غذا خوردن در Niseko, ژاپن

[ad_1]

غذا خوردن در Niseko یکی دیگر از تجربه فرهنگی را در خود دارد. وجود دارد یک انتخاب بزرگ از رستوران ها: Izakayas, یاکیتوری & سوشی رستوران ها و مغازه ها رامش و کاری اماکن به علاوه یک انتخاب خوب از سبک غربی مواد غذایی. قیمت ها هستند که در مورد متوسط با استانداردهای اما با کمال تعجب ارزان با استانداردهای غربی است. وجود دارد بیش از 40 رستوران در روستا و بسیاری از آنها باز 365 روز سال.

هر زمستان Niseko ارتقاء هیئت مدیره منتشر رایگان شراب و ناهار خوردن راهنمای Niseko منطقه رفت و آمد مکرر. اطلاعات به زبان انگلیسی ارائه شده است برای رستوران ها و کافه ها در Niseko. جستجو آنلاین راهنمای پوشش مناسب زیر مجموعه ای از Niseko, رستوران ها و کافه ها را می توان در Powderlife سایت.

برای وسط محدوده, ناهار خوری, ناهار هزینه حدود 1000 ین شب غذا هزینه در حدود 2000-تا 3000 دلار در هر فرد. شما می توانید ناهار خوردن مقدار زیادی ارزان تر و یا صرف مقدار زیادی بیشتر بسته به رستوران. رایگان Niseko, مواد غذایی و شراب راهنمای فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد هر یک رستوران غذاهای معمولی و قیمت.

دوران اوج کریسمس/سال جدید و سال جدید چینی آن است که توصیه می شود برای رزرو. ترین رستوران مکالمه زبان انگلیسی کارکنان. خارج از این زمان شما به طور کلی فقط نیاز به رزرو اگر شما یک گروه بزرگ و یا می خواهید برای شام خوردن در یک رستوران محبوب.

پرداخت

بسیاری از کافه ها و رستوران ها در Niseko, پیست اسکی را قبول نمی کند کارت های اعتباری و یا چک مسافران. رستوران ها که کارت اعتباری قبول نمی کند ممکن است هزینه های اضافی هزینه خدمات. وجود یک دستگاه خودپرداز که قبول ویزا. اداره پست اصلی در Kutchan می پذیرد و بین المللی ترین کارت. توجه داشته باشید که در اوج است و نه مرسوم در ژاپن و شما نباید یک نکته در رستوران خود را در جدول به عنوان کارکنان صبر کنید احتمالا فکر می کنم شما خود را فراموش کرده اید تغییر خواهد کرد و پس از تعقیب شما به آن بازگشت.

رستوران مورد علاقه

مورد علاقه رستوران ها و کافه ها است که ما یا دوستان ما و مهمانان بازدید کرده اند عبارتند از:

  • یک Bu چا در بالا ایجاد کرد در خدمت محبوب, مدرن, غذاهای ژاپنی و hotpots پر از محلی هوکایدو مواد تشکیل دهنده. تلفن 0136 22 5620
  • Bhozan در وسط روستا خدمت سنتی نپال مواد غذایی است. تلفن 0136 21 2121
  • این Tajmahal خدمت, خوشمزه, هندی, مواد غذایی و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از غذاهای چینی. تلفن 0136-22-4566
  • واله Bar & Grill واقع در پایه Ace Family جفت آسانسور مدرن ارائه می دهد غذاهای بین المللی است. آمریکا به سبک بوفه است یک راه عالی برای شروع یک روز اسکی. تلفن 0136-21-5833
  • استیک روسو روسو گاه به گاه خانه استیک با معاصر عطر و طعم. تلفن 0136-21-7100
  • مینا مینا خاطر بار و رستوران در خدمت انواع, معاصر, مواد غذایی ژاپنی است. آنها همچنین طیف وسیعی از دقت انتخاب ژاپنی خاطر Shochu و آلو (ume boshi) شراب. تلفن.: 090-7652-0220
  • وحشی صورتحساب محبوب نوار و همچنین به عنوان فوق العاده Tex-Mex رستوران. تلفن:0136-22-5652

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment