طرز تهیه گلاب با دستگاه تقطیر

گل رز نه تنها معطر بلکه متنوع است. این محصول دارای طیف گسترده ای از جمله تونر صورت ، عطر مو ، پودر خنک کننده و رایحه کتانی است. گل سرخ خوراکی است و گل رز در دنیای آشپزی جایگاهی دارد.

از گلاب می توان در مواردی مانند صابون ، شستشوی مو و اسپری های ضد ریزش مو ، برای جایگزینی مقداری یا تمام آب استفاده کرد. به عنوان یک نکته جانبی ، تأثیر کمی روی رنگ نهایی صابون شما خواهد داشت و به طور قطع باعث رنگ صورتی آن نمی شود.

در مقابل تقطیر

دو روش نسبتاً آسان برای تهیه گلاب در خانه وجود دارد. آسانترین و سریعترین راه جوشاندن گلدان های گل رز (خشک یا تازه) در آب است. نتیجه آن گلاب معطر است. این روش بهترین راه حل برای دستور العمل ها و برنامه های کاربردی است که برای مدت طولانی محدود نخواهد شد.

روش تقطیر از نظر فنی هیدروسل ایجاد می کند. ساخت آن نیز بسیار آسان است ، اما کمی بیشتر وقت می برد و گل و قفسه هیدرولیک شفاف بسیار پایدار است.

گلبرگهای گل رز را انتخاب کنید دستگاه تقطیر
بیش از صد گونه مختلف گل رز وجود دارد. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که گل رز در باغ شما رشد می کند ، می توانید از آنها برای ساخت گل رز استفاده کنید. اگر گل رز خود را انتخاب می کنید ، صبح زود آن را با شکوفه های معطر انجام دهید. همچنین می توانید گل رز خریداری کنید ، اما آنها باید از یک منبع آلی باشند. استفاده از گلبرگهای عاری از سموم دفع آفات بسیار مهم است تا از پر شدن گل سرخ نهایی خود از مواد شیمیایی جلوگیری کنید.

استفاده از گلبرگهای دستگاه تقطیر خشک شده امکان پذیر است. من اینها را دوست دارم. آنها از گلهای Damask هستند و بسیار معطر و همچنین خوراکی هستند.

گزینه دیگر استفاده از گلهای اسطوخودوس است. دستورالعمل های زیر را برای گلبرگ های خشک شده دنبال کنید و در دستورالعمل های زیر از آب اسطوخودوس به جای گلاب استفاده کنید.

برای گلاب استفاده می شود

روش های زیادی برای استفاده از گلاب وجود دارد. اینها برخی از علایق من است.

اسپری های عطر دستگاه تقطیر
نکته ای که بسیاری از افراد پس از از بین بردن گزینه های سالم در مراقبت از زیبایی بیان می کنند ، جنبه معطر محصولات تجاری است. رایحه های مصنوعی اغلب نقطه فروش عطرها ، صابون ها و شامپوها هستند اما همچنین یکی از مواد خطرناک مورد استفاده در این محصولات هستند.

گلاب یک پایه عالی برای گزینه های دیگر اسپری های عطر ایجاد می کند. به عنوان مثال ، شامپو طبیعی موهای شما را تمیز می کند و از تعادل طبیعی روغن ها دستگاه تقطیر در پوست سر شما محافظت می کند ، اما این عطر طولانی نمی ماند. می توانید یک عطر موی ساده تهیه کنید تا لمسی از عطر گل را به موهای خود اضافه کنید. فقط می توانید گل سرخ را روی مچ و گردن خود خیس کنید تا معطر شود.

عطر مو: 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص را با روغنهای اساسی در یک بطری اسپری شیشه ای 4 اونسی مخلوط کرده و با گلاب پر کنید. اسپری هایی دستگاه تقطیر را روی موهای خود بمالید که به طور معمول خشک و سبک شود. این همچنین برای موهای روز دوم (یا سوم) فوق العاده است. Spritz کمی برای خوشبو کردن. در یخچال نگهداری کنید. ترکیب مورد علاقه فعلی من:

3 قطره
4 قطره یلانگ یلانگ
3 قطره رزماری
4 قطره چوب سرو
5 قطره اسطوخودوس
4 قطره گریپ فروت
4 قطره ترنج

دستگاه تقطیر بازرگانی بهار

Related posts

Leave a Comment