شهر آمستردام, جاذبه های توریستی معروف

[ad_1]

آمستردام بازدید ترین مقصد در اروپا با میلیون ها نفر از بازدید کنندگان از آمدن به کشف این شهر در هر سال است. آن است که بسیار برنامه ریزی شده شهر در قرن 17 این شهر مرکز اقتصاد جهانی و امروز آن حزب سرمایه از اروپا است. آن است که یک شهر بسیار بزرگ تمام نقاط شهر به راحتی قابل دسترس هستند با راه رفتن. شهر همجوشی کامل از تاریخی و معماری مدرن. این شهر با افتخار از آن تحمل و لیبرال محیط زیست است. آماری صحبت I m نداشتن اطلاعات دقیق اما این شهر بهتر از دیگر شهرستانها عمده اروپا در تعدادی از دوچرخه کانال ها و پل ها و سینما و بازار و غیره.

بهترین زمان برای سفر به آمستردام

بهترین زمان برای سفر به آمستردام ماه های ژوئیه و اوت به عنوان آب و هوا در طول این ماه بهترین است. اگر چه آن است که هرگز, افراطی, آمستردام بهشت برای بازدید کنندگان در طول سال. حتی بازدید از آمستردام در offseason است که با داشتن مزایای خاص خود را دارد مثل شما پیدا کردن تخفیف های بزرگ در همه چیز خطوط هوایی و هتل ها و رستوران ها. در آمستردام شما را پیدا خواهد کرد تعدادی از جشنواره ها و رویدادهای به طور مداوم در حال وقوع در طول سال.

شهر آمستردام, جاذبه های توریستی بالا

موزه ها, شب زنده داری, خرید, غذاهای, تاریخی, ساختمان, کانال قرمز نور منطقه معروف,مربع, باغ وحش, باغ گیاه شناسی,پارک ها و خیلی خیلی بیشتر به نظر می رسد مثل این شهرستان ساخته شده است به خصوص برای گردشگران است. در اینجا این است که لیست برخی از سایت های مشهور و آثار شما قطعا خواهد شد عشق را ببینید.

اود Lerk

آن است که یک کلیسای قدیمی با خانه های کوچک حلق آویز به آن طرف آن واقع شده است در مرکز نور قرمز منطقه معماری نشان دهنده گوتیک سبک رنسانس هشت ضلعی برج ناقوس.

سد مربع

آن است که قلب o شهرستان و تا به حال یک سری از تاریخ به آن متصل است. در اینجا شما را کشف کاخ سلطنتی است که به نظر می رسد کاملا زیبا در مربع است.

Begijnhof

زیبا جذاب باغ احاطه شده توسط خانه های قدیمی و همچنین خانه های قدیمی ترین خانه در آمستردام. در مرکز چمن شما همچنین کشف زیبا قرون وسطی کلیسا.

آمستردام Canlals

قابل توجه ترین جاذبه های توریستی آمستردام است آن کانال وجود دارد تعدادی از کانال ها در شهرستان ها با توجه به این شهرستان نیز به عنوان ونیز شمال. یک کانال سفر و تجربه سحر و جادو از محل خود.

Magere Brug

آن است که زیبا ترین پل در شهر پل ها, 1280 در تعداد. این پل سنتی هلندی قرعه کشی پل (اصلی پل ساخته شده در 1670 ) اتصال به بانک ها از رودخانه Amstel از هر 29 دقیقه از آن باز می شود اجازه دهید به قایق عبور.

اردن

آن محل ایده آل به احساس پر از زندگی فضای آمستردام. آن خانه های خیابان های باریک زیبا کانالهای قهوه ای کافه ها و گالری های هنری و تعدادی از مغازه ها منحصر به فرد.

Rembradtplein

این یکی از معروف ترین مربع در شهر آمستردام در آن خانه های تعدادی از معروف, میخانه ها, رستوران ها, هتل ها و کافه ها آن را به یک محل مناسب برای گردشگران است. فراموش نکنید که برای سعی سنتی هلندی بارها پخش هلندی اعداد به یک تجربه کامل از محل.

Leidseplein

Leidseplein squre بهترین و شناخته شده برای آن شب زنده داری با تعدادی از رستوران ها و کافه, سینما, تئاتر, باشگاه, ساخت شب های پر جنب و جوش تر و رنگارنگ.

نور قرمز منطقه

آمستردام معروف ترین محل برای بازدید کنندگان آن را به عنوان محل sex در فروش آن را مانند بزرگترین جنسی, پارک های تفریحی در سراسر جهان است.

برخی از دیگر مکان های خوبی برای بازدید در آمستردام در حال Albere Cuyp بازار Artis وحش Vondelpark, Hortus Botanius – باغ گیاه شناسی و آمستردام پارک.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment