رستوران در دوحه قطر – چشم انداز از یک خانواده آمریکایی

[ad_1]

3 مقاله توصیف در جزئیات بیشتر بخشی از تجربه ما در قطر در طول فولبرایت بازدید برای 6 ماه.

این یکی از سخت تر به نوشتن مقالات اگر چه یکی از مهم ترین آنهایی که برای کسانی که قصد سفر به قطر. من یک متخصص در رستوران من فقط صرفا به خانواده ما تجربه. اگر من مانند من تبلیغات برای رستوران, من, ما فقط باید واقعا آن را دوست داشت. به فرانک مواد غذایی است که احتمالا بسیاری از ما لذت می برد در قطر.

قطر ارائه می دهد طیف گسترده ای از انتخاب های غذایی با طیف گسترده ای از هزینه. اولین رستوران من بازدید در دوحه بود که ترکیه مرکزی در Al Mirqab خیابان چند ساعت پس از ورود به دوحه. آن بود بسیار فانتزی به دنبال, اما من گرسنه بود به اندازه کافی و نه این که مطمئن شوید که در مورد آینده وعده های غذایی پس از من نیست که یک ماشین که در آن زمان. منو بیشتر بود گوشت کبابی و ترکیبی از خاورمیانه سالاد. میزبان من محمد Alsayed مهندس در دانشگاه قطر پیشنهادی ترکیبی از مرغ و گوشت گاو کباب و مجموعه ای از مخلوط سالاد از جمله Taboli حموس, سالاد سبز, ماست, سالاد و بادمجان. قیمت بسیار مناسب و کمتر از 6 دلار در هر فرد. این عطر از مواد غذایی به عنوان آن بود که تحویل داده شد بطرز شگفت انگیزی خوشمزه است. مواد غذایی خود را نگاه کرد و طعم عالی.

این بازی ساده و کم هزینه رستوران شد رستوران مورد علاقه ما در طول ما فولبرایت سفر به قطر. ما به خصوص لذت می برد و خود را مرغ کوفته ساندویچ است که شامل مرغ کوفته نورد در نان پیتا با سس گوجه فرنگی. هر دو اینها در خدمت داغ و بسیار گرم و بسیار اشتها آور با خود مرزه طعم. وجود دارد چندین رستوران است که دارای یک فضای بسیار بهتر خدمات و مشابه منو اما به نوعی ترکیه مرکزی باقی مانده مورد علاقه هنگامی که آن را به طعم و مزه. بنابراین ما آموخته است که فقط به منظور از بین بردن. در سراسر خیابان دیگری بود رستوران Al Bukhari ما بازدید بار. آنها بسیار معروف برای سردر سوپ و آن است که ارزش امتحان کنید.

یکی از رستوران ها ارائه یک شبیه منوی اما بسیار ظریف تر محیط است Almajlis العربی. آن را تا حداقل 2 شاخه اما یکی از ما چندین بار بازدید کرده بود در یک فاصله بسیار کوتاه از برجسته مرکز مجلل بازار در دوحه. مشکل این بود که همیشه پیدا کردن یک فضای پارکینگ. دوحه رشد کرده است بسیار در یک زمان بسیار کوتاه و پارکینگ تبدیل به یک مشکل بسیار دشوار است در کل شهر به خصوص مراکز. پس از چند بار به این رستوران ما فقط یک کمی خسته از همان گریل شده کباب تم. در توصیه دیگری محقق فولبرایت ما تصمیم به یک فرصت به یک رستوران هندی به نام کاروان.

کاروان رستوران در پلازا از سلوی جاده ها است. میدان های مختلف دیگر از جمله رستوران پیتزا کلبه Pandarosa و استارباکس. پس از مبارزه با پارکینگ مشکل ما مبادرت به رستوران ورودی جذاب و هند میزبان در لباس غربی پارچه ما را به ما جدول, چراغ, شمع و ما را به سمت بوفه. یک اتاق بزرگ به انتظارنشسته بودند با بین 20 – 30 مورد از مواد غذایی است. برجسته از بوفه حداقل برای ما کوچک است کل کبابی بره خدمت در بستر برنج. من سعی کردم کنده کاری اما به نظر می رسد که دستی با چاقو و یک سرور زودی به نجات من از کنده کاری های خود من ،

در اطراف اتاق شد و دیگر هندی تایلندی و حتی عربی ظروف. همه چیز را نگاه کرد و طعم عالی., اما مرزه طعم بره باقی مانده اچ در حافظه ما. محبوب ترین شیرینی در دوحه است Omm-علی. به نظر می رسد کشورهای مختلف در حال مبارزه در مالکیت حق Omm-Ali اما نام پشتیبانی از مصر ادعا بر این ظرافت. بوفه بود 25 QR برای هر نفر. من باور نمی کنم که این امر می تواند کمتر از $25 بوفه در ایالات متحده است.

وجود دارد مقدار زیادی از دیگر کوچکتر رستوران سلوی در جاده نزدیک به میدان که در آن کاروان واقع شده است. آنهایی که ما سعی کردیم برای صبحانه بودند سوریه و لبنان رستوران فروش فلافل, حموس, ناپاک (لوبیا) بادمجان و دیگر سنتی عربی صبحانه خوراک.

قطر در جامعه بسیار بسته جامعه است. آن را بسیار سخت برای به دست آوردن دعوت به قطر اما ما موفق به تجربه نزدیک ما می توانیم به یک قطر آشپزی در یک رستوران در جاده مشرف به خلیج فارس به نام Bulhambar. ما جرأت وجود دارد و بدون هر گونه ارجاع. این فقط یک بعد از ظهر زمستان با دمای 70 degF. راه رفتن بر روی جاده در نزدیکی بازی های آسیایی بزرگ نماد آن است که سخت به دست آن ساختمان. آن است که تنها چند سال اما با تزئین سنتی قطر فرش و تصاویر از, قطر. این اولین بار است که ما را دیده اند کارگران در یک رستوران که قطری ها. محل و صحت محیط زیست می آید در قیمت 100 QR (35 دلار) در هر فرد است. این یک بوفه باز. تمام مواد غذایی دارای قطر نام بودند که سخت به کشف. این غذا بسیار خوشمزه و عمدتا ساخته شده از انواع گوشت (مرغ, گوشت بره و گوشت گاو و ماهی) بسته بندی شده در داخل برنج پخته و بگویید بسیار حساس. زیبایی چاشنی برنج قطاری از تمام طعم گوشت. تجربه بزرگی بود اما ما نمی سرمایه گذاری وجود دارد اغلب.

اگر چه چندین آمریکا رستوران های زنجیره ای مانند کلبه پیتزا و فلفل را Applebee را Pandarosa در دوحه ما در قطر به اندازه کافی بلند به دست آمریکایی های زنجیره ای مواد غذایی است. قیمت در آمریکا زنجیر هستند کمی گران تر از قیمت های خود را در ایالات متحده است. استارباکس تنها آمریکایی های زنجیره ای است که ما باید آباد به بار کافئین است. مناسب و معقول فنجان قهوه به راحتی می توانید آن را به 25 QR. معروف هتل در دوحه از جمله وسبک با شکل منحصر به فرد و ریتز کارلتون, پیشنهاد بسیار فانتزی ناهار خوری غربی تجارب است. من عاشق سالاد بار در ریتز با فانتزی دودی ماهی قزل آلا و میگو کوکتل و سوشی بار.

کافی است که به مجموع این مقاله توسط این واقعیت است که من به دست آورده اند 15 پوند در دوره من صرف در قطر با وجود این واقعیت است که من در ورزش در طول همان دوره است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment