راهنمای کامل برای ناتینگهام East Midlands فرودگاه

[ad_1]

ناتینگهام East Midlands فرودگاه واقع شده است در یک موقعیت مرکزی نزدیک به قلعه Donington در Leicestershire. شهرهای دربی لستر و ناتینگهام همه در یک شعاع 30 مایل از فرودگاه: از بزرگراه M1 را جانکشن 23 یا 24 و اگر شما در حال سفر در M42 همچنان در این جاده تا زمانی که آن را در نهایت تبدیل به A42 و سپس به دنبال فرودگاه نشانه. ناتینگهام East Midlands فرودگاه تبدیل به یک hub برای “بدون زواید” خطوط هوایی EasyJet bmibaby و Ryanair و عمل طیف وسیعی از داخلی و اروپایی کوتاه مسافت مقصد. شما می توانید گرفتن هر دو برنامه ریزی شده و منشور پرواز از شرق میدلندز فرودگاه و ما با ارائه جزئیات بیشتر در مورد تمام شرکت های هواپیمایی و شرکت های تعطیلات و جایی که آنها پرواز.

شما می توانید به و از شرق میدلندز فرودگاه با انواع روشها از جمله نقل و انتقالات خصوصی که در آن شما می تواند در ورود به سالن توسط یک راننده که خواهد شد و سپس شما را در برای خود انتخاب مقصد. فرودگاه تاکسی سرویس اجرا شده توسط یک شرکت به نام جستجوگر خودرو که یک میز در ورود به سالن. شما هم می توانید قبل از کتاب یک تاکسی یا هاپ به یک تاکسی که به شما می رسد اگر چه صف می تواند نسبتا طولانی در طول زمان اوج.

وجود دارد هیچ قطار از فرودگاه اما شما می توانید یک اتوبوس به اصلی ایستگاه راه آهن از دربی ناتینگهام لافبورو و لنگ یتن. اتوبوس ترک از خارج از منطقه مهاجران و شامل National Express مربیان که سفر به برادفورد, لیدز, انگلستان چسترفیلد, Luton, فرودگاه هیترو و گتویک. ما با ارائه جزئیات کامل راه ها و جدول زمانی در فرودگاه ما راهنمای.

اگر شما می خواهید به استخدام یک ماشین زمانی که شما وارد و سپس شما باید انتخاب از چهار شرکت که در ساختمان ترمینال. بهتر است آن را قبل از کتاب شما یک ماشین اجاره به عنوان این تضمین می کند که شما دریافت خواهد شد و مدل شما نیاز و همچنین کاهش در زمان پر کردن کاغذ بازی زمانی که شما می رسند. ما با ارائه کامل اطلاعات تماس از تمام شرکت های کرایه ماشین در فرودگاه و دیگران در منطقه به عنوان به خوبی به عنوان محلی راننده و استخدام خودروسواری بزرگ شرکت.

ورود به سالن در فرودگاه نسبتا کوچک است. به عنوان شما راه رفتن را از طریق به ورود شما را ببینید, ماشین, استخدام شرکت ها و تاکسی میز و همچنین به عنوان یک نوار قهوه و newsagents. فرودگاه شاتل اتوبوس (به پارک خودرو) واقع شده در سمت راست خارج واردان که در آن Easyjet ساختمان است. ما همچنین ارائه اطلاعات در مورد پرواز ورود در شرق میدلندز فرودگاه

فرودگاه خروج از سالن در طبقه همکف و نسبتا کوچک است با تنها یک ردیف از بررسی در میز. به سمت چپ Easyjet چک در سالن است که در مجاورت اصلی چک در منطقه است. ما با ارائه اطلاعات به صورت زنده از خروج از پرواز در شرق میدلندز فرودگاه و همچنین جزئیات از مغازه ها در شرق میدلندز فرودگاه که شامل یک وظیفه رایگان خروجی و یک newsagents برای شما را به خرید چیزی برای خواندن در سفر خود را. راهنمای ما به کافه ها و رستوران ها را فراهم می کند جزئیات کامل در آن شما می توانید چیزی برای خوردن و نوشیدن در ورود و خروج مناطق.

اگر شما می خواهید به ترک خودرو خود را در شرق میدلندز فرودگاه وجود دارد بیش از 4000 ماشین فضاهای پارکینگ ارائه کوتاه و متوسط و اقامت طولانی پارکینگ. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید راهنمای ما برای پارکینگ در شرق میدلندز فرودگاه.

ما را نوشته اند یک اطلاعات کلی بخش در فرودگاه با جزئیات معلول امکانات دسترسی به اینترنت VIP/اجرایی سالن و که در آن شما می توانید پول خود را در شرق میدلندز فرودگاه و همچنین شرایط آب و هوایی محلی و یک پیش بینی برای آینده 5 یا 10 روز است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment