شهرهای شما نیاز به بازدید در کیپ شرقی, Port Elizabeth, شرق لندن آفریقای جنوبی

[ad_1]

کیپ شرقی دومین استان در آفریقای جنوبی.

کیپ شرقی چشم انداز محدوده از خشک و متروک بزرگ Karoo به تحریک جنگل های وحشی ساحل و Keiskamma دره. این منطقه نیز پذیرای بارور Langkloof مشهور برای غنی آن سیب برداشت و گهواره است توسط کوهستانی جنوب Drakensberg.

خط ساحلی این استان گسترش از Umtamvuna رودخانه در KwaZulu-Natal به طوفان رودخانه در باغ خوش منظره و زیبا مسیر در غرب و کشش داخلی به سمت شمال مرز در لسوتو. امروز کیپ شرقی شامل قبلا مستقل `سرزمین’ از Ciskei و ترانسکی. با وجود آن گذشته استعماری کیپ شرقی باقی می ماند خانه Xhosa زبان مردم آفریقای جنوبی. با آن تقریبا هفت میلیون نفر کیپ شرقی است که سومین استانی جمعیت زندگی می کنند در حدود 169 600 km2 از زمین است.

پورت الیزابت

صنعتی شهر پورت الیزابت مرکز منطقه کیپ شرقی شناخته شده به عنوان ” مهاجر کشور است.” این شهر تاسیس شد shiploads از خانواده های مهاجر که وارد در اوایل قرن 19 به امید بهبود چشم انداز خود را پس از رنج و مشکلات اقتصادی به دلیل انقلاب صنعتی در خانه.

مهاجران در نظر گرفته شده بود به عنوان یک دفاع در برابر محلی Xhosa مردم شده بودند به عقب رانده فراتر از ماهی های رودخانه مرزی.

پورت الیزابت شناخته شده بود به عنوان یک قلعه فردریک. این شهر در هکتار رشد از آغاز فروتن به یک بندر بزرگ و مرکز تولید.

اگر چه آن است که بسیار به کار شهر با بی بضاعت جمعیت زندگی در دور افتاده شهرستان مناطق پورت الیزابت تساوی تعداد زیادی از گردشگران است.

این شهر حق شناخته شده به عنوان ” دوستانه در شهر و Algoa خلیج دارای 40 متر از سواحل زیبا شوربا های گرم اقیانوس هند. Beachfront محل برگزاری سالانه Splash-جشنواره و جهان boardsailing قهرمانی و ویژگی های یک تفرجگاه.

پورت الیزابت فرودگاه بین المللی

محل: فرودگاه واقع شده است در حدود دو مایل در 3 کیلومتری جنوب PE.

زمان: GMT +2.

اطلاعات تماس: تلفن: +27 041 507 7319.

انتقال به شهر: تاکسی ارائه تنها حمل و نقل به مرکز شهر.

اجاره ماشین: شرکت های اجاره خودرو عبارتند از: Avis Budget, Europcar امپریالیستی و ملی است.

امکانات: امکانات شامل چندین مغازه ها و همچنین رستوران ها و کافه ها و بارها و امکانات کنفرانس. یک دستگاه خودپرداز در دسترس است برای برداشت پول نقد.

پارکینگ: بلند و کوتاه مدت در پارکینگ در دسترس است.

شرق لندن

شرق لندن است که دروازه ورود به طبیعت و سواحل شرقی لندن یک شهر کوچک.

این دوستانه شهرستان است که در اقیانوس هند که در آن فعالیت هایی مانند گشت و گذار ماهیگیری و گلف. مرکز شهر شاخه به پارک های کسب و کار مراکز و حومه در مجموعه پوشش گیاهی نیمه گرمسیری است که در حال جدا با بی شمار از رودخانه ها مانند بوفالو و Nahoon که گسترده بانک های پر پیچ و خم lazily به اقیانوس ارائه محلی بسیار عالی ماهیگیری, قایقرانی و گشت زنی ،

قبلا یک قلعه شهر را می توان در پا. جاذبه های بسیاری وجود دارد مانند شرق لندن موزه که خانه های ماقبل تاریخ coelacanth و شهرداری است که باید نه از دست رفته. بهتر است برای بازدید کنندگان به یک ماشین به طوری که آنها می توانید دسترسی های مختلف جاذبه های نقطه چین در حومه مانند استیو Biko قبر, آکواریوم, این بندرگاه است که تنها بندر رودخانه در نیمکره جنوبی و فوق العاده رستوران غذاهای دریایی که خط ساحلی.

این طول می کشد تنها 20 دقیقه از شلوغی این شهر به یکی از آرام و جدا روستا تعطیلات در ساحل که در آن تپه از پوشش گیاهی بومی در حال ملاقات با وسعت سواحل دست نخورده. در اینجا بازدید کنندگان می توانید به اسب سواری در ساحل, بازدید Gonubie رزرو طبیعت است که دارای بیش از 150 گونه مختلف پرنده و یا اقامت در Inkwenkwezi خصوصی ذخیره بازی که در آن قابل توجه پنج بزرگ دیده می شود.

شرق فرودگاه لندن

محل: فرودگاه واقع شده است و شش مایل در 9 کیلومتری غرب از مرکز شهرستان.

زمان: GMT +2.

اطلاعات تماس: تلفن: +27 043 706 0306.

انتقال به شهر: دروازه شاتل (tel: 043 743 139) و Redshuttle خدمات اتوبوس ترک از مقابل ترمینال ورود. رزرو باید در پیشبرد. برنامه خود را به شرح زیر برنامه پرواز.

اجاره ماشین: شرکت های اجاره در فرودگاه عبارتند از: Avis Budget, Europcar هرتز و طوفان.

امکانات: این فرودگاه دارای یک دستگاه خودپرداز در خروج از سالن و میز اطلاعات در ورود به سالن. یک کافی شاپ و رستوران و کتابفروشی نیز در دسترس هستند در ساختمان ترمینال.

ایمنی

بازدید کنندگان به کیپ شرقی باید آگاه باشند از این بخشی از کشور ما شیوع بالای جرم و جنایت است. اگر چه این گرایش به طور متمرکز در جیب سراسر کشور به عنوان مثال در شهرستان مناطق فرصت طلب جرم نسبتا گسترده است.

مسافران همیشه باید آگاه باشند از این خطرات و ورزش احتیاطی لازم است. درب باید قفل در هنگام رانندگی و نباید به تنهایی راه رفتن در شب در خیابان های شهر جدا شده سواحل و یا مناطق دور افتاده.

مسافران باید تمرین هوشیاری در هنگام استفاده از دستگاههای خودپرداز و نمایش های غیر ضروری نشانه ای از ثروت (به عنوان مثال گوشی های تلفن همراه, پول, گران قیمت, جواهرات و اشیای قیمتی) در خیابان. آن را ارزشمند است و اشاره کرد که آفریقای جنوبی مقامات را اولویت بالا برای حفاظت از گردشگران است.

قطع برق مشترک در سراسر کشور; های مکرر خاموشی نورد و کاهش قدرت در ژانویه سال 2008 تا دولت را مجبور به اذعان کرد که این کشور به یک بحران برق در دست خود را.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment