راهنمای مختصر برای تعطیلات گرمسیری در سریلانکا

[ad_1]

سریلانکا گرمسیری سرزمین عجایب واقع در جنوب هند است. این است که شناخته شده به عنوان مروارید اقیانوس هند برای زیبایی آن مناظر حیات وحش, فرهنگ, تاریخ و بسیاری از چیزهای بیشتر. این کشور که در آن جهان بهترین چای سیلان چای ساخته شده است (سیلان بودن نام قدیمی کشور). و این است که کشور شما را به بازدید حداقل یک بار در طول عمر. در زیر شما پیدا کردن یک شرح مختصری است که به معنای مقدمه ای در مورد تعطیلات در سریلانکا.

به عنوان آن است که توسط آبهای گرم اقیانوس هند. همه در اطراف جزیره شما در پیدا کردن بسیاری از انواع مختلف از جاذبه های برای لذت بردن و تجربه در نزدیکی ساحل در حالی که با پوشیدن لباس های مورد علاقه خود را در تابستان پارچه و با بهره گیری از حرارت گرمسیری. بدون شک این یکی از بهترین مکان بر روی زمین به رفتن را فراموش کرده ام در مورد جهان خارج و به یک استراحت از مشکلات بازگشت به خانه. شما همچنین می توانید اقامت در لوکس ستاره هتل های کلاس که در خدمت بومی غذاهای تند به غرب خوراک و یا شنا کردن در تمام طول روز و لذت بردن از یک وعده غذایی محلی در یک ساحل کوچک جلوی رستوران.

سریلانکا نیز بسیار غنی از حیات وحش است. بیش از 12 درصد از کشور این سایت متعلق به حیات وحش و ذخایر طبیعی بنابراین شما می توانید تجربه و دیدن حیات وحش در محیط طبیعی خود را در هر بخشی از 2500 کیلومتر مربع بزرگ جزیره است. برخی از حیات وحش در اینجا یافت می شود مانند سریلانکا کشف گوزن و “پلا Pologa” که یک مار پیتون یافت می شوند فقط در اینجا. هنگامی که شما سفر در سراسر کشور در مکان هایی مانند ترک جنگل جاده امتداد در بین شهرها و روستاهای شما می توانید برخورد وحشی آسیایی, فیل ها, صدها نفر از بوفالو و گله آهو و دیگر حیوانات کوچکتر عبور از جاده و یا eyeing شما از داخل جنگل مانند یک ناظر است.

تاریخ این کشور قدمت آن به بیش از 2500 سال از پیشرفته کشاورزی تمدن. به عنوان یک نتیجه اگر شما سفر در سراسر کشور شما می توانید صدها نفر از ویرانه های باستانی بزرگ کشت و ذخیره سازی آب مخازن ساخته شده توسط پادشاهان باستان و معابد بودایی است که تاریخ را به قبل از عیسی بار.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment