رودز فلیرکی

[ad_1]

فلیرکی مثل این است که یکی از بزرگ funfair با گسترده قومی جمعیت خستگی ناپذیر در تعقیب لذت, روز و شب در صبح در ساحل معروف با آن راه راه چتر در شب در کوچه های تنگ با خود شعله ور چراغ های نئون و با صدای بلند سر و صدا. آب جنگ تا شما قطره در چشمگیر, پارک آب و نژادها در go-cart آهنگ گالن آبجو در آن زمان ، در Ermou خیابان صف در خارج از باشگاه های بزرگ در بلوار اصلی.

یکی از وقدرتمندترين استراحتگاه ساحلی در این جزیره فلیرکی دو طرف متفاوت: در یک طرف این هتل لوکس با سواحل خصوصی و طیف گسترده ای از امکانات در دیگر پر سر و صدا از مرکز شهر با آن جواهرات مغازه ها, ایرلندی, میخانه ها, رستوران های قومی (به ایتالیایی, هندی, چینی, مکزیک) و حرکت ثابت. Ermou سنت اجرا می شود که به دریا از جاده اصلی است که در آن بسیاری از میله ها یافت می شود و همچنین به عنوان لباس بوتیک برای جمعیت جوان جواهرات مغازه ها و مواد غذایی سریع رسانه ها. در پایان از خیابان می ایستد معروف چاپلین را, بهترین و شناخته شده از تمام جزیره را بارها و یکی از چند مکان که در آن شما ممکن است برخی از یونانی مواجه است. به طور کلی این منطقه تاخت و تاز کردن توسط استرالیایی ها! در اطراف شهر وجود دارد امکانات برای طیف وسیعی از فعالیت ها (رفتن-حمل, funfair, مینی فوتبال, و غیره..) و همچنین انواع باشگاه ها و حتی زنده نوار-کسی را دست انداختن نشان می دهد.

در پایان Ermou سنت در مقابل چاپلین است که رتبه تاکسی و کمک های اولیه مرکز. این نیز که در آن قطار مینیاتوری مجموعه های خارج برای بازدید از این شهر است. اگر شما تا به حال به اندازه کافی از جمعیت نزدیکترین فرار Profitis آموس در جاده ها نسبت به رودز شهر در حومه فلیرکی. وجود دارد در لذت پاکسازی در جنگل با آمد و رفت طاووس, شما را پیدا خواهد کرد آرام taverna که در آن شما می توانید غذا خوردن, مواد غذایی خوب و لذت بردن از نمایش از روشن روشن فلیرکی در فاصله.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment