‘باید’ جاذبه برای خریداران.

با وجود جمعیت بیش از هفت میلیون تا بیش از 30 درصد از لندن ساخته شده است تا از پارک ها و فضای سبز بیشتر از هر شهر دیگر از اندازه آن در جهان است. این فضا را فراهم می کند فرصت مناسبی برای پیاده روی آرامش و یا فعالیت های ورزشی است. لندن نیز ارائه می دهد برخی از بهترین فرصت های خرید در جهان است. از فروشگاه های بزرگ برای بوتیک طراح و بازارهای خیابانی – انتخاب بسیار زیاد است. همانطور که اگر بود که کافی نیست, لندن است که سخت به ضرب و شتم زمانی که می آید به شب زنده داری. وجود دارد تعداد زیادی از رستوران ها و بارها, سینما, تئاتر و کاباره ها به همراه موسیقی زنده و کمدی سالن. پس در هر زمان از روز, هر آنچه که آب و هوا شما همیشه پیدا کردن چیزی اضافی به ویژه در لندن است. برای کسانی که در بودجه در چند سال گذشته چندین اقتصاد هتل های زنجیره ای را به شهرستان. وجود دارد مقدار زیادی از انتخاب از نام هایی مانند Travelodge و تعطیلات مسافرخانه اکسپرس. جذاب نرخ آخر هفته در دسترس هستند در برخی از لندن, بهترین هتل ها برای جذب اوقات فراغت کسب و کار هنگامی که مشتریان شرکت های بزرگ به خانه رفته اند. لندن بسیار در دسترس شهرستان دارای پنج فرودگاه بین المللی کارآمد جاده و شبکه گسترده زیرزمینی, قطار, اتوبوس و تاکسی خدمات. این شهر معروف است یک ثروت از تاریخ و فرهنگ است. خانه به ملی بریتانیا مجموعه هنر خانواده سلطنتی و یک میزبان از جاذبه های مهم لندن تاریخ غنی و قابل توجه معماری و بیش از 200 موزه ارائه یک فرهنگی منحصر به فرد را تجربه کنند.

جای تعجب نیست که این سرمایه تبدیل به مکه برای بازدید کنندگان و یک محل عالی برای زندگی. وجود دارد چیزی است که به درخواست تجدید نظر به هر کس و هر چه منافع خود ممکن است شهر را پوشش داده است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment