دریافت طعم و مزه از بنگلور, فرهنگ, تاریخ, گردشگری, همه در یک مکان

[ad_1]

حقایق:

دولت: کارناتاکا

کل جمعیت: 5,840,155

مساحت: 710 متر مربع. متر

تراکم جمعیت: 8231/km2

عرض جغرافیایی: 12.97° N

طول جغرافیایی: 77.56° E

زبان اصلی: کانادا و انگلیسی

ارتفاع: 920 متر بالاتر از سطح دریا

نرخ سواد: 85.74 %

نرخ تولد (2000): 19.1 در هر 1000

نسبت جنسی: 964 زنان در هر 1000 مرد

متوسط: 35 درجه C (max); 14 درجه C (حداقل)

کد STD: +91 – 80

منطقه زمانی: (IRST (UTC+5:30)

کد پستی: 560 0xx

متوسط ریزش باران: 859 mm (سالانه)

خودرو کد: KA-01-KA-05; KA-41; KA-53

دین: بودایی 85.92% مسلمانان 11.05% مسیحیان 2.96% سیک ها 0.02% بودایی ها 0.11%

اگر آن را یک شهر هند به کمترین تعداد از نام مستعار و سپس آن را قطعا بنگلور. این شهرستان شناخته شده به عنوان باغ شهر, سیلیکون, شهرستان, شهرستان فلز ملت میخانه شهر توپی آن و فهرست بی پایان است. ما اولین نخست وزیر جواهر لعل نهرو پس از استقلال نام بنگلور به عنوان “شهر آینده”. و بله! او واقعا درست است; امروز در بنگلور ما می توانید آن را در حال رشد آن از نظر علم اقتصاد, آموزش و پرورش, تکنولوژی, سرمایه گذاری است و در حال حاضر قطعا شهر آینده است.

بنگلور به تدریج تکامل یافته در هر حوزه و تبدیل به یکی از نقاط مهم از کل جنوب هند است. اما حتی پس از تغییرات بسیاری در این شهر دیده می شود و پیشرفت های فن آوری اتفاق می افتد, بنگلور, هنر, فرهنگ و میراث فرهنگی است که هنوز هم در آن محل اصلی. اماکن گردشگری مانند گاوی Gangadhareshwar معبد تیپو سلطان, کاخ Nandi معبد عیسی نوزاد کلیسا و بسیاری از هنوز هم حفظ شده در شکل اصلی خود و تنها بازسازی و ساخته شده است.

بنگلور معماری چیز دیگری است که آن را نگه می دارد توریستی چسب بر آن است. آن است که به خودی خود یک تصویر لحظهای از سطح بین المللی دولت از هنر ساختمان ها جاده ها, بناهای تاریخی, فناوری, پارک, پلها, پارک های تفریحی, خوردن مفاصل ، بنگلور در چند وقت اخیر نیز تبدیل به سوم پرجمعیت ترین پایتخت این کشور است. در این شهر دو گیاه شناسی و پارک یعنی Lalbagh و Cubbon پارک که کاملا خود را وقف در زیباسازی شهر.

معروف آن, هنر و فرهنگ, تعدادی از گالری های هنری نیز در حال حاضر در بنگلور به عنوان غذا هنری از ذهن است. دوستداران سرگرمی می تواند شرکت های سنتی و همچنین به عنوان مدرن حوادث در رفتن در این شهر هر روز مثل راک, نشان می دهد, درام. جشنواره غذا و غیره. پناهگاه حیات وحش مانند Bannerghatta پارک ملی Bandipur حیات وحش; & پناهگاه پرندگان مانند Ranganathittu پناهگاه پرنده را catered به تنوع زیستی از سرمایه است. برای کودکان عجایب اس, سرگرمی, جهان و بسیاری از پارک های تفریحی آمده اند تا در بنگلور. این باغ شهر همچنین مرکز نقطه از جایی که بسیاری از ایستگاه تپه و تفریحی می توان بازدید کرد به راحتی. اگر چه رودخانه ها در این شهرستان از بین رفت پشت بلند در پیشرفت بنگلور و در عین حال بسیاری از دریاچه ها هنوز نفس کشیدن در داخل گوشه بنگلور. این در حال حاضر تبدیل کامل نقاط پیک نیک برای بنگلور-سرپرستان.

بنگلور در خانه است برخی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی مانند Infosys Convergys, IBM, Intel, زیمنس Accenture های Wipro ، راه اندازی دفاتر خود در باغ شهر و ارائه حداکثر اشتغال برای مردم در سراسر جهان است. همه هتل های بین المللی بارها و رستوران ها منفجر شد و در این شهر است. من را فراموش کرده ام به ذکر است در مورد غذاهای بنگلور ؟ بله بمبی در خدمت برخی از شگفت انگیز مجلل چند غذاهای در بهترین هتل ها و رستوران ها است که به این شهرستان می تواند به رخ کشیدن. آن خیابان چت و یا ناهار و شام بوفه بنگلور است محل مناسب برای یک foodie برای تحقق تمام خواسته های خود را. بنگلور خانه های بسیاری منجر مارک های مد از سراسر جهان. از مد خیابانی به درجه یک مراکز و مجتمع های خرید بنگلور بالا در روند و مد و این نیز یکی از دلایل اصلی که چرا آن پدید آمده است به عنوان یک کلان شهر در چنین زمان کوتاه است.

به فرودگاه بین المللی بنگلور, یا, معمولا شناخته شده به عنوان بنگلور فرودگاه شمارش است در میان ده بالا بهترین فرودگاه در جهان توسط بسیاری از. مرکز اصلی جاذبه خاص آن بخش برای حاج زیارت. دولت از بنگلور فراهم می کند با بسیاری از آب و برق و خدمات اضطراری برای عادی در انواع زمینه ها مانند مخابرات, برق, پستی, بانکداری, گاز و بسیاری دیگر.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment