دهلی نو هتل ها – تجربه مهمان نوازی گرم

[ad_1]

شهر پایتخت هند نیز نامیده می شود به عنوان دهلی نو اصلی نقطه ورود برای گردشگران خارج از کشور. یکی می توانید آن را ویترین هند است. معمولا مردم در دهلی نو به تور های قدیمی بناهای تاریخی مانند قلعه سرخ جاما قطب منار آرامگاه همایون در دهلی و معبد لوتوس مغول باغ دروازه هند و غیره در دهلی نو. چندین موزه بیش از حد مانند موزه برتر هند گالری ملی هنر مدرن راه آهن موزه و موزه گاندی. بازارهای مانند کننوقت محل Lajpat Nagar, Palika بازار و غیره به ارزش بازدید.

در دهلی نو وجود دارد چندین 5 ستاره و 4 ستاره هتل ها برای اقامت مانند تاج, هتل هایت, هتل, هتل Oberoi و کننوقت هتل, و غیره. این هتل به زیبایی طراحی شده و مجهز و ارائه بهترین خدمات را با هزینه مقرون به صرفه. از ویژگی های اصلی این هتل بسیار عالی است ترکیبی از مهمان نوازی با استانداردهای بین المللی. دهلی نو هتل ها عمدتا واقع در نزدیکی ایستگاه راه آهن, اتوبوس, پایانه ها و ایستگاه های مترو. این هتل نیز ارائه بلند کردن و رها کردن امکانات برای مهمانان خود و بسیاری از هیجان انگیز ارائه می دهد مانند صبحانه رایگان با اقامت.

این هتل همچنین دارای رستوران ها که ارائه نوع مختلف از منوهای تحت تاثیر از هند و فرهنگ خارجی. این هتل شامل رستوران ها از تمام غذاهای و استاندارد با طیف گسترده ای از انتخاب غذا از نقاط مختلف جهان است. این رستوران در خدمت چند طبخ مواد غذایی از جمله چینی و ژاپنی و تایلندی غذاهای. یکی همچنین می توانید کتاب جدول آنلاین و بدون در حال شارژ است. تهویه مطبوع رستوران با ارائه یک محیط خوب برای ناهار خوری و صرف برخی از لحظات آرامش.

هتل ها نیز باید وب سایت خود را که در آن یکی می توانید تمام اطلاعات لازم در مورد هتل در دسترس بودن اتاق در هتل اتهامات و سایر خدمات است. یکی می توانید اتاق محفوظ آنلاین و بدون در حال شارژ است. نرخ اتاق نیز در داخل بودجه و یکی می تواند لذت بردن از آسمان احساس در طول اقامت در هزینه مناسب. مشتریان نیز با توجه به استقبال گرم با 24/7 ساعت خدمات. کارکنان در دهلی نو هتل ها نیز ستوده است. مشتریان داده می شود پارکینگ اتومبیل تسهیلات مکرر تحقق سفارشات و دکتر در تماس با مرکز ، این دلایل را به هتل های مختلف و جذاب و با توجه به این بسیاری از بازدید کنندگان ترجیح می دهند به ماندن در این هتل است.

یکی باید دهلی قلب از هند به صرف تعطیلات لذت بخش. در اینجا یکی از بهترین امکانات خوابگاه. پس بیا و تجربه مهمان نوازی گرم از دهلی نو هتل ها.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment