تور مثلث طلایی: بهترین راه برای کشف دلخوشیها آشپزی و هند ثروت

[ad_1]

تور مثلث طلایی نام داده شده به جذاب ترین تور مدار هند است. رها کردن این کشور با گذشته تاریخی آن در میراث, رنگارنگ, فرهنگ و flavorsome غذاهای بسته های تور مثلث طلایی به یک گردباد سوار از دهلی آگرا و جیپور. مسیر تور مدار درخشنده با قلعه دیدنی و کاخ ها و بناهای تاریخی یونسکو تحسین سایت های میراث جهانی و فرهنگ پایتخت. فراگیر مثلث طلایی شهرستانها به ارمغان می آورد یک درمان بصری به چشم تاریخ هنر و معماری, عاشقان, اما آن را نیز یک فرصت برای مواد غذایی, از کوره در رفته به طعم و عطر و طعم واقعی از هند است.

Gourmets جشن بر دهلی غذاهای: پایتخت هند دهلی نو نیز hub سیاسی و فعالیت های فرهنگی. افسانه شهر دهلی نو نیز قابل توجه مرکز آموزش و فناوری; همچنین آن میراث تاریخی بسیار چشمگیر است اما جذابیت واقعی این شهرستان است که در طبخ آن. دهلی عطر گل از فرهنگ ها آن را به یک مینی هند را در خود و استقبال مردم از شهرهای مختلف ایالات رنگ و کیش با آغوش باز و در نتیجه تنوع در طبخ آن و عطر و طعم در آن مواد غذایی است که یکی برای مردن. از زبانه دار چات (نوع تند میان وعده) برای خوشمزه ادویه کاری و لب دوست داشتنی Mughlai فراوانی وجود دارد انتخاب مواد غذایی است. خوردن مفاصل و کم بودجه رستوران های کنار جاده فروشندگان به نخبگان رستوران ها و بیشتر معتبر دهلی آشپزی به معنی بهترین مواد غذایی هند. از Punjabi سبک پخته, جنوب هند, غذای چینی Tadka-Mar-ke و البته معروف, کباب و تنوری, مواد غذایی, دهلی نو ارائه می دهد و همکاران به سیر طعم و مزه خود را-جوانه. یکی حتی می توانید بهترین از معتبر قاره ای و جهانی موتورسواری در دهلی نو به خوبی شناخته شده به عنوان مواد غذایی-پایتخت هند است.

جیپور سلطنتی عظمت: هیچ تور مثلث طلایی کامل و بدون تجربه سلطنتی جذابیت است که به خوبی حفظ شده تا تاریخ در خیره کننده کاخ ها و قلعه جیپور. در یک تور گشت و گذار در سراسر مشهور سلطنتی پایتخت راجستان یکی از تجربه سلطنتی حماسه اتفاق می افتند در تپه عامر قلعه لانه زنبوری شکل – Hawa Mahal و جذاب رصدخانه سلطنتی – Jantar Mantar. مسحور نزد شهرستان قصر بیشتر اضافه کردن به جاذبه راجستان در حالت ایده آل شناخته شده به عنوان شاهزاده دولت هند است. کشف و تضرع به انتخاب جالب دست ساخته شده بارکس می نویسد:; نقره جواهرات رنگارنگ عروسک دستی-چاپ پارچه و بیشتر پر جنب و جوش بازار جیپور خواهد شد در واقع شما جارو کردن پای خود را با ظرافت و سادگی. بیشتر مسحور اجرای صحنه هنر است که باید برای همه کسانی که تور افسانه تور مدار.

آگرا: آنچه به نظر می رسد نقاش فانتزی آینده زنده است که در واقع یک نمونه زنده از مغول هنری تعالی. آگرا است که در آن نهایی نشان از عشق – تاج محل واقع شده است ساخته شده است که شهر در جهان مشهور است. همچنین آگرا است که به خوبی شناخته شده برای دیگر سایت های میراث جهانی یونسکو مانند دربار و fatehpur Sikri. در تور مثلث طلایی هند مناظر از این یونسکو ثروت هستند باید برای بازدید از آنها به دزدکی حرکت کردن جوانه زدن به کشور را میراث معماری و همچنین به ارمغان می آورد و نزدیک به آن تاریخ افسانه ای از شوالیه توانا و سلسله.

مختصرا تور مثلث طلایی avails معرفی سریع به گسترده شبه قاره هند است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment