جذب مخالف خود با و بدون شمع

[ad_1]

شما می توانید تصور شیرین بدون ترش, سیاه, بدون, سفید یا یخ بدون آب ؟ آن سخت است. همان ترکیب یین و یانگ است ادامه داد: در نمونه ایرانی در همزیستی فلفل و پودر شکر زرد.

هیچ تجربه کرده, خانه دار در کشور ما جرأت به شلاق تا یک نوع ترشی با ادویه بدون کامل نسبت هر دو افراط در دستور است. همین امر در بسیاری chutneys انگشت اسنک نرخهای, سس, ترشی, سوپ و حتی پالس آماده سازی.

قوی طعم است که این مواد به صورت جداگانه بسته تکثير می شوند که مخالف شروع به افتخار یک ظرف. برای لذت بردن از خوب داغ طعم خالص فلفل قرمز وجود دارد هیچ راه بهتری برای برجسته کردن آن با یک خط تیره از شکر زرد و بالعکس. جای تعجب نیست که حتی بستنی مارک های را آغاز کرده اند ترکیب فلفل بستنی خود وسوسه انگیز قفسه.

این است همه چیز در مورد عطر و طعم هر چند. فلفل قرمز حاوی قوی طیف وسیعی از سلامت دوستانه قطعات مانند کپسایسین ویتامین C و کاروتنوئیدها و برخی از حیاتی آنتی اکسیدان ها. حضور سالم ترکیبات باعث می شود آنها را مفید برای بسیاری از عملکردهای بدن و فرایند های متابولیک. بنابراین آنها به خصوص در موارد التهاب عصب اختلالات آرتریت پسوریازیس و غیره. آنها همچنین مفید در مسائل مانند کلسترول و لخته شدن خون, تری گلیسرید, پلاکت تشکیل رادیکال های آزاد تشکیل اختلالات ریوی و غیره. با توجه به حضور کاین. علاوه بر این, آنها کمک به جنبه های مانند درمان احتقان تقویت ایمنی مقابله با عفونت مخاط معده و زخم و غیره.

آنها همچنین مفید در درمان دیابت (به خصوص خطر ابتلا به hyperinsulinemia) و در حفظ وزن مناسب.

انتخاب آلی انواع تضمین می کند که تابش نگرانی ها حل شد. یکی می توانید انتخاب کنید از یک طبقه بندی گسترده ای از خشک گزینه های در دسترس در حال حاضر است که می تواند اقتباس و یا برداشت به عنوان در هر راحتی با تندی سطح و نوع از دستور العمل های ساخته شده است.

به طور مشابه jaggery پودر لذت می برد می تواند نه تنها برای طعم و تکمیلی مزایای بلکه برای سلامت دستاوردهای مانند کمک به هضم غذا, درمان یبوست ، Jaggery پودر نیز یک منبع قوی از مواد معدنی و دیگر مواد مغذی مهم در حالی که ارائه خوب کالری و قدرت به بدن بدون آسیب رساندن به آن مانند شکر تصفیه شده می کند. چیدن خرما و یا مشتقات نارگیل بهتر است در اینجا. بر خلاف شکر که یک کربوهیدرات ساده; jaggery است که کربوهیدرات های پیچیده و از این رو منبع خوبی از کالری سالم و بدون عوارض جانبی کاهش وزن. صحبت کردن از وزن خود را از حضور پتاسیم در پودر شکر زرد کمک می کند تا در حفظ تعادل الکترولیت ها و در نتیجه کمک می کند تا در از دست دادن وزن.

دیگر مواد معدنی مانند آهن و فولات و منیزیم و سلنیوم و روی و غیره. نیز عمیقی در این درمان است که باعث می شود آن را ایده آل برای خوب هموگلوبین سطح حفظ ایمنی درمان کم خونی و استخوان اختلالات و غیره.

Jaggery ویژه مورد استفاده در درمان سرفه سرد و درد مفاصل. آن را بسیار مفید به عنوان کبد سم زدا و خون پاک کننده و همچنین. این مواد غذایی که وسوسه و رفتار مردم در تمام گروه های سنی و tastebuds به طور یکسان.

پس restock خود را بسته آلی شکر زرد و قرمز و پودر فلفل امروز. به خاطر لذت بردن از شگفتی های این شگفت انگیز دوستی میان دو نام است که تقریبا به نظر می رسد اما دشمنان تبدیل به عموزاده در لباس مبدل یک به خوبی پخته دستور العمل.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment