تراژدی به پیروزی: یک مرد داستان چگونه او جان سالم به در برد کاترینا

[ad_1]

طوفان کاترینا بازمانده و لوئیزیانا بومی تری Fortia می دانستم که او یک آشپز خوب است, اما او هرگز تصور مهارت های آشپزی خود را خواهد روزی او را به یکی از داغترین, هالیوود سرآشپزها. Fortia خدمت کرده است تا ظروف برای بسیاری از افراد مشهور از جمله جاستین تیمبرلیک, کامرون دیاز, Ludacris, کیت ماس, Rachel Bilson, Adam Brody, استیوی واندر ، به عنوان دستيار آشپز در L. A. در ممفیس رستوران Fortia دستور العمل برای موفقیت آغاز شد و با گلدان و تابه و یک خط تیره از جاه طلبی.

به عنوان یک کودک Fortia بود که همیشه علاقه مند در پخت و پز. او می خواهد به صرف وقت خود را به تماشای مادر او و مادر در آشپزخانه طبخ. اما آن را تا Fortia اول کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی در نیواورلئان نفت باشگاه است که سرنوشت خود را روشن تر شد.

یک آشپز به نام کارلوس موجب علاقه خود را با آموزش او را بیشتر در مورد پخت و پز. توجه Fortia شروع به گرفتن یادداشت های ذهنی ساخت رزومه کاری خود را در رستوران های دیگر در حالی که کاوش در جهان از هنر آشپزی.

“من تماس بگیرید [my training] مدرسه سخت می زند. من فکر نمی کنم در مورد رفتن به مدرسه به یک آشپز. آن را خیلی اتفاق افتاده است که من اولین کار من به عنوان یک ماشین ظرفشویی و آن را فقط به طور خودکار اتفاق افتاده است” گفت: Fortia.

به عنوان یک بزرگسال Fortia زندگی در لوئیزیانا بود هر دو هیجان انگیز و محتوا. او در بر داشت خود را در تو رفتگی در دیوار در آشپزخانه خود را در شرایط با ثبات بود. او حتی به دنبال به جلو به خرید یک خانه جدید برای همسر و فرزندان.

طوفان کاترینا

پس از آن خبر آمد که یک طوفان به نام کاترینا در راه بود.

“من و همسرم شد و برنامه ریزی در تخلیه با عموی من, اما او نمی خواست به ترک مادرش بنابراین ما به پایان رسید تا رفتن به خانه مادر و طوفان را [over] وجود دارد در بالای شهر نیواورلئان.”

مانند بسیاری از evacuees خود خانواده بسته بندی شده به آرامی. با توجه به Fortia, خانواده, بسته بندی “چند لباس و آب و مواد غذایی کنسرو شده, باتری, چراغ قوه…”

در حالی که Fortia بود “سوار طوفان” در اوت 29, levees جدا کردن دو دریاچه را نقض و آب گرفتگی تقریبا 80% New Orleans, تحریک قطع برق و فرو کل جوامع در زیر آب.

پس از کاترینا: رویای مرکز

پس از طوفان و جاری شدن سیل فروکش Fortia و خانواده اش زندگی می کردند در یک اطاق عقب, پناهگاه برای یک هفته زمانی که آنها شنیده فریبنده ارائه دهد.

رویای مرکز یک پناهگاه بزرگ و سازمان مذهبی در لس آنجلس ارائه شد خانواده این گزینه از جابجایی به رویای خود را مرکز سرپناه در لس آنجلس. Fortia به دنبال به جلو به داشتن “تخت اتاق تمیز کننده امکانات” که در آن خانواده خود را می تواند بدون زندگی می کنند جدایی.

در حالی که در انتظار پرواز خود را در Baton Rouge, لوئیزیانا, فرودگاه Fortia شانس ملاقات با NBC Nightly News anchor, برایان ویلیامز. ویلیامز خود را معرفی کرد و شروع به ساخت صحبت های گاه به گاه. “[Williams] هیچوقت به من نزدیک مانند, ” آیا شما یک کاترینا قربانی؟’ او به دنبال چیزی شبیه به آن. او فقط شروع به صحبت خواهم اگر من و شما در یک ایستگاه اتوبوس یا چیزی” گفت: Fortia.

بعد از آن شب ویلیام پخش شامل مصاحبه با Fortia.

ممفیس کارکنان تماشا Fortia در ان بی سی اخبار شبانه و آنها علاقه مند به ملاقات با او به بحث در مورد امکان فرصت های شغلی. مدت کوتاهی پس از Fortia پخش آنها سوار به رویای مرکز و سمت چپ اطلاعات تماس Fortia.

یک بار Fortia دیدم جنوبی ظروف در ممفیس منو او گفت: “این حق تا کوچه من!”

زمانی که Fortia آماده بود برای مصاحبه با ممفیس, او یکی دیگر از کمک به دست.

بازیگر ویندزور هارمون که نقش “تورن فورستر” در جسورانه و زیبا در حال حاضر به صرف دو هفته با Fortia در رویای مرکز و ارائه به رانندگی او را به رستوران. “من گیر کرده بود با ناباوری گفت:” Fortia. به زودی پس از Fortia پخت و پز در یک طوفان در ممفیس.

“من خوش شانس به کار در اینجا,” او گفت:. “من خود من و همه چیز, اما شما تعجب آنچه در آن می خواهم اگر طوفان نمی رسید. همه تلاش برای به دست آوردن زندگی خود را در مسیر بازگشت” گفت: Fortia.

اگر چه هزینه املاک در لس آنجلس دلسرد است به عنوان یک پدر Fortia خوشحال است که فرزندان خود را در حال دریافت آموزش بهتر.

“یکی از چیزهایی که من در مورد L. A. توسط سیستم مدرسه [is] بسیار بهتر است. بدترین مدرسه در اینجا است که احتمالا بهتر از بهترین مدرسه [in Louisiana]و آن را غم انگیز می گویند. تگزاس هیئت مدیره مدرسه اجازه نمی دهد [Louisiana teachers who applied for jobs] به تدریس زیرا آنها نمی واجد شرایط. که فقط به شما نشان دهد چه لوئیزیانا فکر می کنم از کودکان خود را به آموزش و پرورش است.”

چه آینده نگه دارید ؟

Fortia دارای مناظر خود را در مجموعه باز کردن یک رستوران است. او در حال حاضر دارای یک تم و منو در نظر داشته باشید. گم شده خود را از مواد تشکیل دهنده است که یک شریک خواهد شد که به اشتراک گذاری چشم انداز خود را. موفقیت خود را ناشی از فداکارانه شفقت و سخاوت غریبه, در علاوه بر این به او ایمان قوی.

“شما همیشه باید به خدا ایمان دارند. من می دانستم که من خدا نبود میخوام رها من. من فقط می دانستم که خواهی آمد من نمی دانم که اما آن آمد. اگر شما لازم نیست که ایمان شما هیچ چیز را ندارد. این چیزی است که من فکر می کنم.”

تقریبا یک سال بعد از کاترینا لوئیزیانا و بسیاری از کشورهای دیگر هنوز هم مانند یک منطقه جنگی. در طول عاطفی 8 مارس سال 2006 در کنفرانس مطبوعاتی کشور, خوانندگان ایمان هیل و Tim McGraw گفت: آنها “خجالت” و “شکنجه” در کاترینا بازسازی تلاش است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment