حیدرآباد را پان مغازه ها برای Meetha, صعده و یا Maghai – مواد غذایی در حیدرآباد

[ad_1]

آمیتا باچان و شاهرخ خان ممکن است جاودانه Benarasi Paan اما این کام پاک کننده و خوشبو کردن دهان و همواره ذاتی بخشی از شهرستان آشپزی وسوسه. هفتم نظام میر عثمان علی خان نیز گفته می شده اند بسیار علاقه paandaan یک تابوت استفاده می شود برای ذخیره این برگ فوفل. جای تعجب نیست پس از آن که حیدرآباد دارای یک ترکیب خوب از کوچک پان Dabbas و همچنین ویژه پان بوتیک. در اینجا لیستی از برخی از آنهایی که محبوب در این شهر است.

PVS پان محال بهشت دایره سکوندربد.

اگر وجود دارد یک محل است که می تواند تعریف شده به عنوان یک مجلل پان فروشگاه این آن خواهد بود. آن را به یک منو که در آن شما می توانید انتخاب خود را از با مواد تشکیل دهنده مانند supari, gulkand, qiwam, kattha, chuna و tambaku بر روی صفحه نمایش آن را مانند یک نمایشگاه است. از نظر گونه های شما می توانید انتخاب کنید از صدا (ساده), meetha (شیرین) به maghai (دوقلو انواع مختلف) rampiyari, بابا کشمیری ، خود را kalkatta meetha پان کاملا یک لقمه. آنها نیز در خدمت یک طراح paan با طلا و نقره waraq (برگ نقره ای) و هزینه آن ذهن ترا درهم میشکنند تومان. 2,500. نیز موجود است در خارج هستند بسیار فریبنده یخ golas (یخ آب نبات) که کاملا با پان. این محل همچنین دارای یک مجموعه بزرگ بین المللی بادا suttas.

Dimmy پان کاخ سندی مستعمره Prenderghast جاده سکوندربد.

ساخته شده بر روی خطوط PVS پان محال Dimmy کاخ پان دیگری است طراح پان مغازه ها در شهرستان. این محل بیش از یک شب پاتوق و احساس به آن با چات ساندویچ یخ golas و نوشابه نیز در دسترس هستند در اینجا. تخصص خود است kalkatta meenakshi paan که minty عطر و طعم و پر از elaichi (هل). سعی خود را rampiyari و همچنین فراموش نکنید که به درخواست برای نرم supari (bhuna هوآ chaliya) در paan اگر شما بیش از حد مشتاق دندان-سنگ زنی. ما توصیه می کنیم kalkatta meetha پان فوق العاده با gulkand (افزایش قند) ، saunf (رازیانه), elaichi, laung (میخک) و kesar (زعفران) برای تجربه کامل. این محل همچنین دارای یک مجموعه خوب از بین المللی suttas و بادا suttas.

الماس آبی پان فروشگاه در نزدیکی LB ورزشگاه Basheerbagh حیدرآباد.

برای یک احساس از محله های قدیمی گوشه پان dabba تجربه هاپ به الماس آبی پان مغازه در Basheerbagh. این محل شده است با موفقیت در حال اجرا برای بیش از چهل سال در حال حاضر. تخصص خود را به طور منظم patta meetha paan است که کاملا به سادگی خورده به یک پان دارنده. آنها همچنین باید یک انتخاب بسیار سنتی paans مانند Navratan و کشمیری و نیز ارائه منحصر به فرد مخلوط مانند Navratan Meenakshi و Navratan Rampiyari. به دنبال پیشنهادات خود را از paanwala خود را ؟ که در دسترس است بیش از حد.

پان فروشگاه نزدیک صاحب سند سلطان طبقه 5 مرکز شهرستان مرکز تپه Banjara جاده No. 1, Hyderabad.

این است nestled در گوشه ای نزدیک صاحب سند سلطان رستوران. این paanwala است در لباس معمولی Benarasi سبک با dhoti و یک کلاه نهرو با سبیل. این فروشگاه تخصص آن است maghai (دوقلو paans). این meetha پان است و همچنین بسیار خوشمزه و supari کاملا نرم است. همچنین در ارائه kesar پر rampiyari است که یک پیچ و تاب و زیبا به یک در حال حاضر محبوب paan. آن را باید بعد از یک وعده غذایی در یکی از BJN رستوران ها در اینجا.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment