تاریخچه مختصری از چگونگی رستوران هندی پدید آمده در انگلستان

[ad_1]

مواد غذایی هند یکی از انتخاب های محبوب از غذاهای که می توان در احترام رستوران در انگلستان است. انواع نمونه غذاهای هندی را می توان در رستوران های هندی وجود دارد; از گوشت گوسفند Quorma و بریانی به گوا بائو و Palak Paneer. اما چگونه این غذاهای دست آوردن چنین مقبولیت در زمین بود که پس از آشنایی با چنین غنی از ادویه جات ترشی جات ؟

شاید پایه و اساس غذا های هندی در بریتانیا گذاشته شد تقریبا 4 قرن پیش با تشکیل کمپانی هند شرقی. شرکت هند شرقی تشکیل شد برای تشویق تجارت بین بریتانیا و شبه قاره هند. این منجر به این دو ارز از تأثیرات فرهنگی در هر دو غذاهای. سربازان انگلیسی و معامله گران که رفت و برگشت به خانه مورد نظر را به بیش از لذت غذا های هندی که آنها تا به حال طعم در هند.

ملوانان از بنگال که سرنشین این کشتی های انگلیسی نیز نقش مهمی در مصرف غذاهای هندی به انگلستان. بسیاری از این ملوانان کاهش یافته است در لندن در جستجوی کار بهتر و فرصت های این همچنین شامل آشپز که استفاده می شود برای آماده سازی غذا برای دیگر ملوانان. یکی از اولین نتیجه ای که از این سفر شد, انتشار دستور العمل های هند و توزیع تجاری معروف پودر کاری در اواخر قرن 18.

تاریخ به ما می گوید که برای اولین بار ظاهر از کاری که در قهوه خانه های مختلف در لندن است. بعد از آن اما یک کارآفرین راه اندازی اولین رستوران هندی در اوایل قرن 19. این اولین قهوه خانه هندی در لندن که بود به خدمت هندی با کیفیت تجربه ناهار خوری به اشراف.

درست است که این اولین رستوران هندی نیست زنده ماندن برای بیش از سه سال, آن, آیا, اما, تنظیم روند و بعد از آن در این قرن بسیاری از رستوران های هندی از طبیعت معتدل رشد به منظور تهیه کردن برای رشد جامعه هند. اول مناسب رستوران هندی برای رسیدن به ارتفاع زیادی از محبوبیت ساخته شده بود در سال 1926 در خیابان نایب السلطنه منطقه است. سرآشپزها در این رستوران بودند و به خصوص استخدام از بازگشت به خانه به ارائه اصالت به طبخ.

در 1950s هند ملوانان معرفی ‘بمباران کردن’ تراشه مغازه ها و کافه ها که در آن آنها تغییر ادویه کاری هندی برای دیدار با انگلیسی, سلیقه, و این است که چگونه کاری و چیپس به وجود آمد و چگونه انگلیسی ها عمدتا آگاه شد از غذاهای هندی.

غذاهای هندی تنها رشد در انگلستان پس از آن و در حال حاضر سهام بخشی جدایی ناپذیر در انگلستان صنایع غذایی. تولد مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی در غذاهای هندی است یک مثال از پذیرش گسترده از این نوع مواد غذایی بیش از وجود دارد.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment