لذت بردن از سفر به گوا با بسته های سفر

[ad_1]

گوا مسافر بهشت جایی نیست که شما یک بار بازدید و عبور آن را از سفر خود را برای همیشه لطفا برای لیست. بلکه آن است که یک محل که در آن بازدید بار دوم به یک سنت تبدیل شده. این پرتغالی Shangri-La بسیاری از جاذبه های جذاب است که حتی چاشنی مسافران مایل به سفر به این مقصد زیبا را بارها و بارها. بنابراین اگر شما می خواهید برای ایجاد حداکثر از تعطیلات خود را, مطمئن شوید که شما در حال سفر با یک سفر بزرگ بسته است که باید شما را تحت پوشش.

خورشید و سواحل

سفر در این مقصد زیبا برای شروع با سواحل! در حالی که بازدید از برخی از زیبا ترین سواحل گوا شما را فراموش سواحل بالی, تایلند یا استرالیا. شمال و جنوب سواحل گوا در حال حاضر مناظر زیبا که باید نه از دست رفته. علاقه مندان به ماجراجویی می تواند به افراط در تعدادی از ورزش های آبی در این سواحل شامل جت اسکی بازی طناب چتربازی, غواصی و موز قایق سواری.

تند مناظر

جدا از سواحل گوا نیز محبوب برای آن ادویه کشت و زرع. این Sahakari ادویه کشت و زرع شما را به یاد چه جلب اروپایی ها نسبت به هند است. این بزرگترین ادویه مزرعه در منطقه و در اینجا شما می توانید طعم فلفل, داخل حمام از طریق یک فیل یا نیش یک Peri-Peri. که نمی خواهند به pampered شود در حالی که در تعطیلات?

پایین خط حافظه

این Panjim منطقه خانه ها تعداد زیادی از جاذبه های تاریخی و این محل که در آن تاریخ زنده می آید. قدیمی گوا شناخته شده به عنوان رم شرق برای بیش از 3 قرن به عنوان آن است که آراسته با موزه ها و کلیساها و گالری های هنری, دولت, ساختمان, صومعه و نانوایی. علاوه بر این پیر گوا اعلام شده است, میراث جهانی یونسکو!

جنگل صفری

حیات وحش گوا بیشتر پرماجرا و هیجان انگیز تر از آن شب زنده داری. معروف Mollem پارک ملی و Mahavir پناهگاه حیات وحش خانه گونه های در خطر انقراض حیوانات و پرندگان مانند پارس, گوزن, گوزن موس, پلنگ, پری, bluebird, بهشت, flycatcher و مشابه است. شما می توانید این محراب صلح آمیز از 8.30 صبح تا 5.30 بعد از ظهر هر روز.

بازار از اینگو

در بازار انگو Shopahloics می توانید به معنای واقعی کلمه فروشگاه تا آنها را رها کنید! یک آلمانی به نام اینگو آغاز این پر جنب و جوش در بازار در یک ملک استیجاری. همچنین به عنوان شناخته شده شنبه شب بازار برجسته اینگو بازار در Arpora ارائه یک آرایه وسیعی از وارداتی, تی شرت, غذاهای هندی, عطر گل, از, دلپذیری, جواهرات و اشیای قیمتی و خیلی بیشتر. غیر خریداران نباید دلسرد به عنوان وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به افراط در. شما می توانید شیار به بیت موسیقی در حال پخش در سراسر روز!

عطریست با سابقه

تعطیلات همه چیز در مورد از دست دادن خود را در محیط زیبا. اگر شما مشتاق تاریخچه عاشق مطمئن شوید که شما را برخی از زمان و سفر شگفت انگیز دریایی در موزه حمل و نقل هوایی. این محل آراسته با پرتغالی-استعماری راه اندازی و صحبت می کند شگفت آور داستان از دو جهان است.

جدا از مکان های ذکر شده در بالا گوا نیز دارای تعدادی دیگر از شگفت انگیز مقصد. بنابراین تا بهترین سفر بسته در حالی که برنامه ریزی یک سفر به گوا و مطمئن شوید که شما بازدید حداکثر تعداد مقصد است که افزایش زیبایی منطقه است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment