جوانب مثبت و منفی از انواع مختلف سرویس بهداشتی

[ad_1]

سرویس بهداشتی به نظر می رسد یکی از اساسی ترین چیزهایی که در خانه در اتاق هتل و یا هر گونه استقرار. در حالی که وجود دارد انواع مختلف سرویس بهداشتی که نام خود را, بسیاری از مردم اغلب با مراجعه به آنها را با نام مشترک است که روشویی. اما کمی انجام آنها می دانند که انواع مختلفی از سرویس بهداشتی باید به نام خود و مجموعه خود را از مزایا و معایب.

وجود دارد 7 نوع مختلف از سرویس بهداشتی در دسترس در بازار امروز است. شما می توانید انتخاب کنید هر یک از آنها بسته به فضای موجود در حمام خود را و خواهد شد که با استفاده از آن.

1. Counter-top حوضه

به عنوان نام نشان می دهد این نزول به معنای قرار داده شده در بالا از ضد است. بسیاری از washrooms در تئاتر ها و هتل ها را ضد بالای سرویس بهداشتی تنها. حوضه تحت این نوع نیز به عنوان شناخته شده کشتی غرق.

مزایا: این حوضه به طور کامل در معرض بیش از شمارنده و بر خلاف افت و دیگر غرق می شود. از این رو آنها قادر به ایجاد یک بیانیه قوی در حمام خود را به عنوان به خوبی به عنوان گرفتن توجه. این حوضه بسیار عمیق و از این رو می تواند به نگه داشتن مقدار زیادی از آب است.

منفی: پس از این حوضه نهفته است به طور کامل بالا, ضد یکی باید بسیار مراقب باشید در حالی که در حال تهیه مقابله با ارتفاع به منظور اطمینان حاصل شود که حوضه در ارتفاع مورد نظر و نه در بالا یا زیر آن.

2. بالا کوه حوضه

این نزول نیز به معنای قرار داده شده در بالای شمارنده. تنها لبه سینک نهفته در بالای شمارنده در حالی که بقیه نشسته در زیر آن است. لبه را می توان باریک و یا کمی ضخیم تر به عنوان در هر انتخاب خود را.

مزایا: حوضه تحت این دسته می تواند به خوبی با شمارنده بالا از تقریبا هر نوع مواد از جمله چوب و ورقه ورقه شدن. این به سادگی است چرا که کل قطع می شود پوشش داده شده با سینک و از این رو شانس مقابله با آسیب دیده آب می شود صفر.

منفی: با نزول این نوع پاک کردن آب از مقابله مستقیم به نزول امکان پذیر نیست.

3. زیر کوه حوضه

این حوضه از این نوع نشسته به طور کامل در زیر شمارنده از جمله لبه.

مزایا: آب نشت در مبارزه می تواند از بین برود و به طور مستقیم به روشویی.

منفی: این حوضه اغلب بسیار پرهزینه و نصب خود را فقط ممکن است با سطح جامد مانند سنگ.

4. دیوار کوه حوضه

دیواری غرق نمی نیاز به هر گونه مقابله به هنگام استراحت. آنها ثابت می شود به طور مستقیم بر روی دیوار در حالی که به یک حداقلی احساس به یک اتاق.

مزایا: پس از این حوضه نمی کند نیاز به هر گونه مقابله با آن می تواند به شما صرفه جویی بسیار زیادی از فضای طبقه در نتیجه ساخت حمام خود را نگاه بزرگتر.

منفی: در صورت عدم مقابله با, وجود خواهد داشت هیچ فضای ذخیره سازی مگر اینکه شما نصب برخی از کابینت.

5. Washplane سینک

این باریک ساده و شیک سرویس بهداشتی اغلب خال خال در حمام و سرویس بهداشتی در هتل ها و رستوران ها.

مزایا: این حوضه بسیار مناسب برای پودر اتاق یا حمام و سرویس بهداشتی با فضای محدود آنها به عنوان فضای بسیار کمی را.

منفی: اشکال از این حوضه نوع است که آن را مناسب برای پودر اتاق تنها. آن را بسیار کم عمق است و از این رو نمی تواند از آب نگه دارید.

6 .پایه حوضه

دیوار نصب شده حوضه با خود پایه به نام پایه بوده است. آنها همچنین به عنوان شناخته شده آزاد ایستاده حوضه به عنوان آنها نمی نیاز به نصب شده بر روی دیوار و یا مقابله.

مزایا: رایگان-سرویس بهداشتی ایستاده پنهان کردن هر گونه لوله و نیز نگاه بسیار زیبا و جذاب است.

منفی: این حوضه اغلب هزینه در مقایسه با سایر سرویس بهداشتی. همچنین تمیز کردن اطراف یک پایه حوضه می تواند کاملا روی حیله و تزویر به دلیل فاصله بین پایه و دیوار.

7. نیمه احتیاج

اگر حمام شما دارای فضای محدود اما شما هنوز هم می خواهید به برخی از فضای ذخیره سازی و سپس شما می توانید انتخاب کردن برای نیمه احتیاج روشویی.

مزایا: یک حوضه از این نوع قرار داده شده است در قسمت جلوی ضد, در نتیجه اجازه می دهد شما را به مقدار کم عمق کابینت. این آزاد کردن فضای طبقه در حالی که ارائه شما به اندازه کافی فضای ذخیره سازی خود را به نگه داشتن لوازم آرایشی و دیگر ملزومات حمام.

منفی: از آنجا که هیچ ضد اطراف قسمت جلوی روشویی شانس از پاشش آب بر روی زمین بسیار بالا است.

هر روشویی مجموعه خود را از مزایا و اشکالاتی. بسته به فضای موجود در اتاق خود و سبک خود را, شما می توانید انتخاب کنید یک حوضه پس از ارزیابی جوانب مثبت و منفی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment