رابرت سالن

[ad_1]

رابرت سالن بود یک نوار سالن متعلق به جیمز ‘جیمی گنت’ برک دیپلم از Lucchese خانواده های مافیایی. آن را به عنوان یک جنایتکار ستاد از سال 1957 تا اوایل سال 1979.

این سالن مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک سوپر مارکت برای کسانی است که کالا James Burke و گروه خود را استفاده می شود به سرقت. رابرت سالن شد و همچنین یک مرکز برای جنایتکاران که در آن آنها استفاده می شود به برنامه ریزی های مختلف فعالیت های جنایی. لوفت هانزا دزدی برنامه ریزی شده بود در اینجا.

این سالن واقع شده بود در نزدیکی حمل و نقل هوایی مرکز John F. Kennedy International Airport بود و دیگر hangouts نزدیکی بیش از حد از جمله مقرون به صرفه خودکار زباله دان دان په په را Vesuvio رستوران Moo Moo Vedda لباس کارخانه و قنات مسیر مسابقه.

این سالن برای اولین بار نوار معمولی که در آن کارگران یقه آبی استفاده می شود آمده است. اما بعد از تمام این مردم دور رانده شدند زمانی که جیمز برک و دیگر اعضای Lucchese خانواده آغاز شده که اغلب به این محل است. در حال حاضر آن را تبدیل به یک پاتوق برای مجرمان است.

رابرت سالن شد بدنام شناخته شده برای ‘قبرستان’ نیز می باشد. James Burke کشته Dominick Cersani در انتقام به دلیل Cersani بود که با همکاری ملکه دادستان منطقه و کمک به آنها در گرفتن بار از سیگار که Burke تا به حال ربوده است. برک به خاک سپرده شد او را در حیاط خلوت خود را در سالن. یک نفر دیگر نیز به قتل رساندند و سپس به خاک سپرده شد رابرت متفرقه; او مایکل ‘عنکبوت’ Gianco. او یک متصدی بار و همچنین به عنوان یک شب مدیر. توماس DeSimone به قتل او بیش از یک مسئله جزئی; James Burke او را دفن جسد در زیرزمین رابرت سالن. علاوه بر این دو نفر وجود دارد بسیاری دیگر از قربانیان مدفون در زیرزمین. با این حال هیچ یک از این اجساد یافت شد که FBI انجام یک جستجو; دلیل که برک پیدا کرده بود در مورد حکم جستجو قبل از جستجو های انجام شده تا او آواره بدن به برخی از مکان های دیگر.

بزرگ لوفت هانزا دزدی شد و همچنین برنامه ریزی در رابرت سالن.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment