شهر آبشار و جنگل – AFS آرژانتین

[ad_1]

آرتور Fromer نرخ آرژانتین در بالای مقصدهای جهان برای بازدید و متنوع این تعطیلات نمی نا امید با آن شور و شوق و دیدنی عجایب. ما شروع با چند روز در بوئنوس آیرس, پر جنب و جوش سرمایه با سبک اروپایی و آمریکای لاتین و طعم شبیه به مادرید. هتل ما بود و با صدا غذا خوردن-dab شهر و راهنمای ما مارچلو بهترین بود من تا به حال با گروه های اینجا. دلار قوی است بنابراین پس از تورهای گروه shopped. در اینجا بهترین plaited خام و کالاهای چرمی در این سیاره است. تری خریداری شده 3 کت سفارشی برش به “ریزه اندام” قاب. من یک جفت منحصر به فرد از چکمه های ساخته شده از capybara است که بزرگترین جانور جونده – مد بالا موش ،

گروه ما از 35 بود کامل اندازه. بیشتر با حضور در یکی از تانگو نشان می دهد در شهر برای یک شام خوشمزه و جهان-کلاس تانگو. این افسرده رقص متولد شده از فقیر کلاس های جذب هر کس امروز با بی انتها سرگرمی. برای طبخ این جهان این است که از گوشت گاو. با 57 میلیون گاو این یک گوشتخوار و یک وگان کابوس. در لاس Linas رستوران ما به اشتراک گذاشته شده 800 گرم (2 پوند) گوشت استیک. من از مارچلو چرا هیچ کس چاق, در اینجا. او گفت: “آنها زندگی می کنند در یک Atlkins رژیم غذایی از گوشت و سالاد و پیاده روی در هر روز است.

ما صرف یک روز با gauchos (کابوی ها) در معتبر استنکیا (تگزاس) در pompas (حومه). ما سوار اسب و لذت بردم بسیار گرم asado (BBQ) بیشتر بی گوشت. وجود 800 مزارع در منطقه است. آرژانتینی عاشق اسب خود را. بالا پولو تسویه حساب می توانید اجرا کنید $400,000 و آن جنین $40,000.

ما پرواز کرد تا به Iguazu در “سرزمین آبهای بزرگ” و ماند در Panarama هتل که مشرف به مرز پاراگوئه و برزیل است. برجسته بود و یک روز کامل تور معروف می افتد. این چهارمین سفر در اینجا و در عین حال قدرت مطلق از آن همه هنوز هم الهام بخش من با ترس. و این منطقه از شیطان گلو بسیار تکان دهنده ای قدرتمند آن ایجاد حس ترس در من. مردم اینجا می گویند “نیاگارا فقط یک قطره در ذهن خدا.” این آبشار 2 مایل طولانی باید دو بار در جریان! از آن باران 321 روز در هر سال در اینجا. ما با برکت آفتاب و رنگین کمان. آن نفس که ما از 6 مایل از سیستم عامل هر دو بالا و پایین 275 آب مروارید. آن به پایان رسید با هیجان قایق صفری. پس از پوشیدن لاستیک ponchos هند درایور رو ما با تمام سرعت به پیش می افتد. ما نمی خواهید آن را به پایان.

بعد ما رهبری را بر روی زمین با شکوه از Missiones استان که تاسیس شد توسط یسوعیان در 1700’s که به تبدیل بومی گوارانی است. (نگاه کنید به “ماموریت” دانلود فیلم با رابرت DeNero.) ما پس از انتقال به 4×4 کامیون و رهبری به کنترل از راه دور رزرو حیات وحش به نام “راهرو سبز.” 80 کیلومتر از این آبشار در شمال آرژانتین فقط 3 مایل از برزیل. ما وارد Yacutinga اکو الج پنهان در اعماق جنگل. این بود که با ورود به مجموعه ای از آواتار. معماری منحصر به فرد از سنگ های adobe و تنه درخت ادغام در هماهنگی کامل با طبیعت است. جذاب ما ییلاقی هیچ تلویزیون اما فراموش ارائه برق, راحت, تخت, آب آشامیدنی چوب اجاق گاز و دوش. آن است که پایدار گردشگری با ماجراجویی تحت کنترل است. آن را شامل یک نوار و آلی وعده های غذایی در طول اقامت ما. بر خلاف گذشته ما AFS آمازون سفر وجود دارد هیچ مقیم “حیوانات خانگی” در این تسلیم. آنها حاضر به مختل کردن هر چیزی در زیستگاه طبیعی آن و اصرار بر نگهداری حیوانات وحشی وحشی.

Yacutinga ترویج یک دوجین برنامه های حفاظت و پشتیبانی از یک روستا از 120 گوارانی در این نزدیکی است. Guaranis در حال فقیرترین فقرا بومی که در تلاش خود را برای حفظ فرهنگ باستانی است. با تجاوز از صنعت چوب آنها برای پیدا کردن آن تقریبا غیر ممکن است برای انطباق با دنیای جدید در اطراف آنها. تسلیم استخدام گوارانی است که اغلب نشان نمی دهد تا با توجه به خرافات کیهان در هر روز داده می شود. تحت تاج پوشش جنگل در شب, ما از شنیدن یک سخنرانی در مورد این شکننده ناپدید جنگل.

وجود دارد 2 resident زیست و پرنده شناس. صبح روز بعد آنها هدایت گروه در یک پیاده روی به شناسایی گیاهان بومی و گونه های جانوری است. من در خواب بود و رفت به آشپزخانه برای سرخ کردن برخی از تخم مرغ درست مثل خانه. گروه بازگشت و تحت پوشش در گل و لای. من شگفت زده شد خود را در پشتکار و روحیه خوبی داشته است. سایه بان است که معمولا به آتش کشیده با ارکیده و hummingbirds. متاسفانه در آن روز ما استقبال با صدا از همه جا پشه و متناوب باران است.

بعد ما ور رفته قایق پایین سان فرانسیسکو جریان به Iguassu رودخانه. در اینجا این است که یک جهان از hummingbirds و پروانه ها. نیز وجود دارد که غول tapirs, capybaras و ocelots. گذشته از برخی از میمون ها و گونه های پرنده. ما شاهد هیچ حیات وحش است. من تعجب می کنم اگر آن را با توجه به شکارچیان و جنگل زدایی. آن با این حال آموزشی در رابطه همزیستی از هر گیاه عنصر لازم برای حفظ یک جنگل انبوه. گروه من شروع به رفتن به WiFi و تلفن همراه برداشت. 3 روز در اینجا کافی است.

های پروازی خانه من انعکاس این رقم تعطیلات افراط. این ماجراهای به صورت تک آهنگ سفر بود $1399 زمین. آرژانتین یکی داغ مقصد با تنوع شمال و جنوب و شرق و غرب است. در سال آینده ممکن است من در حال حاضر کروز از طریق پاتاگونیا. مارچلو التماس به آمده است همراه و راهنمای ما است. او عاشق گروه ما و هم I.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment