تجربه بهترین از دبی بدون شکستن بانک

[ad_1]

نگه داشتن در یک دبی تور? شما فکر می کنید این “شهر طلا” با آن آسمان خراش فوق العاده-سازه و برخی از بزرگترین مراکز خرید در جهان مطرح خواهد یک قیمت موضوع ؟ فکر می کنم دوباره. این صدا ممکن است ضد شهودی اما بله شما می توانید در یک دبی تعطیلات در یک بند کفش. این درست است صرف نظر از این که آیا شما در حال گرفتن بسته های تور دبی از بمبئی یا احمدآباد. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه شما می توانید صرف زمان خوبی در دبی لزوما با شکستن بانک.

رزرو بلیط در پیشبرد

پرواز به دبی بدیهی است که گران قیمت مانند هر دیگر مسافرت های بین المللی. بنابراین بهتر است آن را به کتاب بلیط اولیه و انتخاب ارجح کرسی در پیشبرد. پرواز اتصال ممکن است به زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد خود را, اما آن را به صرفه جویی چند دلار است. تماس با پیشرو بین المللی اپراتور تور در هند برای بهترین معامله.

انتخاب مقرون به صرفه حمل و نقل

مسافران پیدا کردن تاکسی در دبی قیمت مناسب برای سفرهای کوتاه در داخل و اطراف شهرستان. بدون راننده مترو قطار دیگری مناسب سیستم حمل و نقل است که گردشگران مختلف عمومی جاذبه های بدون نیاز به رنج می برند gridlocks. اجاره دوچرخه خدمات نیز در دسترس برای گردشگران ترجیح می دهند که به مسافرت خود به خود به طور مستقل. این دوچرخه هزینه از 20 AED (حدود 355 روپیه) برای چند ساعت به 80 AED (حدود 1,420 روپیه) برای یک روز کامل.

سعی کنید اقامت ارزان

محل اقامت یکی دیگر از بخش ضروری از یک سفرنامه دبی که برای آن شما نیاز به کنار بودجه است. هتل لوکس در نزدیکی مکان های توریستی مانند برج خلیفه قطعا شما هزینه گزافی است. بنابراین انتخاب یک سنتی پناهگاه در حوالی شهر یک ایده خوب است. , مسن, مکان هایی مانند آل Basha و دبی ارائه بودجه و امکانات رفاهی است. جدا از کیف پول دوستانه هزینه های آنها ارائه یک پنجره به دبی قبل از آن را تبدیل به یک کسب و کار جهانی hub.

بازدید از مکان های ارزان قیمت

در حالی که دبی بهشت خریداران است وجود دارد بسیاری از مکان های دیگر بازدید گردشگران می توانند بدون خسته کننده خود را از نظر مالی. مسجد جمیرا, بزرگترین و تنها مسجد در این شهرستان به اجازه ورود غیر مسلمانان است که یکی از مکان های. امکان استفاده از تورهای در دسترس هستند که شش روز در هفته در هزینه مقرون به صرفه. گردشگران نیز می توانند پرسه زدن از طریق سنتی souks یا عرب بازار و خرید گیاهان داروئی و ادویه جات ترشی جات و کفش و زیور آلات است. آنها فقط مانند خیابان یا بازار کک به صورت عجیب و غریب موارد در قیمت مقرون به صرفه.

برای رفتن عادی مفاصل

هر دبی تعطیلات باقی مانده است ناقص و بدون طعم آن غذاهای متنوع است. در حالی که وجود بسیاری از اسباب بازی مخمل خواب دار رستوران ها و کاباره ها برای بارگذاری-ثروتمند وجود دارد تعدادی از مواد غذایی ارزان مفاصل اجرا توسط هند و پاکستان تجار و بازرگانان. آنها را lip-smacking گزش از مواد غذایی از این کشورها در قیمت مناسب.

آخرین کلمات

دبی caters به نه تنها ثروتمند و قدرتمند اما همچنین بودجه آگاه globetrotters. با برنامه ریزی هوشمند دبی تور بسته می تواند یک لذت واقعی برای مسافران از هند است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment