رستوران ها به کاوش در کمپنگ گلم

[ad_1]

کمپنگ گلم یک محل که در آن شما می توانید ذخیره کردن چشم خود را بر, و لذت بردن از یک درمان است. منطقه نهفته در مرکزی سنگاپور است که بزرگ فرهنگی اهمیت است. محل بزرگ فرهنگی جاذبه های حمل غیرمتعارف را لمس کنید. نقطه ای است که فقط مناسب اگر شما می خواهید برای رفتن بر روی یک مزه مواد غذایی ولگردی و قانونی شکنی. در اینجا ممکن است شما همیشه پیدا کردن چیزی برای محدود کردن اشتها خود را, آیا غربی, ژاپنی, خاورمیانه, ایتالیایی, Gluten-free, یا غذای حلال.

خیابان بروید و مکان برای کشف

در سنگاپور شما می توانید مکان هایی مانند آلیوال خیابان بال لین Bussorah خیابان حاجی لین قندهار خیابان و شمال پل در جاده ها است. این مناطق بهترین و شناخته شده برای غذا به سلیقه های مختلف. با مکان برای رفتن مانند یک برای Arbite Choo Choo مرغ Krave بیروت جلو پنجره Al’ فرانک کوکی ها Bergs همبرگر لذیذ, لو kue, دستگاه, جعبه, N چوب و هاید & Co.

چو چو مرغ و Krave

یک چیز منحصر به فرد در مورد این مکان است که شما ممکن است همیشه چیزی به ارزش تلاش. چو چو مرغ در خدمت شما خوشمزه کره ای, مرغ سرخ شده که آبدار است و مناقصه ساخت یک ترکیب کامل با سس تند. اصلی برجسته در اینجا این است که بال و Drumlet. برای حلال غربی-مالایی مواد غذایی سر به سمت Krave بیشتر شناخته شده برای آن ظرف به نام Waffo ظروف سرباز یا مسافر. Waffo ظروف سرباز یا مسافر شامل کرکی وافل تزئین شده با روشن انواع توت ها و همچنین شکلات بستنی در بالا.

بیروت جلو پنجره و Al’ فرانک کوکی ها

دیگر باید سعی رستوران می تواند بیروت جلو پنجره که در آن شما می توانید لذت بردن از فلافل, مجلل خاورمیانه ظرافت. فلافل شامل سرخ شده patty آماده از باقلا و نخود زمین پیچیده شده در نان پیتا لایه. Al’ فرانک کوکی ها است و جایی برای رفتن برای گرفتن بوی فقط پخته کوکی ها. در اینجا شما خواهد شد بسیاری از انواع فاقد گلوتن کوکی ها بلغور جو دوسر. سعی کنید با داشتن بلغور جو دوسر کوکی فندق و, است که شرکت را به نیش می زنند. آن را حمل یک کشنده عطر کمی مشک دار آجیل مكدمي و بلغور جو دوسر.

Burgs همبرگر لذیذ و لو kue, دستگاه

Burgs همبرگر لذیذ است یک نقطه به درخواست برای گوشت گاو patty قرار داده شده بین نان تازه. سعی کنید خود را امضا برگر است که ساخته شده است تا از یک نخست گوشت patty خدمت با سبزیجات و کاهو و ویژه Bergs سس و شما ممکن است در طول عمر خود مشتری می باشد. اگر شما می خواهید برای لذت بردن آسیا-الهام, فرانسوی, دسر, رفتن به لو kue, دستگاه و سفارش Tarte Au Framboise کمی گران است اما ارزش پول است. آن است که یک تعادل کامل بین ترش و شیرین که شما جرعه آن را در چند دقیقه.

جعبه N چوب

یکی از محبوب مورد علاقه های شما, جعبه, N چوب ممکن است برنده شدن قلب خود را با آن معتبر Izakaya-سبک مواد غذایی ژاپنی است. ممکن است شما با خوردن هر چیزی در اینجا از Sashimi, آقا, مکی, سوشی ، مونو و Kushiyaki. Kushiyaki بیشتر ترجیح داده کباب-سیخ کباب گوشت یا سبزی و یاکیتوری است (Teriyaki Chicken Bites) کلاسیک است. دودی Butabara Shioyaki (شور گوشت خوک شکم) است که به اندازه کافی به شما قلاب.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم به ذکر می باشد ایتالیایی رستوران موجود در این حوزه از Bugis. در اینجا جاذبه ستاره ممکن است چوب اخراج پیتزا ناپلی است که برای خوش طعم درمان است. می توان آن را واقع دقیقا در Bussorah خیابان که buzzes با صرف غذا فعالیت است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment