دلایل به عشق شراب قرمز

[ad_1]

شراب قرمز ناب ترین و دوست داشتنی ترین مشروب جهان است. شراب قرمز ترجیح داده است بیش از دیگر شراب به دلیل کیفیت های مختلف است که آن را گرامی می نوشند. آن است که امتیاز بسیار بسیار برای بودن یک نوشیدنی سلامت توسط برخی از پیشرو بهداشت بولتن. الکل به طور کلی محدوده بین 12 تا 15 درصد است. رایج ترین انواع شراب قرمز هستند شیراز pinot نوآر بوته zinfandel و cabernet sauvignon.

آن ساخته شده است از تیره انگور در آن طول می کشد بنفش رنگ در ابتدا اما بعد از آن طول می کشد آجر قرمز رنگ آن را به عنوان بالغ ، تولید آن است که یک فرایند خسته کننده اما آن را می تواند درک شود ، این رنگ قرمز می آید از پوست انگور که شامل آنتوسیانین رنگدانه که به بافت غنی, طعم, علاوه بر رنگ که جذب همه. شراب قرمز داده شده است درمان در کارخانه شراب سازی در طول تخمیر. روند شروع می شود با انتخاب انگور رفتن را از طریق فولاد ضد زنگ سنگ شکن و بعد مواد نگهدارنده اضافه شده است که به کمک در موقع تخمیر و همچنین حفظ کیفیت و بافت به نوشیدن. مخمر اضافه شده است و بعد از آن است که می رود از طریق فرایند خنک کننده و سپس فشار دادن دوم انتقال از طریق میکروبیولوژیکی می گیرد. این فرایند بسیار مهم است در شراب ساخت. بعد آن را نگه داشته است به بلوغ و روند است که به نام قفسه ها و پیری است. مسن تر از شراب است و کیفیت بهتر آن خواهد بود. سپس fining انجام شده است, برای اصلاح هر گونه گسل ها در پست تولید شراب. شراب فیلتر شده است و در نهایت بسته بندی مایعات جایگزین می گیرد. ریختن مایعات به طور کلی انجام شده در بطری های شیشه ای با چوب پنبه جلو که به آن یک نگاه کلاسیک.

مصرف شراب بستگی به منوی خدمت با آن است. شراب قرمز است که همیشه ترجیح داده با گوشت قرمز و, کبابی, کبابی, آشپزی در حالی که شراب سفید گرفته شده است با نور تنقلات مانند ماهی و مرغ اقلام است. شراب قرمز است که بسیاری مشروب و یا نوشیدنی در این جهان به دلایل مختلف. مهمترین دلیل این است که آن را خوب است برای سلامت صورت گرفته در حد متوسط مقدار. آن باعث کاهش کلسترول و مصرف آن مانع از بیماری های قلبی و برخی از سرطان نیز هست. به عنوان انگور حاوی آنتی اکسیدان ها است که جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به بدن ما و عمل به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در بسیاری از انواع سرطان است. در به تازگی منتشر شده مجله اعلام کرد که مصرف شراب قرمز باعث کاهش سطح قند خون. در زنان صورت گرفته در کمیت های کوچک آن می تواند به جلوگیری از دیابت نوع 2 و آن را کاهش می دهد sex سطوح هورمونی و محافظت در برابر سرطان پستان. بنابراین ما می توانیم و چرا از آن است که رتبه بسیار با هر کس آن را به عنوان طول می کشد مراقبت از قلب ما است که مهم ترین بخش از بدن ما است. امروز زندگی پر از استرس و فشار و ما با اقدامات مختلف به انتشار استرس از جمله داروهایی است که ممکن است برخی از عوارض جانبی است اما خود را دوست شراب قرمز می تواند به تسکین استرس و آرامش اعصاب خود را. خوب اگر شما گرفتن سرد, شما لازم نیست که به هر پزشکی مشخص شده برای آن را فقط به طور منظم لیوان شراب قرمز مشکل شما را حل کند. ما لازم نیست به فکر می کنم دو بار آن را به عنوان طول می کشد مراقبت از سلامت ما به عنوان یک دکتر اعتماد و دوست.

در حال حاضر در سبک توجه داشته باشید آن است که دوست داشتنی ترین نوشیدنی در زمان شام آن را به عنوان به خوبی می رود با گرامی ما گرم گوشت قرمز. مصرف آن را با مواد غذایی کمک می کند تا در هضم مواد غذایی سنگین. خانمها بسیار خاص خود می رسد و باریک مناسب بدن و نگاهی به برخی از اقدامات شدید آن را به شکل. بسیاری از رفتن برای عمل جراحی, دارو, یوگا, ایروبیک, اما این برای همه ما نیاز به زمان و ارشاد یا آن را ممکن است نتیجه معکوس بیش از حد. در این صورت دوست داشتنی خانم ها ترجیح می دهند به یک لذت بخش شیشه ای از شراب قرمز و خلاص شدن از شر چربی های اضافی و سموم بدن خود را.

ما همیشه می خواهیم واقعی واقعی در زندگی ما و شراب قرمز ما است درست همدم و دوست که به ما سلامتی و همچنین به ما می دهد و باعث می شود ما شام و زندگی جالب و لذت بخش است. بنابراین “به سلامتی” و لذت بردن از زندگی ما است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment