خرید خود را سینک مس – نکات مفید و اطلاعات

[ad_1]

انتخاب یک آشپزخانه و یا حمام سینک استفاده می شود آسان است. وجود دارد فقط چند شرکت بزرگ فروش, سرامیک, لعاب, فولاد چدن و فولاد ضد زنگ سینک ظرفشویی. در دهه گذشته شده است وجود دارد یک انفجار از محصولات جدید در سینک دسته و رشد تقاضا برای دست گردد و کار سفارشی. شده اند وجود دارد چند “جدید” سینک رسانه های به دست آوردن اخیر پذیرش – شیشه و سنگ های مختلف, برنج, مس و حتی چوب. این مقاله تمرکز بر روی مس سینک و چه نگاه قبل از خرید خود را.

مس است قدیمی ترین فلز با قدمت بیش از 10000 سال است. استفاده از آن در خانه در دوران مدرن از محدوده مس در سیستم لوله کشی خود را به برخی از بهترین وسایل آشپزی در دسترس است. رستوران, مدیران هتل ها و تزئينات نگاه به مس و برنج به طور طبیعی دعوت فلزات است که بیانیه ای از کیفیت و راحتی و زیبایی. آن است که هیچ جای تعجب است که مس نیز تبدیل شده است محبوب ترین مواد برای سینک ظرفشویی در آشپزخانه, حمام و نوار.

مس صنعتگران فراوان در سراسر جهان با این حال صنعتگران است که باید به دست آورده شهرت برای ساخت غرق شده است در درجه اول محور در هند و مکزیک و ایالات متحده است. بسیاری از مغازه ها ساخت “دست گردد” مس سینک کوچک هستند و روش های مورد استفاده برای ساخت سینک ظرفشویی ها برمی گردد. اصطلاح “دست ساخته” اخیرا مترادف با مکزیک غرق می شود. این اصطلاح اشاره به اصلی تکنیک های باستانی است که صنعتگران استفاده شده است برای قرن ها در این منطقه است. ورق مس هستند به معنای واقعی کلمه با چکش به شکل و دست به پایان رسید.

نتایج تا حدودی روستایی اما واقعا منحصر به فرد و یکی از یک نوع است. مس غرق در ایالات متحده ساخته شده با تکنیک های مشابه هستند اما در اغلب موارد “صاف” به جای “چکش”. ما مس صنعتگران تحت سلطه مغازه های انجام کار سفارشی در درجه اول برای پروژه های تجاری مانند رستوران ها. شما می توانید نمونه هایی از این غرق در گالری غرق. آنها تخصص در صنعتگر غرق گردد و یکی از بزرگترین انتخاب از مس غرق در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان غرق از همه رسانه های مختلف از جمله شیشه, سرامیک, سنگ های مختلف و حتی چوب.

وجود دارد سه اولیه دیفرانسیلی تعیین کیفیت – ساخت و ساز روش ضخامت مس و شرکت شما در حال خرید از. کیفیت ساخت و ساز ساخته شده است تا از چند عامل – چگونه گوشه ها در حال ساخته تکنیک جوشکاری و ابعاد مناسب برای سهولت در نصب و راه اندازی. کیفیت می تواند متفاوت باشد و حتی هنگامی که با توجه به غرق ساخته شده و در همان شهر مانند بسیاری از غرق از مکزیک است. خریدار باید مطمئن شوید که آنها در حال خرید از یک شرکت قانونی است که می داند این محصول است و نه فروش “ثانیه”. در جهان از دست گردد محصولات نه همه غرق برابر خلق شده اند و اغلب وجود دارد دو یا بیشتر سطح کیفیت به فروش می رسد توسط همین فروشگاه (به عنوان مثال “اولین ها” و “ثانیه”).

مس شروع کردن ورق از ضخامت های مختلف و یا “سنج”. ضخامت فلز را می توان همچنین با اشاره به وزن هر متر مربع. ضخیم تر سنج مس کاهش تعداد. ترین حمام سینک ظرفشویی ساخته شده از 20 سنج (باریکترین) به 16 سنج (ضخیم) و ترین سینک ظرفشویی آشپزخانه در محدوده از 18 سنج به 14 سنج. هنگامی که برای خرید مس غرق همیشه سوال در مورد سنج و آگاه باشید که ضخامت سنج نزول بیشتر هزینه خواهد شد – و در بسیاری از موارد است که ارزش آن! سبک سنج فلز می تواند در نتیجه یک “tinny” صدا هنگامی که در حال اجرا شیر آب.

در نهایت در نظر بگیرید فروشگاه شما از خرید. اگر یک سینک مس به نظر می رسد “ارزان” قیمت معمولا وجود دارد یک دلیل. من را دیده اند بسیاری از مس غرق فروخته شده در معروف ترین “سایت حراج”. همه می توانم بگویم این است که “مراقب باشید خریدار” یا بیشتر به نقطه “شما دریافت آنچه شما برای پرداخت”…. اگر چیزی را اشتباه می رود با نزول خود را و یا یک مشکل وجود دارد که آن را می رسد شما می خواهید را به مطمئن شوید که شرکت شما خریداری شده از ایستاده در پشت محصول خود را. با دقت فکر می کنم در مورد خرید بین المللی است. بیش از حد اغلب نزول است که دریافت کرده است را به عنوان نشان داده شده است. یک فروشنده معتبر باید خود را شناسایی مکان های حمل و نقل به وضوح دولت خود را گارانتی و سیاست بازگشت و در دسترس خواهد بود برای مشاوره.

من از طرفداران مس غرق می شود. من فکر می کنم آنها ناهموار و در عین حال زیبا – به خصوص به عنوان سن آنها. غنی برجسته و undertones از زنگار روند به طور مداوم در حال تحول است. مس پایان “پایان زندگی” و واقعا هرگز متوقف می شود در حال تغییر رنگ است. که می شود گفت, تکامل از مس پایان تدریجی است و آن را به عنوان سنین می شود آن را حتی بیشتر زیبا. شما می توانید تا حد زیادی کاهش دهد و این تغییر با استفاده از موم و یا حتی یک لاک محصول اما شخصا من می خواهم به اجازه مس تکامل است. اغلب این فرایند نتایج در یک دلپذیر قهوه اب و هوای مس زنگار. من می خواهم به اشاره به آن به عنوان حوضه روح.

مس غرق اغلب پس از اتمام مختلف از روشن پایان مس (مانند پنی جدید) به یک تیره زنگار (ما تماس با ما “دود تیره”) و همه چیز را در میان. مس پایان شما انتخاب می کنید یک موضوع سلیقه شخصی است اما اغلب مشتریان ما ترجیح می دهند بیشتر “weathered” patinas برای جلوگیری از نگهداری و یا عدم ارتباط با براق مس. اگر شما می خواهید به کم کردن سرعت زنگار روند سعی کنید استفاده از موم مانند “رنسانس موم”. اعمال هر چند ماه موم خواهد شد ارائه یک مانع بین مس و محیط زیست است.

مس سینک آشپزخانه آمده در دو اشکال اساسی: در مقابله با کوه یا خانه رعیتی ، این طبیعت روستایی از مس غرق خود را به خوبی آشنایی به مزرعه نزول ، گاهی اوقات به عنوان “مارش مقابل” غرق این غرق در انواع اشکال و با تنظیمات مختلف – یعنی تک کاسه دو کاسه و حتی کاسه سه گانه. حمام غرق موجود به طور کلی در سه سبک: کشتی (بالاتر از مقابله با کوه), “رها شده” و یا تحت شمارنده کوه. معمولا لب سبک را تعیین می کند که آیا داخل سینک قطره ای در یا undermount. مطمئن باشید که به منظور مناسب لب های سبک به جای پروژه خود را. یک روند اخیر در طراحی حمام است مطابق مس قاب آینه را غرق در همان زنگار. این می تواند کمک به ایجاد ثبات در نگاه و احساس از دکور.

اگر شما هر گونه سوال قبل از خرید شما هر غرق احساس رایگان به ما تماس بگیرید در گالری غرق یا مس غرق آنلاین – 1-877-320-0800. ما خواهد بود خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment