دریافت شاد و رقص شب دور در Gilly را تعریف

[ad_1]

رقص بسیار عالی استرس منفجر یاخوردکننده به خصوص بعد از یک روز خسته کننده و بنگلور خانه های برخی از grooviest حزب مقصد. غیر از اینکه توپی از آن حرفه ای شلوغ شهر میزبان بهترین رقص طبقه را برای شما به شیار.

با نشاط شبانه @ بنگلور

پس از غروب آفتاب تا کمی نیمه شب گذشته بنگلور است که مطمئن شوید که به شما را ترک افسون با آن نشاط شبانه. از زنده karaokes زیرزمینی, آبیاری, سراخ ها, بی حد و حصر microbreweries و شیک, کاباره ها شما باید مکان های متعدد برای لذت بردن و ساختن ad-hoc برنامه های خود را با دوستان است.

یکی از چیزهایی که من آموخته اند بعد از آمدن به بنگلور است که با بسیاری از بارها و نظافتی در سراسر شهر شما هرگز اجرا خواهد شد از گزینه های و فقط می توانید تجربه خود را در مورد علاقه خود را در محل دریافت شاد و رقص شب دور با دوستان خود. وجود دارد بی جهت بالا و تعداد باشگاه های رقص و اختصاصی طبقه رقص است که در خدمت همه نوع از الکل و مواد غذایی دلپذیر.

از Brewsky به سنگریزه شو Skyye متفرقه, یخ, بالا Ultra Lounge, بدون محدودیت, سالن, انبار, بخار, سیام شرکت بازرگانی و بسیاری دیگر; من سعی کردم کاملا یک مقدار زیادی از گزینه های در لیست من. اما Gilly را دوباره تعریف شده است چیزی متفاوت است.

Gilly را تعریف

Gilly را دوباره تعریف شده است که یک مکان فوق العاده برای پاتوق با دوستان است و اگر شما از برنامه های آخر هفته, هیچ چیز نمی تواند ضرب و شتم این محل است. آنها سه اختصاصی طبقه “Fandom در Gilly را تعریف”, “تراس در Gilly را تعریف” و “نوار”. آنها در خدمت مواد غذایی شگفت انگیز, آنها سریع خدمات تماس و لایحه دکمه سفارش است که واقعا تسهیل و قطعا ارزش برای پول است. “Fandom در Gilly را تعریف” شناخته شده برای میزبانی برخی از بهترین رویدادها را هولی Dandiya کانادا Rajyotsva و حتی پر شور اجراهای زنده توسط باندهای مختلف. آنها بزرگ ایستاده ظرفیت و محل به طور کامل مجهز به یک گرند مرحله و قوی صدا و رعد و برق سیستم.

تا آنجا که من می دانم, انگلیسی کرافت دم شرکت گره خورده است تا با Gilly و آنها در خدمت چهار گونه مختلف از تازه brews, موجود در شیر است. چلسی شوخ طبعی (بلژیک گندم آبجو) و سوهو سه گانه (متقاطع بین بلژیک گندم و IPA) دو تا از مورد علاقه های شما. آنها در خدمت لندن لاگر و مادربزرگ اسمیت سیب به عنوان به خوبی.

دم آبجو مواد غذایی دلپذیر, موسیقی زنده و زنده ورزشی غربالگری است و نه فقط آن را. آنها شگفت آور محیط کامل نوار سیگار کشیدن منطقه ناهار خوری خصوصی منطقه و گسترش گنجایش بیش از حد. آنها بازی موسیقی زنده از ملی و بین المللی گروهها و همچنین باید خوشحال ساعت ارائه می دهد.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment