جوداپور راهنمای سفر به بازدید از شهر Rajputs

[ad_1]

جوداپور دومین شهر بزرگ در ایالت راجستان است و واقع در مرز بیابان. به عنوان وجود دارد نور خورشید تقریبا در تمام روزهای سال است شناخته شده به عنوان شهر آفتاب و بسیاری از خانه ها در اینجا به رنگ آبی و بنابراین است که همچنین به عنوان شناخته شده آبی شهرستان است. تاریخ جوداپور شروع می شود از سال 1459 میلادی هنگامی که آن را تاسیس شد رائو Jodha از Rathores.

جوداپور است و در ارتباط با دیگر شهرستانها عمده از طریق جاده ریلی و هوایی. جوداپور دارای یک فرودگاه واقع در 5 متر از اصلی شهر است و به طور منظم پرواز و خدمات به دهلی نو بمبئی جیپور و Udaipur. جوداپور شبکه راه آهن می آید که از شمال غربی منطقه متصل است و با تمام مترو شهرهای هند. اتوبوس از RSRTC و خصوصی خودروهای لوکس اتصال آن با عمده شهرهای مجاور.

برخی از مکان های مورد علاقه در جودپور قلعه mehrangarh مطیع محال Sheesh محال Phool محال Zenana Deodi, Chamunda Mataji معبد Mandore Jaswant Thada Umaid بهون کاخ و Khejarla فورت. وجود دارد برخی از دریاچه های معروف در اینجا یعنی Balsamand دریاچه Kailana دریاچه Ranisar Padamsar و گلاب ساغر دریاچه.

خرید منطقه از شهر واقع شده است نائینی Sadak و سردار بازار است. محل محبوب برای آن Bandhej البسه و لباس و مواد Mojris یا Jootis کفش با اشاره به جلو. صنایع دستی و ادویه جات ترشی جات و چای نیز به دست آمده در اینجا به عنوان سوغاتی. وجود دارد تعداد زیادی صنایع دستی و handloom مغازه ها در اطراف شهر.

در جوداپور رسمی رستوران ها در تعداد کمتر اما وجود دارد مقدار زیادی از امینی خیابان دکه مواد غذایی در هر گوشه ای از شهر است. آنها در خدمت سمبوسه و چنین راجستانی خوراک به عنوان Makhaniya Lassi Mawa Kachori, Panchkuta Dal Bati Churma, Gatte Ka Saag Kabuli, Mirchi بادا و شیرینی مانند گلاب Jamun پاسخ و بیان دیگر جوداپور تخصص.

برخی از رستوران ها محبوب از جودپور در نزدیکی Jalori دروازه و سردار بازار و به آنها خدمت می کنند, ماهی کباب, dal-پنیر و roti موارد. وجود دارد بسیاری از هتل ها برای اقامت و برخی از کاخ ها تبدیل شده اند به میراث هتل ها. آنها گران هستند اما آنها در خدمت به مقصد ایده آل برای میزبانی مجالس عروسی و دیگر گردهمایی اجتماعی است. یک هتل خوب است Ranbanka کاخ ساخته شده توسط مهاراجه آجیت سینگ. راجستانی آشپزی خدمت کرده است در اینجا و کروبی از رقصندگان فیل شتر و اسب دیده می شود که در اینجا به تصویر می کشد قدیمی میراث زمین است.

اگر شما به دنبال بودجه هتل شما می توانید آنها را پیدا کنید در اطراف ایستگاه جاده در نزدیکی برج ساعت و در نزدیکی Ummed Chowk. جوداپور نسبتا امن شهر باقی بماند. به عنوان آن بسیار داغ در فصل تابستان با آن کویر و بهتر است آن را برای بازدید از این شهر در زمستان. وجود دارد در این نزدیکی هست دریافت outs ارزش دیدن چنین به عنوان Jaisalmer کوه ابو Luni قلعه Osiyan و Udaipur. جزئیات قابل اعتماد جوداپور راهنمای سفر با دقت برای پیدا کردن حق جوداپور هتل ها و جوداپور رستوران است که خود را بار دلپذیر در طول اقامت خود را وجود دارد. این شهر در اما آب و هوا گرم و مهمان نوازی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment