در مورد دهلی نو – پایتخت هند

[ad_1]

درخواست مردم در مورد دهلی نو خواهد شد و شما دو نوع مختلف پاسخ – از بازدید کنندگان به شهرستان و عدم بازدید کنندگان است. در حالی که بازدید کنندگان را روایت بی شمار خود را تجربه, غیر-بازدید کنندگان را بانک بر نوشته حقایق و تصاویری را به یک داستان. با اینحال یک پاسخ این است که قطعا مشترک برای همه یعنی شهر پایتخت هند است. این شهر یک مرکز تفریح, کسب و کار, شرکت های بزرگ, آموزشی و اجتماعی-فعالیت های فرهنگی; مردم از تمام نقاط کشور اقامت در اینجا برای کسب درآمد و امرار معاش. یک واقعیت جالب درباره دهلی نو ظهور شهرهای اطراف آن چه در حال حاضر جایی در ترکیب به عنوان دهلی نو و شورای ملی مقاومت در منطقه است.

اگر شما بازدید از دهلی نو به یک دهه پیش, شما را پیدا خواهد کرد در همان محیط در حال حاضر. توسعه صورت گرفت در یک سرعت سریع. به دانستن در مورد دهلی نو در جزئیات قبل از اینکه شما برنامه ای برای بازدید از اینجا بروید آنلاین و جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید. حق از هتل ها چشم دیدن نقاط برای رستوران ها در دهلی نو و بیشتر شما خواهد آمد در سراسر تمام جزئیات بر روی وب است. و بدیهی است که بدون خرید در دهلی نو شما نمی خواهد به بازگشت به خانه.

شما خواهد آمد در سراسر اطلاعات جامع در مورد مراکز خرید در دهلی نو از جایی که شما نه تنها می تواند برخی از توافقات خوب اما همچنین حمل خانه سوغاتی که فقط دنده شما دوباره و دوباره به بازدید از شهرستان پایتخت است. Sarojini بازار Chandni Chowk, خان بازار Lajpat Nagar, GK دوم بازار Jan مسیر کلید مراکز خرید در دهلی نو.

می تواند وجود دارد هیچ بهتر لذت بردن از مماشات اشتها خود را با غذاهای مورد علاقه خود را به دور از خانه خود را. شما خواهد آمد در سراسر صدها نفر از رستوران ها در دهلی نو. قبل از شما در یکی از این, در نظر گرفتن ترجیحات خود را برای اولین بار مانند این که آیا شما می خواهید به مواد غذایی چینی یا شمالی غذاهای هندی یا جنوب هند غذا و یا هر گونه دیگر غذاهای بین المللی است. خوب بیشتر گردشگران ترجیح می دهند که مواد غذایی خاص به این شهر آن است که پنجابی مواد غذایی است که بیشتر خواستار. و هیچ قحط و غلا از رستوران ها در دهلی نو در خدمت پنجابی مواد غذایی است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment