خرید ملامین عمده از ملامین شیرکوه یزد – ملامین فله ای

اگر بدنبال غذاهای بادوام و شیک برای پذیرایی از مهمانان در باغ ، رستوران و هتل خود هستید. پیشنهاد ما به شما استفاده از ظروف ملامینه با کیفیت است. بنابراین توجه به وام و سابقه شرکت در زمان خرید ضروری است. همچنین خرید ظروف ملامین فله در اکثر شرکت ها امکان پذیر است.

همچنین قیمت ملامین عمده از قیمت خرده فروشی کمتر است که می توان آن را از سایت های مختلف درخواست کرد. برای خرید ملامین عمده ملامین شیرکوه یزد به وبسایت رسمی مجموعه مراجعه کنید.

دانستنی های ظروف ملامین

احتمالاً همه ما غذاهای ملامینه را دیده ایم و آنها را خورده ایم ، اما از مزایا و معایب آن چیز زیادی نمی دانیم. در این مقاله می خواهیم نحوه استفاده از این ظروف ، نحوه ذخیره آنها و ویژگیهای خاص ملامین را بررسی کنیم.

توصیه می شود ظروف ملامین بخرید و برای کسانی که ظروف چینی آنها شکسته و خرد شده است استفاده کنید. ظروف ملامینه بهترین انتخاب برای هتل ها و اتاق های غذاخوری است. همچنین در شرکت های معتبری مانند ملامین شیر کوه یزد ، ظروف ملامین عمده به فروش می رسد.

قیمت ملامین عمده

ملامین اولین بار در ایتالیا حدود 55 سال پیش تولید شد. تقریباً ده سال پس از تولید وارد ایران شد. از آنجا که این ظروف بسیار سبک و بادوام بودند و قیمت کمتری نسبت به سایر ظروف داشتند ، از لحظه ورود به ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفتند.

پس از سه دهه ، استفاده از ظروف ملامین عمده در بین مردم به دلایل مختلف رو به کاهش است. اما هتل ها و سالن های غذاخوری با خرید ظروف اولیه ملامین توانسته اند خسارت ناشی از شکستن بیش از حد ظروف را جبران کنند.

همچنین افرادی هستند که از این ظروف برای پیک نیک و سفر استفاده می کنند زیرا حمل آنها آسان است و به راحتی آسیب نمی بینند.
ذخیره سازی ظروف ملامین

ظروف ملامینه می توانند از ظروفی باشند که سخت می شکنند یا مشکلات کمتری دارند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید ظروف را تنها بگذارید و آنها را ذخیره نکنید. به عنوان مثال: ظروف ملامین را در اجاق مایکروویو قرار ندهید زیرا در دمای بالا کیفیت خود را از دست می دهد ، چاقو را محکم روی سطح نکشید زیرا سطح را خراشیده و از سیم برای شستن ظروف استفاده نکنید.

ظروف ملامین عمده برای هتل داران

یکی از مکان هایی که غذاهای ملامینه در آن زیاد استفاده می شود هتل ها هستند. در این مقاله سعی داریم برخی از مزایای استفاده از غذاهای ملامینه هتل را بررسی کنیم. یکی از مزایای آن سهولت این ظروف هنگام جابجایی است که کار پرسنل هتل را بسیار راحتتر از سایر ظروف می کند.

مزیت دیگر این است که ظروف ملامینی نسبت به سایر ظروف (مانند آرکوپال ، سرامیک و پرسلن) ارزانتر هستند ، زیرا اکثر هتلداران با استفاده از سایر ظروف و استفاده از ظروف ملامین هتلی به صرفه ترین روش برای استفاده طولانی مدت متحمل هزینه های زیادی می شوند.

یکی دیگر از مزایایی که هتلداران را به استفاده از ظروف ملامینه ترغیب می کند این است که استفاده از ظروف چینی و سرامیکی در هتل ها به دلیل وزن زیاد ظروف ، به دلیل احتمال شکستن هنگام جابجایی و شستشو ، در هتل ها استفاده نمی شود. این ظروف بلندتر هستند و خطرات زیادی را به همراه دارند.

ظروف ملامینه هتل ، با وجود سبک ، طرح و رنگهای بسیار زیبا و متنوع ، برای هتل ها طراحی شده است و باعث زیبایی بیشتر غذا در هنگام سرو می شود. در اکثر هتل ها استفاده می شود. انواع طرح های چاپ شده روی ظروف عبارتند از: طرح گل رز ، طرح گنبد و طرح ترمه که بر روی ظروف نقش بسته و زیبایی آن را دو چندان می کند.

ظروف ملامینه هتل ، با وجود مزایای زیادی که برای شما شرح دادیم ، قیمت های بسیار مناسبی دارند. به طور کلی ، صاحبان هتل هایی که از ظروف هتل ملامینه استفاده می کنند ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه خرید وعده های غذایی ، تصور راحتی در مورد رضایت مشتریان خود نیز دارند. هنگام خرید ظروف ملامین بهتر است به مارک و تاریخ سازنده توجه کنید.

Related posts

Leave a Comment