شگفتی های KwaZulu-Natal در آفریقای جنوبی

[ad_1]

استان گسترش از دیدنی Drakensberg کوه به ساحل در جنوب شرقی. برخی از نکات برجسته برای دیدن و کار در حالی که در KZN عبارتند از:

مراجعه به جبهه مسیر – عمده جنگ بین بریتانیا Boers و Zulus جنگیده بودند اینجا. وجود دارد بیش از 50 جنگ سایت های است که می تواند بازدید کردند. این بهترین طریق انجام یک تور با سازمان.

Natal Midlands – این واقعا یک منطقه حاصلخیز و مناظر و آب شفاف جنگل ها و نیز غنی است در تاریخ. میدلندز پر پیچ و خم است که بسیار محبوب است با هنر و صنایع دستی عاشقان باید نه از دست رفته.

خاطره انگیز ترین منطقه است که البته Zululand – میهن King Shaka در اوایل قرن 19. این منطقه همچنین دارای برخی از بهترین ذخایر بازی. نه به دست Shakaland در اشو.

این دلفین ساحل – دلفین در سواحل مالاریا-کشش در امتداد ساحل شمال KwaZulu Natal از Zimbali در جنوب به توگلا در شمال. این شامل تعطیلات شهرها مانند Ballito, Sheffield, ساحل, Blythedale, Zinkwazi, تینلی مانور نمک سنگ و Shakas سنگ. این همچنین شامل مناطق مرزی ندودو, Maphumulo, KwaDukuza, Shakaskraal, eNdondakasuka و Umhlali. غواصی, غواصی, گشت و گذار, ماهیگیری, دلفین و دریایی, گشت و گذار, موزه ها و هنر, صنایع دستی, پرنده, پنهان, تمساح مزارع ذخایر بازی پیاده روی گلف, اسب سواری, و بسیاری دیگر.

دوربان – آفریقا بزرگترین بندر سواحل گسترده فوق العاده شب زنده داری و شلوغ بازار. نه به دست یک سفر به ویکتوریا خاکریزی UShaka دریایی جهان و البته طلایی مایل. همچنین سعی کنید از خیابان ویکتوریا در بازار است که بیش از 170 اصطبل!

Drakensberg – افزایش به بیش از 3000 متر ارتفاع Drakensberg پرتگاه اغلب می تواند دیده می شود تحت پوشش در برف در زمستان ارائه فوق العاده عکس فرصت است. این منطقه بسیار محبوب است با کوهنوردان و سنگ نوردان ماهی قزل آلا ماهیگیران و به طور کلی سازندگان تعطیلات و خدمت کرده است با هتل ها و مهمان خانه ها شامل غرفه و سایت های اردوگاه. برای بیشتر ورزشی در میان شما وجود دارد بسیاری از مسیرهای پیاده روی در این کوه که در غارها استفاده می شود به عنوان یک شبه متوقف می شود.

Natal کوسه هیئت مدیره – کوسه هیئت مدیره نیز به ارزش یک دیدار در Herrwood درایو. در اینجا چرخه زندگی محلی کوسه است مورد مطالعه و تحقیق در مورد چگونه برای محافظت از کوسه ها و همچنین شنا در جامعه است.

دروازه مرکز خرید که گفته می شود بزرگترین مرکز خرید در نیمکره جنوبی. علاوه بر مغازه ها و رستوران ها در اینجا وجود دارد این است که طیف وسیعی از فعالیت ها از سینما به مصنوعی گشت و گذار موج.

ولی از یک هزار تپه -با آن چشمگیر مناظر و مناظر – این یکی از KwaZulu Natal بهترین راز نگه داشته است. بسیاری از هنرمندان در حال جذب به این منطقه است.

Umhlanga سنگ – مجلل رفت و آمد مکرر با سواحل امن و پر جنب و جوش, تفریحات شبانه رستوران های بزرگ و خیلی بیشتر.

لا لوسیا تالاب و غواصی در خلیج Sodwana – این منطقه به دست آورد وضعیت میراث جهانی در سال 1999 و شامل Mkuzi (بزرگ 5 رزرو), Sodwana خلیج (یک معروف جهان, غواصی, مقصد) و کسی بای (یک بهشت طبیعی). وجود اکوسیستم و منحصر به فرد تنوع زیستی که در هیچ جای دیگری بر روی زمین آن سخت است برای دیدن چرا اولین نام برای سنت لوسیا داده شده توسط کاشفان پرتغالی بود “رودخانه از شن های طلا”. سنت لوسیا دارای 300 خورشید روز پر از یک سال این منطقه با شکوه و زیر گرمسیری جنگل ها مراتع و لیلی-تحت پوشش تابه که فراوانند در زندگی حیوانات.

کاری – از دست ندهید در این فوق العاده غذاهای هندی در حالی که در این منطقه – به خصوص دوربان با انواع مختلفی از رستوران ها و بازارها است. فراموش سعی کنید یک اسم حیوان دست اموز چو که ایجاد شد در دوربان در سال 1940. آن شامل یک گود قرص نان است که پس از آن پر کاری است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment