لاهه هتل ها – برای همیشه مسحور

[ad_1]

خوش آمدید به شهر پر از قریب به اتفاق شادی و سرور است. لاهه واقع در هلند سومین شهر پس از شهر آمستردام و روتردام. شهر نامیده شده است با نام های مختلف اقامت خانواده سلطنتی, شهر زیبا پشت تپه سبز شهر توسط دریا همه نام آن را بیانیه درست در مورد عظمت و شکوه این شهر است. این شهر دارای جاذبه های بسیاری برای حفظ پایه خنک و راحت اورا از این شهر باعث می شود روح خود را بالا بردن.

بسیار معروف معماری بزرگوار ساختمان برای مثال در قرون وسطی مجتمع دولتی از Binnenhof برخی از عمارت بزرگ همه جاذبه های ستاره در لاهه و برای گردشگران این باید مکان را ببینید. در حال حاضر می آید اسکان بخشی از هتل ها در لاهه در حال راحت و مقرون به صرفه کارکنان ویترین بهترین هلندی, مهمان نوازی به مهمانان خود است. لاهه است که بسیار سلطنتی لمس آن را به عنوان خانه ای برای خانواده سلطنتی است. صندلی هلند دولت است بنابراین در اینجا لاهه مرکز تمام امور جاری.

گردشگری را متوقف می کند عبارتند از: grand موزه ها منعکس کننده هنر اشکال از روز گذشته نیز وجود دارد که نمایشگاه برگزار شده در سالن های نمایشگاه که مظهر خلاقیت است. یکی دیگر از جاذبه غذایی خوراک اینجا لاهه ویترین بهترین اندونزی آشپزی. پس از اندونزی سابق هلندی مستعمره وجود دارد که جریان زیادی از کارگران از وجود دارد. این شهر نیز ارائه می دهد گزینه های مختلف برای گردش مانند extendible مناطق سبز برای دوچرخه سواری و پیاده روی و آهسته دویدن و یا فقط برای گردش خانواده. ساحل دریا فقط چند توقف دور اگر شما در حال رفتن را از طریق تراموا. اقامت در لاهه است نه به عنوان یک مشکل هتل در لاهه در می آید متنوع انتخاب آنها می تواند ارزان هتل تخفیف هتل و یا هتل های لوکس.

لاهه است بسیاری از اهمیت در نظر داخلی و همچنین سیاست های بین المللی. در این شهر حدود 80 سازمان های بین المللی از جمله تعدادی از مشهور کمیته و دادگاه. با توجه به این بسیاری از سازمان های خارجی از آمدن به این شهر آن است که مشهور شهر از صلح و عدالت و امنیت است. عجیب رقص در جشنواره برگزار شد و در لاهه نیز از جاذبه های اصلی است که برگزار می شود هر سال آن را به عنوان نامیده هلند جشنواره رقص. تماشاگران این نمایش از سراسر جهان است. این جشنواره شامل بیش از 50 اجرا در حدود 40 رقص که شرکت های داخلی از هلند و تنها عنوان بین المللی از طراحان نیز از قد و قامت بالا و از نوع استوارت و د هلندی.

یک هلندی تعطیلات نیز خواهد بود برای آنهایی که جوان خود را به عنوان وجود دارد مقدار زیادی از سرگرمی برای آنها نیز مانند مینیاتور شهر Madurodam و 360 درجه Omniversum سینما.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment