جاذبه ها و راهنمای سفر به نیوکاسل

[ad_1]

نیوکاسل واقع در شمال شرق انگلستان. شهر نقش عمده ای در طول انقلاب صنعتی قرن 19. آن را یکی از پیشرو استخراج از معادن زغال سنگ و سازنده صنایع سنگین در طول این زمان. مناطق خرید و گشت و گذار بسیار مشهور هستند.

بزرگترین مرکز خرید است Eldon, مربع, مرکز خرید و بزرگترین شهرستان, مرکز خرید مجتمع در انگلستان است. آن را شامل یکی از بزرگترین Marks & Spencer فروشگاه های خارج از لندن و جان لوییس ذخیره به عنوان به خوبی. دیگر فروشگاه های معروف عبارتند از سیب حدس و Hollister. بزرگترین فروشگاه تسکو در بریتانیا نیز واقع در حومه نیوکاسل در کینگستون پارک.

جاذبه های توریستی

بازدید کنندگان پس از رسیدن به این مقصد باید لیست طولانی از مکان های بازدید می شود. جاذبه های توریستی در اینجا شامل بخار قطار سواری که در دسترس هستند در Bowes و قهوهای مایل به زرد, زمینه ایستگاه راه آهن. نه تنها این, اما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های سرگرمی را در مرسوم گمرکی خانه که خانه تئاتر را نشان می دهد به صورت منظم. برخی از جاذبه های گردشگری شامل:-

آداب و رسوم خانه – این یکی از عمده مکان سرگرمی و اوقات فراغت مجتمع آن است که در یک ساختمان تاریخی. با دولت از هنر سینما و تئاتر و یک گالری بزرگ منطقه یک نوار/رستوران. تمام سال وجود دارد, نمایشگاه, تئاتر, اجرای, رقص, کنسرت, جشنواره ها و بسیاری دیگر از رویدادهای فصلی.

Segedunum – آن است که یک سایت تاریخی به بخشی از دیوار هادریان. جاذبه های اینجا شامل یک موزه با بسیاری از مصنوعات رومی و دست بر روی صفحه نمایش حفاری قد بلند مشاهده برج یک کافه و یک فروشگاه.

مسیر آب سر آسیاب – این آب به آسیاب قدمت آن به قرن 18 و در شرایط کار است. این ویژگی در جنگل پیاده روی منظره مناطق پیک نیک و نمایشگاه ها.

قهوهای مایل به زرد میدان راه آهن – این ایستگاه های راه آهن ساخت 300 سال پیش است و جهان, قدیمی ترین ایستگاه راه آهن. گردشگران لذت بردن از جهان قدیمی ترین لوکوموتیو بخار سفر از طریق دره ها و بازدید کننده های مرکز و رویدادهای فصلی.

سپر کشتی, کشتی – لذت بخش ترین و آرامش بخش راه هایی برای دیدن بسیاری از قابل توجه ترین اسکله جاذبه های کلی میراث و چشمگیر نشانه است که توسط قایق. به طور منظم شب کشتی در هیئت مدیره را از ساوت شیلدز فرود و کروز شامل یک بوفه. در طول روز گشت شامل جالب تفسیر.

حمل و نقل

شما می توانید رسیدن به شهر هوایی قطار و اتوبوس. نیوکاسل فرودگاه بین المللی واقع شده است و حدود 10 کیلومتر از مرکز شهر در نزدیکی پونته زمین و بزرگتر است از دو فرودگاه اصلی خدمت به شمال شرق است. آن است که متصل به شهر از طریق مترو راه آهن نور سیستم و آن را طول می کشد حدود 20 دقیقه برای رسیدن به مرکز شهر.

این فرودگاه در خدمت بیش از 90 مقصد در سراسر جهان است. ایستگاه مرکزی در این شهرستان برای اولین بار تحت پوشش ایستگاه راه آهن در جهان است. آموزش کار در نیم ساعت فرکانس به لندن از اینجا و شما می توانید رسیدن به بخش عمده ای از لندن و بدون هیچ زحمتی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment