شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

مشترکان سیمکارتهای ایرانسل میتوانند به کمک سرویس حساب چند کاربره یک حساب اینترنت همراه ایجاد کرده و آن را بین اعضای خانواده، دوستان یا دیگر کاربرانی که مد نظر دارند به اشتراک بگذارند. در صورت استفاده طولانی مدت بدون باتری از مودم سعی کنید برای طول عمر بیشتر، باتری مودم را در ۵۰% از مودم خارج کنید. در نحوه شارژ مودم های همراه ایرانسل، شرکت ایرانسل این نوع بسته های اینترنت خود را به صورت بسته های ساعتی، روزانه، ۳ روزه، هفتگی، ۱۵ روزه، ۳۰ روزه (۱ ماهه)، ۶۰ روزه (۲ ماهه)، ۹۰ روزه (۳ ماهه)، ۱۲۰روزه (۴ ماهه)، ۱۸۰ روزه (۶ ماهه) و ۳۶۰ روز (سالانه) تهیه و در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اگر مشترک از مودم استفاده کند و امکان دریافت پیامک را نداشته باشد، میتواند شمارهای دیگر، یک پست الکترونیکی و یا اپلیکیشن ایرانسلمن را به عنوان روش دریافت پیامک اطلاعرسانی انتخاب کند. پس از عملیات جست و جوی شبکه رنگ سبز چراغ وایمکس (با علامت W) قدرت سیگنال دهی بالا را یادآوری می کند.

پس از نوشتن رمز جدید، حتماً تنظیمات را ذخیره کنید. از این نظر آنها برنده رقابت خواهند بود چون باتری مودم شان پس از هر بار شارژ کامل دست کم 9 ساعت دوام خواهد داشت. این مودم اتصال همزمان به 10 دستگاه را پشتیبانی میکند و با استفاده از درگاه میکرو اس.دی آن میتوانید تا 32 گیگابایت حافظه را میان دستگاههای مختلف به صورت بیسیم به اشتراک بگذارید. ورودی آنتن تقویتی (به صورت اختیاری)، سوکت شارژ و دکمه مربوط به ری استارت سخت افزاری توسط پوشش مخصوص از دید پنهان شده است. ۱- با استفاده از این لینک و انتخاب Revision D از بخش دانلود و زدن گزینه ی Select به تب Firmware آخرین ورژن موجود مربوط به این مودم را دانلود نمایید. در این بخش تنظیمات مربوط به شبکه ی وای فای مودم همراه شما قرار دارد. ۷- بعد از اتمام پروسه ی آپگرید دکمه ی مودم را چند بار بزنید تا SSID و رمزعبور جدید وای فای مودم نمایش داده شود. در صورتی که سیم کارتی به غیر از ایرانسل در مودم قرار دادید در صورت مشاهده No Service لطفا جهت دریافت APN توسط مودم اندکی تامل کنید و در صورتی که مشکل پابرجا بود مودم را خاموش/روشن کنید.

2. حتماً از حروف بزرگ و کوچک به صورت تصادفی در رمز عبورتان استفاده کنید. اپراتور ایرانسل در اقدامی قابل ستایش با همکاری شرکت های Huawei و ZTE کنسول تنظیمات همه ی مودم ها را شبیه به هم طراحی نموده است و این امر سبب سهولت در استفاده و آموزش می باشد. وبسایت شرکت ایرانسل امکان خرید انواع بستههای مکالمه، پیامک، اینترنت و همچنین شارژ مودم همراه ایرانسل را برای مشترکین خود فراهم کرده است. با استفاده از این منو دیگر نیازی به خارج نمودن سیم کارت برای فعالسازی بسته اینترنتی نخواهید داشت. اما اینترنت ثابت نسل 4 و 4.5 (TD-LTE) بهترین گزینه موجود برای بهره وری از اینترنت عالی جهت استفاده در سازمانها، مراکز و موسسهها، شرکتهای تجاری و منازل مسکونی یا خانه هاست. نوترینو، نام تجاری و ثبت شدهی سرویس اینترنت نسل سوم (۳G)، نسل چهارم (۴G) و نسل چهار و نیم (۴٫۵G) اپراتور همراه اول است و مزایای زیادی نسبت به نسل قبلی اینترنت دارد. در این مقاله به انواع مودم های ایرانسل همراه با قیمت مودم ایرانسل و مشخصات آنها می پردازیم تا کاربران بتوانند نسبت به بودجه خود مودم مورد نظر خود را خریداری نمایند.

محدودیت های مخابراتی، نداشتن پورت مخصوص و خالی و عدم امکان برای جابجایی را از بین برده و طرفداران زیادی دارد. می توانید برای خریداری بسته اینترنت مودم ثابت ایرانسل (TD-LTE) و اینترنت همراه ایرانسل (۴G , 4.5G)، از راه های زیر اقدام کنید. در منطقه ما خیلی از داشتن آنتن td-lte اطمینان نداشتم ولی چون امکان داشتن اینترنت adsl برام فراهم نبود و قیمتهای اینترنت فورجی برام به صرفه در نمیاومد، ریسک کردم و این مودم رو خریدم. فقط در یک حالت اینترنت TD-LTE ایرانسل به صرفه است که بسته اینترنت ترکیبی ثابت و همراه یکساله را خریداری کنید. بستههای موجود را مشاهده و انتخاب کنید. از نظر امنیت نیز این مودم دست کمی از دیگر مودم های حرفهای موجود در بازار ندارد. همچنین این سایت ارائهدهنده مودمهای باکیفیت و مجهز است و میتواند فضایی مناسب برای خرید اینترنتی مودم ایرانسل باشد. برای افزایش طول عمر باتری، شارژ باتری مودم را در محدوده ۲۰ الی ۸۰ درصد نگاه دارید به عبارتی با رسیدن به ۲۰% مودم را به شارژر متصل کنید و در ۸۰% مودم را از شارژ بکشید. سه چراغ دیگر وضعیت شبکه wifi، وضعیت وایمکس و قدرت سیگنال ها را نشان می دهد.

Related posts

Leave a Comment