سمور نوین – آفریقای جنوبی گل سرسبد

[ad_1]

این پیاده روی است واقع در طول مسیر باغ طوفان در نزدیکی رودخانه در کیپ شرقی یکی از دیدنی ترین مناطق در جنوب آفریقا. اگر پیاده روی در خارج از منزل است شور و شوق خود را, سپس این یکی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی در آفریقای جنوبی, شما نمی توانید به استطاعت از دست ندهید.

این دنباله عبور 42 کیلومتر از خط ساحلی ناهموار با پررونق شکن اقیانوس هند در یک طرف و fynbos و بومی جنگل های بارانی در عبور از 11 رودخانه ها در مسیر به طبیعت دره. شش روز از سفر پنج روز-دنباله با چهار شبانه توقف اجرا از طوفان رودخانه Rest Camp به طبیعت دره.

دنباله به وضوح مشخص شده با رنگ آبی سمور علائم و نقاشی سمور spoor در مناطق صخره ای.

سمور مسیرهای پیاده روی اجرا می شود از طریق Tsitsikamma پارک ملی است که امتداد 80 متر در امتداد منظره جنوبی کیپ کست و 5,5 متر به دریا. طوفان رودخانه استراحت اردوگاه در شروع دنباله فراهم می کند اقامت یک شبه و یک فروشگاه و رستوران و مرکز اطلاعات, استخر شنا برای اقامت بازدید کنندگان کاروان و سایت های اردوگاه. اقامت برای شب قبل و در پایان از دنباله گنجانده شده است در دنباله رزرو.

دنباله شروع می شود فقط در غرب oceanettes در انتهای غربی از طوفان رودخانه استراحت اردوگاه است و به وضوح مشخص شده با رنگ آبی سمور علائم و نقاشی سمور spoor در مناطق صخره ای.

به طور کلی دو وجود دارد یک شبه کلبه در هر یک از شب متوقف می شود. هر یک شامل خواب تختخواب با تشک برای شش نفر. کباب امکانات و توالت شیمیایی ارائه شده است. هیزم است که در سمت چپ جاده ای از جایی که آن را به انجام به کلبه. آب موجود در کلبه در نزدیکی جریان است.

کوهنورد توصیه به پر کردن خود را از آب بطری در جریان آنها عبور. آنها برای حمل ملزومات مانند اجاق گاز, ظروف پخت و پز ظروف و کارد و چنگال و کیسه های خواب خود را. کوهنورد باید منطقی و مناسب به عنوان سمور دنباله شرح زیر است ناهموار خط ساحلی با شیب inclines.

چندین رودخانه ها و مصب نیز باید عبور کرد. هیچ فرد باید پیاده روی به تنهایی. حداقل چهار نفر است توصیه می شود. شرایط آب و هوایی همیشه باید در نظر گرفته شود به عنوان آن می تواند به سرعت در حال تغییر.

دنباله شروع می شود در حدود 2 کیلومتری غرب رستوران و پارک خودرو در Strorm رودخانه و همچنان گذشته Goudgate و اوایل Millwood ادعا می کند. دنبال فلش سفید و سمور نشانه هایی که شما clamber بیش از سنگ در گذشته یک Khoisan غار به یک استخر و آبشار در نزدیکی Ngubu به کلبه.

در روز دوم شما صعود بر روی ساحلی و فلات بومی جنگل و fynbos و ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن نهنگ یا دلفین در Skilderkrans. این صعود و فرودها را در این بخش از دنباله دار بسیار خواستار اگرچه از راه دور تحت پوشش است که تنها حدود 8 کیلومتر است.

یک مسیر انحرافی را طی به Bloubaai ارزش تلاش است. پس از یک شب در اسکات کلبه سومین روز پیاده روی به شرح زیر موجدار و البته یکی از دیدنی ترین در دنباله. شنا در Elandsbos رودخانه فوق العاده است. Oakhurst کلبه به نمایش در می آید و پس از عبور از Lottering رودخانه یا شنا کردن و یا تخته به تخته سنگ رقص بالاتر.

چهارمین روز پیاده روی هر چند طولانی تر از دیگران کمتر است و خواستار. زمان خود را عبور از Bloukrans رودخانه به صورت جزر و مد. حتی پس از, شما ممکن است مجبور به عبور از برخی از راه دور داخلی و نیاز به بازگشت به سوی آندره کلبه. دنباله عبور از مناطق پوشیده شده از درخت و fynbos بین Andre و طبیعت دره صخره تاپ در نقطه. مراقبت در گذرگاه رودخانه پس از باران های سنگین.

رزرو باید طولانی در پیش به دلیل محبوبیت این دنباله این دنباله یک برنده واقعی و رزرو باید در نظر گرفته شود حدود یک سال در پیش است.

لطفا توجه داشته باشید که دنباله محدود به 12 نفر در یک زمان.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment