دستور العمل های گیاهی – جو استیک قارچ

[ad_1]

گیاهی یا نه آمده است در این راه این است که nummy. این دستور غذا های گیاهی بنابراین شما گوشت خواران ممکن است بخواهید این کار را با, گوشت گاو, گوشت خوک و یا هر گوشت استیک. این یک دستور غذا برای گیاهخواران هر چند من نه بدست هنوز وجود دارد مگر اینکه من را پر کنید تا روی سبزیجات و میوه. هی! چه مفهوم و سبزیجات و میوه. یکی باید همیشه به یاد داشته باشید این اصول اگر یکی می خواهد برای سالم ماندن درست است ؟

سال پیش حدود نه ماه من یک گیاه خوار است. من بسیاری از گیاهی چیزهای.. گیاهی, هات داگ گیاهی بتس ناشناخته آنچه که آنها قرار بود به واقعا به هر حال شما می توانید این تصویر درست است ؟ من می خواستم به یک گیاهی برای حیوانات. احساس کردم به طوری گناه و من حدس می زنم من هنوز هم فراموش کردم اما خوردن گوشت دوباره و من حدس می زنم نزدیک کردن که بخشی از من است که نگرانی در مورد آن. یک بار در چندی من این غذا فقط به خاطر من آن را دوست دارم. قوام بسیار گوشتی در واقع. آن را امتحان کنید من فکر می کنم شما آن را می خواهم Micky!

“بلغور جو دوسر قارچ استیک”

1 TBL. vegex (مثل ابگوشت مکعب)

1/2 فنجان آب داغ

1 قاشق چایخوری. نمک دریا (بله اگر شما جاوا سالم آن را نمک دریا, لبخند)

1/2 یا مریم گلی, مرغ, ادویه

1 پیاز خرد شده

3 TBL. کره (من همیشه استفاده واقعی کره طعم نمی توان مقایسه)

3 تخم مرغ به خوبی مورد ضرب و شتم

1 می توانید از کرم سوپ قارچ

2 قوطی های سوپ – آب داغ

1 می توانید قارچ (من می دانم, من می توانم ‘شنیدن’ شما کنسرو چیزهای نیست که همه سالم)

2 1/4 فنجان نپخته قدیمی از مد افتاده بلغور جو دوسر

سرخ کرده و پیاز را در کره. ترکیب همه به جز سوپ قارچ, 2 قوطی آب داغ و vegex. خوب مخلوط کنید. پوشش و اجازه دهید آن را برای ایستادن در حدود 45 دقیقه است. قالب مخلوط به اندازه غذا زده و سرخ در روغن داغ تا زمانی که قهوه ای طلایی است. (سال دیگری ناسالم چیز متوقف کردن فکر و بنابراین با صدای بلند! من می شنوید شما تمام راه را به هاوایی). بریزید و کمی از سوپ مخلوط (همه چیز شما را به استفاده از بتس) در پایین 9×12 ظرف پخت برای پوشش پایین. ترتیب بتس در بالای مخلوط و پوشش بقیه با سوپ مخلوط.

پخت در 350 درجه به مدت 1 ساعت.

سلام شما تقریبا انجام شده است. کمی سالاد و برخی از میوه برای دسر مجموعه دوست داشتنی جدول. بساز!

~~*~~

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment