فعال شدن با تعطیلات در پالما د مایورکا

[ad_1]

تعطیلات در پالما د مایورکا ارائه خواهد شد گردشگران داخلی خورشید, دریا و ماسه های انبوه. وجود دارد یک چهارم است که مطمئن است به لذت holidaymakers. ورزشی.

با غنی ورزشی, پس زمینه, گردشگران به شهرستان – بزرگترین در مایورکا و پایتخت جزایر بالئارس – را پیدا خواهد کرد بسیاری از فعالیت های شرکت در.

و با خورشید در پشت خود بازدید کنندگان ممکن است تمایل به استفاده از آب و هوای خوب و افراط در برخی از تنیس. میزبانی تعدادی از تنیس دانشکده پالما د مایورکا می تواند یک مقصد ایده آل برای کسانی که به دنبال کامل خود را سر و صدا و رگبار و شاید به دنبال در قدم به قدم از طرفدار تنیس رافائل نادال که به دنیا آمد در این جزیره است.

البته این شهر محل اسکله همچنین بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از ورزشهای آبی برای شرکت در, از جمله شنا, غواصی, غواصی و قایقرانی.

در ضمن کسانی که به دنبال منفعل رویکرد به ورزش ممکن است بخواهید به سر این شهر می Valero منطقه. خانه به اونو Estadi ورزشگاه بازدید کننده قادر خواهد بود به تماشای La Liga سمت رئال مایورکا در عمل در برابر تیم هایی مانند بارسلونا و رئال مادرید.

هر چه ورزشی پیگیری روز خود را گرفته شده توسط گردشگران ممکن است مایل به بازگشت به ویلاهای خود در مایورکا به یک سریع حمام یا دوش, تغییر لباس و سر بازگشت به شهر برای چیزی برای خوردن. و با کرایه در دست اعم از سنتی tapas به غذاهای هندی وجود دارد که برخی به چیزی به غلغلک دادن همه tastebuds.

هنگامی که راه رفتن به محل اقامت خود را – که ممکن است شامل شهرستان متعدد ویلا – گردشگران به دنبال سوزاندن برخی از کالری ممکن است مایل به در برخی از جاذبه های محلی با عرب حمام و Almudaina کاخ در میان آثار متعدد و سایت ها از اهمیت تاریخی در مایورکا.

و با چیزهای زیادی برای دیدن و انجام, چرا که نه پالما د مایورکا بعدی خود را Mallorcan مقصد تعطیلات?

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment