فواید Urad دال و Moong Dal

[ad_1]

Dals یک عنصر مهم در هر آشپزخانه. تقریبا تمام خانه های سهام مختلف dals برای تهیه غذاهای مختلف. Dals می توانید مواد غذایی خود را نه تنها خوشمزه است بلکه سالم است.

Urad دال است که همچنین به عنوان شناخته شده سفید و یا سیاه و عدس. Urad دال است که به طور گسترده ای مورد استفاده در غذاهای هندی و همچنین در سراسر جهان برای تهیه غذاهای سالم. فواید urad dal بسیاری هستند و طعم آن فقط به عنوان خوشمزه است.

طعم رسیدن با مخلوط urad dal به راحتی و ظرف نهایی سلیقه جالب توجه است. آن را سالم در مقایسه با دیگر حبوبات و از این رو ممکن است مصرف روزانه است. آن است که بسیار مقرون به صرفه و خوشمزه منبع مواد مغذی است.

Urad dal یک منبع غنی از آهن است. از این رو مصرف این دال است که به شدت توصیه می شود برای زنان است. مقدار آهن بالا به عنوان یک تقویت کننده انرژی. از ظرفیت حمل اکسیژن از سلول ها نیز افزایش یافته و در نتیجه ارائه اکسیژن بیشتری به عضلات و در نتیجه نگه داشتن فرد بسیار فعال است.

این کمک می کند تا برای دوباره پر کردن ذخایر آهن بدن است. این یک منبع عالی از پروتئین است. Urad dal می کند شگفتی برای پوست و مو است. این بسته بندی شده با مواد معدنی مختلف است که ضروری است به پوست نگاه نرم و انعطاف پذیر.

ضد پیری اموال زیبایی می بخشد و باعث می شود پوست بی عیب و نقص. منیزیم و فولات مطالب و جلوگیری از آسیب به دیواره های شریانی و در نتیجه افزایش سلامت قلبی. محتوای فیبر بالا کمک می کند تا در حفظ سلامت دستگاه گوارش.

Urad dal نیز استفاده می شود برای درمان این اختلال عصبی. پس از خیساندن آن در آب به مدت 6 ساعت آن را سرخ کنید با روغن گاو و آن را با نصف تخم مرغ آب پز. آن می تواند در بازگرداندن سلامت روان و کمک به غلبه بر ضعف حافظه است.

هنوز بسیاری از مردم ممکن است بدانید که این, اما آن را نیز کمک می کند تا حل اختلالات جنسی مردان با افزایش قدرت و افزایش قدرت از مایع منی است.

شما می توانید urad دال در رژیم غذایی خود را در قالب dosa, vada, و غیره و خود را از مواد غذایی سالم و خوشمزه لذت.

Moong دال است که نسبتا آسان به هضم در مقایسه با زمانی که به Tur dal. این یک منبع عالی از پروتئین و فیبر در رژیم غذایی. این دو مولفه کمک به کنترل گرسنگی است. بنابراین به طور کلی مصرف کالری می تواند محدود شود. آن است که مواد مغذی و مفید برای کاهش چربی های بدن به ویژه چربی شکم. آن کم است و در محتوای چربی بیش از حد.

Moong dal سرشار از پتاسیم و کلسیم و ویتامین B کمپلکس است. محتوای فیبر کمک می کند تا در حفظ سلامت دستگاه گوارش و جلوگیری از یبوست. همچنین محتوای فیبر کمک می کند تا به بررسی سطح کلسترول خون. آن را بسیار توصیه می شود به استفاده از آلی Moong Dal حداقل سه بار در هفته. همچنین توصیه می شود برای خدمت به moong dal به فرد بیمار در خانه به دلیل مغذی مشخصات و به راحتی قابل هضم طبیعت است.

Moong dal قوی زیبایی. آن استفاده می شود در رژیم زیبایی را به پوست درخشش و برای مقابله با انواع مشکلات پوستی مانند آکنه و خشکی پوست. Moong dal آرد استفاده می شود به صورت بسته با شیر و زردچوبه به درخشان و بی نقص به پوست می بخشد. خورشید قهوهای مایل به زرد نیز به طور موثر حذف با استفاده منظم از moong dal بسته. آن است که یک لایه بردار عالی نماینده و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حذف سلول های مرده پوست.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment