رستوران عالی در گورگان

[ad_1]

غذا دوستداران گورگان به نظر می رسد خوش شانس در حال حاضر که آنها را به طیف گسترده ای از رستوران ها را انتخاب کنید. رستوران ها در اینجا متنوع از نظر غذاهای و برگرفته که باعث می شود آن را یک مکان بسیار خوب برای foodies. برخی از رستوران های مشهور در منطقه گورگان مورد بحث در این مقاله است.

• چین مینگ: این رستوران چینی متصل شده نوار. این رستوران در مرکز بازار در بیان بزرگراه گورگان منطقه است. اصلی غذاهای خدمت در اینجا چینی و تایلندی. رایگان و تحویل در منزل در دسترس است به صورت یک حداقل تعداد سفارش از Rs.500 و اطراف 2kms فاصله. بالاتر از حد متوسط رتبه ارائه شده است برای هر دو غذا و محیط رستوران توسط مشتری را بررسی.

• شیرین Bengal: این رستوران در خدمت معتبر فارسی مواد غذایی است. رستوران واقع در Gokuldham مرکز خرید در گورگان است و به خوبی شناخته شده برای بنگالی شیرینی و Namkeens.

• پنجاب شیر: این یکی از رستوران های مشهور در Gurgaon که در خدمت شمالی هندی و پنجابی مواد غذایی است. این معروف Dhaba رستوران واقع شده در ماهواره, باغ, فاز 2 در فیلم جاده شهرستان در Gurgaon. رایگان تحویل خانه ارائه شده است برای حداقل تعداد سفارش از Rs.500. صفحه اصلی تحویل خدمات ارائه شده به مناطق سای بابا نگر سرود, پارک, فیلم شهر و Gokuldham.

• Jara کلاه Ke: این معروف است Paratha خانه در Gurgaon. این رستوران در آبا Karmakar جاده در Yashodham مرکز خرید. شمال هند مواد غذایی ارائه شده است برای دوستداران مواد غذایی. قیمت گذاری مواد غذایی مناسب و مقرون به صرفه و حتی برای مردم عادی است. گورگان شرق و Malad شرق انتخاب شده تحویل مناطق.

• کباب آشپزخانه: این رستوران با توصیف منظم و شام که به سادگی غیر قابل مقاومت. محل رستوران در Yashodham مرکز خرید در Gurgaon. شمال هند طعم تحویل داده شده است در یک روش سنتی است. تحویل رایگان خانه خدمات ارائه شده فقط برای یک حداقل تعداد سفارش از Rs.100. Diners داده اند بالا میانگین امتیاز برای طعم و مزه و ارائه غذا و بسیار خوب امتیاز داده شده برای محیط.

• مترو: این یکی از مهم ترین رستوران های فست فود در Gurgaon. مترو و رستوران و تعدادی از رسانه ها که در میان مترو گورگان بسیار مشهور است. اصلی ترین وعده های ارائه شده در مترو رستوران ها انواع مختلف و با سلیقه از ساندویچ های که در دسترس هستند.

• کمی ایتالیا: این رستوران ایتالیایی فراهم می کند نفیس تجربه ناهار خوری برای مشتریان خود. این رستوران دارای دو رسانه در Gurgaon, Mumbai. یکی از آنها واقع در پالم اسپرینگ در Malad منطقه در پیوند جاده در حالی که یکی دیگر واقع شده است و در Charni جاده در بمبئی. قیمت گذاری مواد غذایی نسبتا بالا است. تحویل رایگان خانه خدمات ارائه شده برای حداقل تعداد سفارش از Rs.1000. اصلی نفر از ایتالیایی و به سبک مکزیکی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment