سنتی هلندی غذایی – Rijsttafel

[ad_1]

هنگامی که شما بازدید از یک کشور برای اولین بار, شما همیشه می خواهید به سعی کنید غذاهای امضا. زمانی که در اسپانیا شما می خواهید برای نمونه paella در ژاپن سوشی در هند شما می خواهید به طعم های مختلف, ادویه کاری. اما چه نوع از مواد غذایی است که به طور سنتی هلندی?

پاسخ این است که بسیاری و نه بسیاری از. هلندی جالب, فرهنگ و بسیاری از آنچه شما در پیدا کردن وجود ندارد در واقع هلند. بسیار شبیه به آمریکایی ها بیش از بار آنها به جذب بسیاری از فرهنگ ها به خود را دارند. بنابراین در حالی که شما می توانید پیدا کردن برخی از غذاهای سنتی هلندی (مانند فوق العاده هلندی کلوچه بزرگ مانند کرپ نان شیرین و پهن خود را با انتخاب هر کدام از مرزه و یا پر کردن شیرین) بسیاری از رستوران شما در آمستردام در خدمت غذاهای بین المللی.

معروف ترین و منحصر به فرد هلندی – بین المللی مواد غذایی در آمستردام است Rijsttafel. Rijsttafel به معنای “برنج جدول’ در هلند و متشکل از کوچک وعده حدود یک میلیون اندونزیایی ظروف. مفهوم این نوع از اندونزی جشن آورده بود به هلند توسط استعمارگران هلندی در اندونزی که عاشق نمونه وعده های کوچک تند و خوش طعم غذاهای محلی.

سنتی Rijsttafel متشکل از هر نقطه از 6 به 60 وعده های کوچک – بیشتر بهتر – و به طور کلی لذت می برد بیش از دو تا سه ساعت. مشابه در مفهوم به تاپاس اسپانیایی هر ظرف فقط یک نمونه کوچک-شاید فقط یک نیش می زنند و یا هر دو صفحه– و گرم نگه داشته در جدول زمانی که شما آن را می خواهم. ظروف طیف وسیعی از پرداخت بز سنتی اندونزی زمین نارگیل به رنگ زرد زعفران برای برنج. اگر دوست دارید طعم های عجیب و غریب شما را دوست دارم Rijsttafel. این احتمالا بیشتر سرگرم کننده شما باید از خوردن شام در یک مدت زمان طولانی.

بسته به جایی که شما بروید یک Rijsttafel وعده غذایی می تواند از محدوده نسبتا ارزان قیمت 12 یورو به بالا 50. آن را به ارزش هزینه کمی بیشتر – شاید 25 یورو یا بیشتر در هر فرد – برای با کیفیت بالا Rijsttafel.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment