دلایل بالا برای بازدید از شهر آمستردام

[ad_1]

یکی از زیبا ترین و جذاب ترین شهرهای اروپا آمستردام همواره مورد علاقه مقصد با مسافران در سراسر جهان است. هنگامی که شما فکر می کنم آمستردام شاید اولین مناظر که به ذهن می آیند کسانی هستند که زیبا و پر پیچ و کانال های که criss-متقابل شهر. آنها اضافه کردن جذابیت فوق العاده به محل. قدم زدن در اطراف این مکان و آن خاطرات را در ذهن خود را برای مدت زمان طولانی.

یکی از قدیمی ترین شهرستانها در هلند آمستردام دارای یک فرهنگ غنی است. این شهر همچنین دارای رستوران بین المللی پست عالی و امکانات حمل و نقل و مدرن باشگاه ها و میله های زندان است. با توجه به چشم انداز دیدنی شهر آمستردام نیز نامیده می شود ونیز از شمال.

شهر آمستردام زندگی کامل. نام آمستردام است منشاء آن در عبارت امستل سد که به معنی یک سد بر روی رودخانه Amstel. علاوه بر جشن کانالهای شهر نیز شناخته شده برای آن تاریخی بنادر و کافی شاپ. آن را نیز اتفاق می افتد به یکی از مهمترین دوچرخه پسند شهرستانها در جهان است. اکثر نقاط شهر هنوز هم پوشیدن آن قرن 17th نگاه لطف متعدد ساختمان های قدیمی است که تعریف آن در دست احداث است. اما آمستردام بسیار مدرن در چشم انداز.

اگر یک کلمه است که شما می توانید با استفاده از تعریف آمستردام و سپس آن را به تحمل. بله آمستردام متحمل به یک گسل. شهر همیشه درهای خود را به مهاجران و افرادی که تمرین ادیان مختلف. و در طول قرن ها آن دسته از مهاجران تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از این شهر و آن لنت مجزا طبیعت جهان وطنی.

آمستردام دارای چشمگیر معماری و یک و جذابیت قدیمی جهان است که به سختی تعجب آور است چرا که وجود دارد حدود 7000 ثبت نام ساختمان های تاریخی در این شهر است. قدیمی های تجاری ویلا با شکوه Vondelpark و خطوط جذاب Jordaan در حال لذت یک مسافر.

وجود دارد تعداد زیادی از موزه ها در آمستردام و همه آنها پر از عصر طلایی هنر است. معروف ترین در میان آنها Anne Frank House, Rijksmuseum, که در خانه های معروف ترین نقاشی های Rembrandt Van Rijn و موزه ون گوگ.

این شهر نیز شناخته شده برای آن شب پر جنب و جوش زندگی است. در آمستردام فقط در مورد همه احزاب را به عنوان اگر هیچ فردا وجود دارد.

بهترین زمان برای بازدید

شما می توانید بازدید از شهرستان در طول هر زمان از سال است. ماه های تابستان به خصوص معروف برای رژه بی پایان جشنواره و لذت بخش کنسرت در کانال مراحل. یک آخر هفته خوب در آمستردام خواهد بود یک تجربه شما را گرامی برای طول عمر خود را.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment