لرزش پینت بال جنگ در کلرادو

[ad_1]

اگر شما به دنبال برای پینت بال نقاط در کلرادو برای یک حزب لیسانس تولد, شرکت تفرج و یا یک آخر هفته با دوستان ما نشان می دهد حمله رعد اسا پینت بال است که باز در طول تعطیلات آخر هفته در تمام طول سال. وجود دارد بیش از 11,000 فوت مربع از منطقه عملیات (سایه) از جمله سناریو-تفریحی در رشته ها و حرفه ای وارد مسابقات زمینه های پینت بال خود را با پارکینگ. خصوصی و گروهی پینت بال بازی می تواند رزرو با تعیین وقت قبلی.

چگونه برای به دست آوردن وجود دارد ؟

حمله رعد اسا پینت بال در نزدیکی خروج 232 و من 25 ساله در جنوب کلرادو ملی جاده سریع السیر. آن را یک درایو سریع از منطقه دنور مترو و همچنین از Longmont, Boulder, Firestone, Dacono, فردریک برایتون و ایری.

امکانات پینت بال

حمله رعد اسا پینت بال امکانات چند بازی مناطق از جمله ‘قلعه’ است که به عنوان یکی از بهترین مسابقات مناطق در جهان است. چمن در محل به طور کامل لاستیک با 2.25 چرت و 2 اینچ لاستیک اراضی موات و این باعث می شود آن را نسبت به چمن مورد استفاده در پینت بال دیگر امکانات; در واقع, آن را تقریبا دو برابر لاستیک از دانشگاه و در سطح حرفه ای فوتبال turfs. حمله رعد اسا و آب و هوا چمن طراحی شده است به مانند چمن و به بازیکنان یکی از موثر ترین بازی سطوح نه تنها در کلرادو اما در جهان است.

هزینه بازی پینت بال در کلرادو

پینت بال جنگ در کلرادو گران قیمت نیاز نمی شود. در حمله رعد اسا به طور منظم بلیط ورودی تنها هزینه $15. اگر شما در حال آمدن به عنوان یک گروه از پنج یا بیشتر هر فرد تنها با پرداخت $13.00. این پینت بال تسهیلات در کلرادو است کاملا زیر به دست آورد چرا که این هزینه کمتر در حالی که ارائه بسیار خوب بازی مناطق تفریحی و مسابقات کلاس.

شما باید خود را به تجهیزات پینت بال?

نه لزوما. اگر شما به پینت بال و نه به حال فرصت برای خرید تجهیزات خود را, شما هنوز هم می تواند بازی کند. آن را ممکن است به اجاره تجهیزات در سایت از پمپ به ماسک مخازن نشانگر لودر کمربند محافظ و رنگ حمل غلاف. تسهیلات نیز ارائه می دهد هر دو فشار هوا و CO2.

از کجا به ماندن در هنگام Paintballing در کلرادو

شما در حال پیوستن به مسابقات و یا به سادگی می خواهید برای رفتن بر روی یک پینت بال آخر هفته تعطیلات ؟ وجود دارد مقدار زیادی از اواسط محدوده هتل ها در این نزدیکی هست از بهترین غربی Firestone به Marriot را اسپرینگ هیل سوئیت و حیاط Longmont, Boulder.

رستوران در این نزدیکی هست

هم وجود دارد تعدادی از رستوران خوب در نزدیکی این درجه پینت بال تسهیلات در کلرادو برای درمان کسانی که پست-بازی گرسنگی چنگال. از رستوران هندی به میله سوشی کل طیف پوشش داده شده است.

رفتن آنلاین برای دریافت اطلاعات بیشتر در پینت بال مقصد و کشورهای که در آن شما می توانید سفر و لذت بردن از هیجان انگیز پینت بال بازی!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment