دهلی نو – یک شهر بی شماری عجایب

[ad_1]

به عنوان دومین کلان شهر در هند دهلی است مقدار زیادی به اکتشاف. از آن تاریخ غنی و فرهنگ به راستی هیجان فصلی جاذبه های, هر کسی که بازدید از دهلی نو است که مطمئن شوید که برای آمدن دور با تجربه بر خلاف هر گونه دیگر است.

مثلا دهلی نو میزبان تعدادی از دیدنی جشن ها و رویدادهای ملی و در سراسر سال است. روز جمهوری (26 ژانویه) بزرگ فرهنگی و رژه نظامی در حالی که روز استقلال برگزار شد در اوت 15 – دعوت همه به جشن پرواز بادبادک – نمادی از آزادی است. در قطب دیگر رویداد فرهنگی است که برگزار می شود در هر ماه سپتامبر و می بیند اجرای برنامه توسط نوازندگان و رقاصان از سراسر هند است. جشنواره بهار و بین المللی انبه جشنواره جذب تعداد بی شماری از گردشگران و اتباع هر سال است. بنابراین اگر شما برنامه ریزی سفر خود را به دهلی نو همزمان با این زمان از سال شما اضافه شده لذت بردن از شرکت در این کشور مشهور ترین حوادث.

تعطیلات در دهلی نو می’t بود کامل بدون طعم و مزه از منطقه فوق العاده خوردم. ظرافتهای محلی شامل چات و Dahi-Papri موجود در رستوران ها و از طریق فروشندگان خیابانی به طور یکسان اما با توجه به دهلی جهان وطنی جمعیت غذاهای از هر بخشی از هند را می توان در این شهر است.

دهلی نو همچنین یک خریدار بهشت. بازارهای قدیمی دهلی نو برگزاری یک طیف وسیعی از محصولات – از غذاها و ادویه جات ترشی جات و جواهرات و منسوجات. بازدید کنندگان همچنین می توانید پیدا کردن هنر و صنایع دستی منحصر به فرد به دهلی سبک متمایز از جمله Zardozi (گلدوزی با موضوع طلا) یا Meenakari (لاکی هنر). و اگر شما پس از مد خیره کننده حس هند Chandni Chowk سه قرن-خرید قدیمی منطقه است که محبوب برای آن جواهرات و اشیای قیمتی و ساری است و نمی شود از دست رفته.

یک نگاه در هر جهت در شهر دهلی نو را نشان می دهد برخی از جنبه های این شهر وسیع فرهنگ و تاریخ است. گذشته از تعداد بی شماری از آثار پراکنده در مورد شهر (175 به تنهایی ملی میراث در حالی که یکی دیگر از دو میراث جهانی یونسکو) این شهر دارای میراث غنی خود مغول گذشته در میان شهر است کوچه های باریک و شلوغ بازار.

برخی از دهلی نو’s top جاذبه های معماری شامل Purana قلعہ قلعه Red Fort از دروازه هند و مدرن بهایی معبد لوتوس. یکی از دهلی دیدنی ترین سایت ها بدون شک جاما – مسجد قدیمی ‘ دهلی نو است. ساخته شده در سال 1644 مسجد جاما یکی از آخرین معماری indulgences به سفارش شاه جهان – امپراتور مغول که او نیز ساخته شده است تاج محل و قلعه سرخ. و با یک حیاط قادر به برگزاری 25,000 نمازگزاران مسجد جاما [http://www.lonelyplanet.com/worldguide/destinations/asia/india/delhi?poi=14596] مشهور است به عنوان بزرگترین مسجد در هند.

اگر شما در حال برنامه ریزی یک سفر به دهلی را تجربه جاما – در میان تعداد بی شماری از دیگر شکوه – بهتر است به کتاب پرواز خود را به خوبی در پیشبرد برای دریافت بهترین معاملات; به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر در بهار یا پاییز ماه. شما پیدا کنید تعداد زیادی از شرکت های هواپیمایی که پروازهای مستقیم به دهلی نو از لندن – پس از گرفتن وجود دارد آسان است. پس همین حالا بر روی یکی از هیجان انگیز ترین و تاریخی شهرستانها در هند – بازدید از دهلی نو در تعطیلات بعدی خود را!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment