راهنمایی برای انتخاب خانواده های کانادایی در کوچی

[ad_1]

همه ما جستجو برای راحت ترین محل اقامت در سفر ما. در حال حاضر این روند تغییر کرده است در انتخاب homestays بیش از هتل ها و لژ. کوچی اگر یک اقامتگاه می تواند احساس واقعی از خانه دور از خانه, پس چرا برای رفتن به گزینه های دیگر? بسیاری از مسافران ترجیح می دهند به اقامت اقامتگاه به دلیل امکانات و سطح راحتی. یکی متوجه ویژگی این خانواده های کانادایی در حال مقرون به صرفه اتهامات عنوان شده علیه. کوچی تجارت و تور hub کرالا غنی شده با خانواده های کانادایی استقبال از گردشگران است.

انتخاب اقامتگاه متفاوت از ماندن در خانه میراث استعماری ییلاقی قایق خانه ، ارائه یک تجربه منحصر به فرد در طول سفر خود را. بهتر است برای بازدید از هر مکان با توجه به فصل جشنواره. آنها را ارائه می دهد و می تواند بخشی از مناسبت های ویژه در شناخت سنت و فرهنگ است. آن است که توصیه می شود برای بازدید از آگوست تا ژانویه.

توجیه به گفته Adhiti Devo Bhava به معنی “مهمان خدا” خانواده های کانادایی در کوچی هستند و مشتاق به سبب لذت بخش مهمان نوازی. برخی از خانواده های کانادایی را حتی مشتاق به انجام برسانند هدف از سفر خود را با تنظیم فعالیت های دیگر از جمله حیات وحش و کوه پیمایی قایقی سفر, غروب, کروز در موتور قایق بازدید از سواحل و آبشارها و قلعه ها در این نزدیکی هست ،

به غیر از این وجود دارد که میزبان حتی آماده را به شما ارائه زنده جلسات پخت و پز برای مهمانان اگر آنها علاقه مند در تلاش انواع غذاهای کرالا. در حالی که انتخاب اقامتگاه یکی است به نظر اهل سفر همراه با. اگر شما در حال رفتن با خانواده با افراد سالمند بررسی برای نوع اتاق در دسترس است و اگر شما در حال رفتن با دوستان آن است که یک معامله بزرگ نیست مگر اینکه تا زمانی که شما با هم می توانید تنظیم کنید.

وجود دارد چند چیز در ذهن نگه دارید در حالی که انتخاب خانواده های کانادایی در کوچی در سفر خود:

o مطمئن شوید که شما اقامت با خانواده خارجی است که نه چندان دور از مقصد دیگر است که شما باید برای رسیدن به

o پرس و جو از طریق تلفن و یا آنلاین قبل از اینکه شما کتاب هر اقامتگاه

o ایجاد یک برنامه سفر که چگونه بسیاری از روز شما نیاز به اقامت در اقامتگاه

o بررسی حضور آنلاین و بررسی قبل از رزرو

o روشنی در مورد نرخ ها و تعرفه ها همراه با مالیات اضافی

o پرس و جو امکانات موجود مانند wifi و آب در دسترس را انتخاب کنید تا ،

o آیا آنها ارائه مواد غذایی گیاهی یا غیر گیاهی مواد غذایی است.

o همیشه لازم است کارت شناسایی در آن زمان اگر چک در.

o صلیب بررسی کنید که آیا این اتهام است که بودجه دوستانه

o بررسی امکانات لباس های شسته شده.

o توصیه می شود برای حفظ قدرت پشتیبان گیری

o دریافت آشنایان با مدیریت تیم و میزبان,

o حفظ ارتباط پس از رزرو تا رسیدن به مقصد.

o سعی کنید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد حمل و نقل مرکز به سایر نقاط پیک نیک از خود اقامتگاه.

برخی از خانواده های کانادایی در کوچی ارائه آیورودا آبگرم و مرتبط با درمان برای به دست آوردن کامل دوباره جوان سازی.

این آیورودا درمان را هدیه طراوت را تجربه کنند. همراه با این وجود چند homestays ارائه می دهد یوگا و مدیتیشن به عنوان یک بسته ویژه از جمله سلامتی درمان در آیورودا و ترتیبات برای کرالا سنتی اجرای Kathakali, Kalaripayattu ، بسیاری از خارجی ها ترجیح می دهند برای کشف این معتبر ذات کرالا فرهنگ.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment