حمام, چراغ روشنایی: استفاده از حمام خود را برای همه اهداف آن

[ad_1]

آن است که همیشه توصیه می شود که نور بالای آینه نرم است (اما نه بسیار نرم) به اندازه کافی برای دیدن انعکاس خود را به درستی. اگر شدت روشنایی بسیار پایین است در حالی که با استفاده از آن را برای غرور اهداف وجود دارد ممکن است سایه بر روی صورت خود. نور باید به همان اندازه روشن کردن صورت خود را, بنابراین به جای داشتن یک بهتر است آن را به چند لامپ. در همان زمان شما باید با استفاده از وسایل به عنوان این همچنین باعث می شود روشنایی ناهموار.

اگر نور از زوایای مختلف در همه قسمتهای صورت خود را روشن خواهد شد به همان اندازه. برای مثال در حالی که استفاده از آرایش شما باید مطمئن شوید که هر دو طرف صورت به همان اندازه ساخته شده اما اگر نور می افتد متفاوت در هر دو طرف شما هرگز خواهد بود مطمئن شوید که اگر آن را واقعا نمی یا حتی نور است که نشان آن را به عنوان چنین است.

اگر شما یک وان حمام, سپس شما باید نور منطقه با نرم چراغ. شما در قرعه کشی یک حمام به آرام کردن اعصاب خود را آرام باشید و با حداقل روشنایی شما می توانید به دست آوردن احساس بودن در یک اسپا. در صورتی که شما یک دوش بهتر است که چراغ دور از آب ترجیحا در سقف. آن را هرگز نباید برهنه لامپ نور احتیاج است یک ایده خوب به عنوان به خوبی.

باید وجود داشته باشد بسیاری از چراغ اما شما باید مطمئن شوید که شما لازم نیست آن را در یک برنامه ریزی نشده ای ، برنامه چه استفاده از هر گوشه ای را خدمت می کنند و نور آن بر این اساس است. چراغ های مفید در این به عنوان آنها مقرون به صرفه و روشن است.

از نظر رنگ آن است که همیشه بهتر است برای استفاده از نور زرد پس آن را سخت. آن را می افزاید: به زیبایی و حمام آب گرم و یک محل برای استراحت. شما همچنین می توانید با نصب یک سوئیچ دیمر برای تغییر نور با توجه به خلق و خوی خود را و زمان از روز.

آینه نیز باید قرار داده شده در راه است که در طول روز شما باید نور طبیعی. طراحی داخلی از حمام درآمده است. باید وجود داشته باشد کافی نور آن است که همیشه به یک گزینه است. برخی از افراد نیز ترجیح می دهند چراغ در آینه بنابراین مطمئن شوید که به اندازه لامپ متناسب است که از آینه.

سایه بیش از نور ممکن است مانع آن هايی بنابراین اگر شما هنوز هم می خواهم به جای آنها, سپس شما باید با استفاده از نور رنگ سایه با نور LED, لامپ های LED از یک ولتاژ بالاتر احتمالا 60-80 وات. اما مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که تمام لامپ در حمام باید صرفه جویی در انرژی و هزینه به صرفه است. هیچ کس دوست دارد به پرداخت هزینه گزاف قبض برق, بعد از همه.

در حالی که ساخت یک حمام در کسب و کار و مکان هایی مانند رستوران ها و هتل های داخلی هستند کمی متفاوت است. مردم مکرر رستوران ها و هتل ها برای شکستن دور از آنها زندگی دنیوی در خانه و دفتر کار.

مکان هایی مانند رستوران ها و کافی شاپ ها نیاز به روشنایی است که طولانی مدت و اجرا می تواند ساعت های طولانی در طول روز به طور موثر هزینه. از آنجایی که آنها نیاز به روشنایی در تمام زمانها و تنها به ندرت آنها را خاموش بهتر است برای انتخاب یک LED است که با انرژی کارآمد. مردم ترجیح می دهند به رنگ زرد چراغ فلورسنت اما بهتر است به استفاده از یک لامپ از 60-80 وات. آن را می سازد آن را آسان تر برای مردم را به دیدن چهره خود در آینه و استفاده از آن برای نظافت و یا لمس کردن ، اگر آن است که یک درب مستراح بهتر است به ولتاژ بالا روشنایی اما اگر وجود دارد چند cubicles با پودر اتاق مطمئن شوید که است روشن. مراکز خرید و مجتمع های معمولا ترجیح می دهند نور سفید و یا ترکیبی از سفید و زرد چراغ. بهتر است برای نگه داشتن اطاقک نور متوسط و نور در نزدیکی آینه به تیز.

در هتل ترجیح داده است که حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از چراغ های متعدد برای بخش های مختلف. نور بالای وان حمام یا دوش فضایی باید dimmers برای مهمانان خود را انتخاب کنید تنظیمات. ایده اصلی در پشت اقامت در یک هتل است که به اوقات فراغت و استراحت است. پنهان چراغ ها یک ایده خوب برای ایجاد یک محیط آرامش است. مهمانان ترجیح می دهند به رنگ زرد لامپ های آن را به عنوان نرم در چشم است اما هنوز هم روشن است. بیش از صندلی مردم ترجیح می دهند یک, نرم, نور, به طوری که آنها می توانید تغییر دهید که در مورد آنها نیاز به در شب و آن را سخت بر روی چشم. در نزدیکی این حوضه و در بالای آینه نور باید روشن به طوری که صورت به طور مساوی روشن. آن را خوب است به چراغ سقفی با پوشش می دهد به طوری که نور مستقیم نیست و خشن است.

روشنایی می تواند در ایجاد یا شکستن یک محیط. سخت روشنایی در محل آرامش (مانند وان حمام) می تواند تغییر خلق و خوی خود را به شدت و نه مثبت. در حالی که ما ممکن است تضعیف اهمیت محیط در حمام آن است که بسیاری از تاثير بر خلق و خوی ما. و با بازی با چراغ و سبک شما می توانید محیط مناسب.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment