راهنمای خرید عتیقه تولید مثل, ویکتوریا, کاشی کف

[ad_1]

کلاسیک, زبان انگلیسی, خانه های مورد استفاده کاشی به عنوان تاسیسات برای زنده کردن یک یادآوری شومینه یا backsplash آنجا که آثار هنری به لطف یک دیوار و یا کنار میز. دست ساز کاشی افتخار دست نقاشی و چسب انتقال چاپ شد که نشانه ای از زمان. پوشا عصر ویکتوریا از 1837 تا 1901 گوتیک و عاشقانه رد سبک کلاسیک از سرکوب ظرافت به جای استقبال از ساختگی کمتر هندسی طرح. هنر نو بسته این دوره با قرار دادن تاکید بر اشکال طبیعی به ویژه گل طرح. تولید مثل ویکتوریا, کاشی کف پوشیدن نشانه های اصلی عاشقانه سن هندسی و گل و طرح های برداشته شده از نابغه قرن 19 الگوهای.

رمانتیسم بزرگترین ویکتوریا جنبش جشن احساسات و آن را آشکار در معماری و طراحی. یک احیای گوتیک از 12 به 16 قرن, قرون وسطی کلیسا, معماری, طلیعه در دوره ویکتوریا با تجدید عادی در برابر نئوکلاسیک دوران گرجستان که قبل از سال 1714 به 1830. Neoclassicism خود را یک رد از 17th و 18th قرن باروک و روکوکو پیرایش. عاشقانه دنبال کت و شلوار spurning عقل و popularizing الگوهای هندسی از گوتیک صومعه. به عنوان کم هزینه جایگزین برای عتیقه, ویکتوریا, کاشی, تولید مثل ویکتوریا, کاشی ارزان نیست ، آنها ساخته شده و روی از مواد مانند سنگ و تخته سنگ و معدن سنگ چینی و سنگ مرمر و سنگ آهک و گرانیت و شیشه سرامیک تزئینی و كارخانه توليد سنگ.

معتبر دوره ویکتوریا, کاشی سود از تکنیک های درخشان سرامیک رنگ آمیزی و لعاب سرب تلقی خطرناک در دوران مدرن. سبک ویکتوریا, کاشی, امروز زنده زنده با رنگ بر روی سطوح مختلف و پس از اتمام از بافت به, ساتن مات, براق شیشه ای و ذوب. واقعی, ویکتوریا, کاشی, بودند, دست های رنگی و دست گذاشته و با استفاده از رمانتیک جزئیات است که همیشه هندسی. هنگامی که بریتانیا افتتاح شد تا به دنیای تجارت, شرقی, سکس فارسی ژاپنی و مکزیکی تأثیرات دیده می شد. ورود چاپ شده تصویری هنر خط ممکن است که وهتور فانتزی خاکی کاشی کاری. هنر نو با آن جریان منحنی واقعا ریشه گرفت در 1890s نه دومی تخت دوره از سال 1901 تا 1910.

تولید مثل ویکتوریا, کاشی کف متعدد سازگار استفاده می کند در داخل خانه و خارج از منزل. این شامل اتاق های مرطوب مانند حمام و استخر فضای داخلی گردشگاهها بالکن سالن و راهروها خورشید سرو و دیگر conservatories patios پا مسیرهای breezeways آشپزخانه به خصوص کانتر. ویکتوریا معادن بزرگ سنگ پخت به عنوان آنها را تحمل گرمای بیشتری در طول شکل گیری نسبت به نرمال استیل فر و اجاق گاز است. این دوره تولید مثل کاشی ها احترام معروف عصر دوران حکومت ملکه ویکتوریا در بریتانیا و ایرلند است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment