تعطیلات مورد علاقه من محل در هند!

[ad_1]

Mussoorie– نام به عنوان ملکه تپهیک ایستگاه تپه های زیبا, مناسب برای گذراندن یک تعطیلات لذت سفر با خانواده و دوستان و داشتن یک زمان بزرگ در آن نسیم خنک.

این جذاب مقصد است و حدود 35 متر از دهرادون و برخی از عمده هندو سایت های زیارتی مانند Kedarnath, بادرينات،, Gangotri Yamunotri هریدور Rishikesh نه چندان دور از این محل. بنابراین در مورد شما می خواهید به سفر به این اماکن مذهبی و به دنبال نعمت های خدا همه آنها در نزدیکی.

سرد آب و هوا مناسب برای از بین بردن خود از معمول استرس بروید نوردی و بازدید از معروف توریستی نزدیک به عنوان به خوبی. برخی از آنان عبارتند از: تفنگ تپه باغ شهری و جاده پشت شتر معروف بودن برای اسب سواری و فوق العاده مشاهده غروب آفتاب.

در حال حاضر اگر شما عاشق باران و لذت بردن از رقص در آبشارها خاصی وجود دارد پیک نیک مکان نیز که در حال مناسب برای حمام کردن و به صرف یک زمان خوب است. این شامل Bhatta سقوط و Kempty قرار می گیرند. در موسوری دریاچه های معروف برای پدال قایق سواری و همچنین دلربا از نظر دون دره و روستاهای اطراف.

نیز وجود دارد Childer تسلیم واقع در بالاترین قله Mussoorie نزدیکی لعل Tibba و کاراکتر Dukan. این یکی از بهترین مکان ها در موسوری به هیجان انگیز برف مشاهده. یکی می توانید ببینید تسلیم حتی سوار بر اسب. کاراکتر Dukan شده است پس از شماره ‘4’ آن را به عنوان شامل 4(char در Hindi) خوردن رسانه ها.

اگر شما یک سایت عاشق و تنها نمی تواند انجام دهد بدون کلیک کردن بر روی تصاویر و مناظر شما باید فراموش نکنید که برای دیدار یکی از بهترین Mussoorie گشت و گذار Dhanaulti; معروف آن سبز Deodar جنگل ها و کوه گستره.

جاذبه اصلی Mussoorie – جاده بازار است. آن متشکل از چندین هتل ها رستوران ها سالن های غذاخوری و بازی مغازه ها برای کودکان و بزرگسالان است. جاده هموار راه را برای کتابخانه جاده, به دنبال تبت بازار که در آن مردم می توانند انجام برخی از خرید ارزان.

بالا Mussoorie بهترین ایستگاه تپه برای بازدید به دلیل آب و هوا دلپذیر در حدود سال سبز در شکوفه کامل در طول ماه های اکتبر و نوامبر است که در فصل بهار وجود دارد. بهترین فصل برای بازدید از Mussoorie بین آوریل تا ژوئن و دوباره در طول ماه های سپتامبر تا نوامبر است. هنگامی که دشت از شمال هند تجربه موج گرما Mussoorie فراهم می کند شکستن خوش آمدید. در طول این زمان هیمالیا بسیار به وضوح قابل مشاهده به دنبال بسیار زیبا و زیبا. همچنین محل اقامت می تواند availed در ماه عسل مسافرخانه و هتل دیگر در موسوری بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی بیش از حد در مورد گزینه های مسکن در این ایستگاه تپه های زیبا

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment